Pepino tehotenský test - duch

luciakucbelova
10. mar 2024

Ahojte, vidíte tam aj Vy ducha? robila som si dva testy Pepino a na oboch je to rovnaké. MS mám dostať až o 5 dní ( ale nedalo mi sa neotestovať, pichá ma vo vaječníkoch, také ako keby ťahanie, neskutočne ma bolia prsia z bokov, takto ma pred MS nebolievajú, som fajčiarka a začali mi smrdieť cigarety, tak mi to bolo divné).
Čítala som že práve tieto Pepino testy zvyknú duchovať.

vikisisi
10. mar 2024

Ja vidím len jednu čiarku

saska.j
10. mar 2024

@luciakucbelova niečo veľmi slabé tam vidno ja by som počkala a testovala v deň meškania ms

taynee
10. mar 2024

Ja tam vidim jednu ciarku, ani Poltergeista alebo akeho ducha?

zuzanockamt
10. mar 2024

@luciakucbelova Je tam aj druhá, intenzita by zodpovedala tomu, že máš mať MS až o 5 dní. Skús každé dva dni, či to zosilnie.

luciakucbelova
autor
10. mar 2024

Niekto vidí druhú čiarku slabú, niekto nie 😊 nechám sa prekvapiť 😀

simonka55
10. mar 2024

@luciakucbelova ja ju tam vidím, síce veľmi slabunku ale je... Mám podobnú situáciu

luciakucbelova
autor
10. mar 2024

@simonka55 koľký DC si robila test? 😊

simonka55
10. mar 2024

@luciakucbelova 25DC na 23 som nevidela nič, uvidíme či z toho niečo bude, ale zatiaľ sa mi nestalo, aby som mala "ducha" 🙂

luciakucbelova
autor
10. mar 2024

@simonka55 ja som robila na 23DC a mám tam veľmi slabú čiarku, no čítala som že zrovna pepino testy zvyknú duchovať

simonka55
12. mar 2024

@luciakucbelova ja som pepino nikdy nemala, ale tiez som veľa čítala že duchujú, daj potom vedieť ako si dopadla, mne dnes dorazili 🙂 možno nabudúce sa podarí 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre