Otehotnenie po vysadení antikoncepcie

lenike
11. sep 2012

Ahojte 🙂
Chcela by som sa poradiť...pred tromi mesiacmi som vysadila po štyroch rokoch antikoncepciu a teraz by som mala od vtedy dostať už tretiu menštruáciu. Po vysadení som menštruáciu dostala v normálnom čase ako som dostávala aj popri nej. Aj ten prvý aj druhý mesiac. Úplne pravidelne. No tento mesiac mi už šiesty deň mešká. Dokonca mi večer prišlo zle a tiež aj ráno a pobolievajú ma kríže. Antinu som vysadila kvôli tomu, že sme s priateľom chceli bábätko. Ale nedávali sme si na tom veľmi záležať. Nechávame to skôr na náhodu, že ak to príde tak bude 🙂 Takže teraz mám aj celkom obavy, či môžem byť tehotná. Len si nechcem ešte robiť test lebo sa bojím sklamania aj napriek tomu, že na to teda nenaliehame. Máte s tým niektorá skúsenosť? Vedeli by ste mi poradiť?

bodka13
11. sep 2012

@lenike 😕 máš obavy či môžeš byť tehotná ? však preto si vysadila antikoncepciu,lebo ste chceli bábätko
PS : máš dve možnosti 1/ čakať a mučiť sa myšlienkami o možnom tehotenstve- sklamanie ak nebudeš príde aj tak a 2/ urobiť si test a budeš hneď vedieť na čom si 😉

lenike
autor
11. sep 2012

@bodka13 Nie, nepovedala by som, že obavy. Práve naopak. Bola by som veľmi rada. Len hovorím, že sa bojím toho sklamania. Ale máš pravdu. Asi nebudem viac čakať. Len som chcela vedieť, či je možné otehotnieť tak skoro po vysadení antikoncepcie. Ale ďakujem za "povzbudenie" 🙂))

alena16
11. sep 2012

Ja som pri prvom otehotnela 2 mesiace po vysadeni antikoncecie, na jeden pokus. Urob si test, ale podla mna si v tom... 😉

alena16
11. sep 2012
sissy27
11. sep 2012

@lenike čo ti máme radiť? toto nie je veštecký krúžok, kúp si v tehotenský test, ten ti dá odpoveď...

kvetka_
11. sep 2012

chi chi ako keby som o sebe citala, dva mesiace po vysadeni prisla a potom neprisla 😀 vo februari uz budeme traja a tiez sme to neplanovali, urob si test a uvidis, ked ti uz 6 dni meska, test ti uz ukaze co a ako 😵 😵 😵

lenike
autor
11. sep 2012

ďakujem baby 🙂 no ono ani nejde tak o radu, len som chcela vedieť teda aké skúsenosti s tým mate 🙂)) tak zajtra testujem 🙂))

miss_stanya
11. sep 2012

@lenike otehotniet sa da uz v prvom cykle po vysadeni HAK. takze nic nie je nemozne 😎

alena16
12. sep 2012

@lenike Si tehotná? 🙂

lenike
autor
12. sep 2012

nuz...nevydalo tentokrat :/ ale nevadi, nevzdavam sa 🙂)) ved sa podari snad raz 🙂))tak dufam, ze sa mi spon ten cyklus co najskorej upravi.... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre