• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

10. decembra 2016 
katkah8 mne sa v minulosti dva razy stalo, ze som mala // a menzes som dostala, ale vtedy ma neboleli prsia ako teraz lebo teraz ma doslova jeden prsnik pali a tak stipe, bradavky ma ale nebolia a podla toho co citam na nete baby boleli skor bradavky tak aj preto neverim, ze by som nasla // a uz ma nebavi pozerat na test s /.Mozno si to do rana rozmyslim a spravim test az v stredu.
9. mar 2009 o 13:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mona blahozelam, drz sa :wink:
9. mar 2009 o 13:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
petra a ktore testy si si robila.dufam ze u mna to nebude to iste,ze mam // a dostanem
9. mar 2009 o 13:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,
mona, ja som si tiez kupila rapi clear, neviem, aky je spolahlivy, ale robila som si ho, ked mi menzes meskal 6 dni a mala som // :slight_smile: Ked je jeden test pozitivny, treba si robit dalsi?
9. mar 2009 o 13:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie nemusis si robit asi dalsi.ja si urobim pre istotu rano este jeden.
krevetka a bla si tehotna?ponukala mi tri druhy od neho.No bol najnovsi a stal vyse 5 eur tak dufam,ze je aj pravdivy
9. mar 2009 o 13:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mona00 neboj mne nemeskal 5 dni vtedy, bud kludna urcite si tehu, aj ja sa chystam dnes kupit ten novy rapi.
9. mar 2009 o 13:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mona: test som si robila vcera rano :wink:
Ja som chcela taky test, kde su dva, ale uz nebol, tak som si kupila taky, co je len jeden v baleni a stal vyse 5 eur. Snad neklame :slight_smile:
9. mar 2009 o 13:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja som tiez chcela dva ale neboli.tak som kupila ten rapi a jeden mamatest.ten urobim ked tak zajtra rano hned.tak budeme dufat obidve.idem si pospinkat lebo som unavena
9. mar 2009 o 13:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak si fajne oddychni, buducej fazulke to prospeje :slight_smile:
9. mar 2009 o 13:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ok tak pa pa zatim
9. mar 2009 o 13:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mona gratulujem, som si istá že si tehu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Mne menzes ešte nemeškal keď som si robila test a keď mi vyšiel pozitívne, tak som hneď na druhý deň išla k doktorovi a bola som v treťom týždni tehotenstva :wink:
9. mar 2009 o 15:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A kočky, ja som sa vtedy cítila presne ako pred menzesom, napätie v prsiach, bolesti v krížoch, nafúknuté brucho. Preto som si bola istá že tehu nie som. A predsa... :wink:
9. mar 2009 o 15:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babenky, mám takú netrpezlivú otázku: oplatí sa testovať 3 dni po predpokladanom zahniezdení a mám test via-med baby
9. mar 2009 o 15:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
stanusa podla mna sa to neoplati, ale skus budes kludnejsia :wink:
9. mar 2009 o 16:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Podľa mňa tiež nie, mohlo sa to podariť ale test bude negatívny a zbytočne budeš sklamaná. Počkala by som :wink:
9. mar 2009 o 16:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja myslím, že neoplatí...asi počkám, ale že vraj z krvi je to spoľahlivé - už vidím lekára ako krúti očami, že čo vymýšľam :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak budem musieť vydržať :confused:
9. mar 2009 o 16:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
diky baby, dali ste ma do kľudu :grinning:
9. mar 2009 o 16:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj keď vás tu čítam aké je krásne to očakávanie... hneď túžim po druhom dieťatku :sweat_smile:
9. mar 2009 o 16:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
stanusa aj ja som mala ten test,ukazuje ze vraj pravdivo ale tak ja by som pockala este urcitu dobu :wink:
9. mar 2009 o 16:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak super, lebo nie je ani drahý a sú tam dokonca 2 (tento myslíš?)...asi testnem 12 D po ovulácii
9. mar 2009 o 17:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej hej presne ten-su tam dve a je pouzitelnyuz po 3dnoch od zahniezdenia :wink:
9. mar 2009 o 17:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

minuly mesiac (2 strany dozadu) som testovala a len /. tento mesiac mam // :grinning: :grinning: :grinning:
9. mar 2009 o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahooj lul tak to blahozelam...tak uz len sup sup k lekarovi aby potvrdil tehu :grinning:
9. mar 2009 o 19:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lul tak sa pripájam s gratuláciou aj ja :slight_smile:
9. mar 2009 o 19:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem :slight_smile: bola som hned v piatok, este tam nic nevidel, len taky maly bod - akoby vadny pixel na monitore, som objednana na 16.3 ale papam duphaston :slight_smile:
9. mar 2009 o 19:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
noo a krvicku ti nebral na hcg?
9. mar 2009 o 19:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie. stacil mu pohlad na maternicu
9. mar 2009 o 19:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to je super mojee :slight_smile: vazne sa s tebou tesim :grinning:
9. mar 2009 o 19:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lul a ten duphaston ti dal len tak alebo si spinila? v kolkom si tt? blahozelam :dizzy_face:
9. mar 2009 o 19:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujeme :slight_smile: aj ja sa velmi tesim :slight_smile: aj s mojou drahou polovickou :slight_smile:

dal mi ho pre istotu, vraj to zabranuje potratu. v ktorom som tyzdni neviem, otehotnela som asi 18.2. ako sa to pocita? ale nechcem to este zakriknut, bojim sa o malicke :slight_smile:
9. mar 2009 o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok