Otehotnel niekto za 2 mesiace s PCO?

emi_emi159
31. máj 2020

Ahojte , mám PCO , brala som duphaston ale len raz 10 dni pred 2 mesiacmi a inofolic beriem 3 mesiace 2x za deň. Menstruacia mi mešká 10 dni. Môžem byt podľa vás tehotná keď nemám vôbec žiadne príznaky? Nič mi nie je žiadna nevoľnosť ani bolesti. Asi by som niečo cítila keby som bola tehotná však ? Test som si nekúpila lebo nechcem zase sklamanie že tam bude 1 čiarka keďže sa snažíme už 2 roky a nič :(

evinka3007
31. máj 2020

No asi ti jedine ostava zistit to tak ze si ten test predsalen kupis 😉 ja som nemala absolutne ziadne priznaky tehu, po niekolkych dnoch meskania (co bolo u mna normalne bezne) som si isla spravit test pre svoj pokoj a boli tam dve ciarky 😊

malebiele
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ina009
1. jún 2020

@emi_emi159 asi by som si spravila tehotenský test, nakoľko s PCO býva niekedy nepravidelná ms a čítala som že inofolic tiež spôsobuje niektorým meškanie cyklusu. Ale moja kamarátka do 2,5 mesiaca ani len netušila že je tehotná nemala žiadne príznaky ešte jej aj prišla síce taká zvláštna ms ale prišla. Takže niekedy to niektoré vedia hneď a niektorá o tom ani nevie 🙂 držím palce

renatka1985
1. jún 2020

ja som otehotnela s PCOS na druhy cyklus.

juliavolna
16. okt 2022

@renatka1985 a aké ste mali hodnoty hormónov pls

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre