Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

flyangel
14. mar 2009

aj mne ho odporucala kamoska a ja som ho odporucala dalsim kamoskam...to je dobre ze ma vag.sono 😀

matulik284
14. mar 2009

ja som z Ruzomberka a tiez mam velmi dobreho gynekologa 😉 😉 Predtym ked som chodila do BA na vysku tak som tam mala gynekologicku a ta bola hrozne surova ☹

flyangel
14. mar 2009

no ta ja by som ku gynekologicke ani nechodila muzi su citlivejsi lebo nevedia co citis a ake to je...a zena si povie ze vydrzala to ona vydrzis to aj ty..

lauritka
14. mar 2009

nemam rada zeny ako gynekologicky 🙄 , cest vynimkam..

flyangel
14. mar 2009

presne tak...ja tiez zeny nemusim 😀 su aj v pohode zeny ale radsej by som volila aj pri porode muza

matulik284
14. mar 2009

ja uz zenu nikdy nechcem po mojich skusenostiach..fakt iba par je asi dobrych. Hovori sa ze nie su az take citlive ako muzi

flyangel
14. mar 2009

vsak toto som pisala ze nie su citlive lebo hovoria ze oni tiez vydrzia gyn vysetrenie...a su surove ale muz nevie co citis a ake to je ta dava pozor a je jemny 🙂

stanusa
14. mar 2009

ahojte, keď debatíte o gynekológoch aj ja som mala ženu, už je v dôchodkovom veku ale stále pracuje a zakaždým keď som bola na vyšetrení ma vyľakala aké to tam mám 😝 , dala tabletky, maste ... potom som prešla k mužovi, hneď urobil ster z krčka - čo mi ona nikdy, čakala som že aké to tam mám 😝 a on, že dobré - nič nevidí, a tiež na nepozerá zakaždým ako to bolo jej zvykom 😀

lauritka
14. mar 2009

stanusa 😅 zaujimalo by ma , teda ako to "tam" ma vyzerat podla nej 😅

matulik284
14. mar 2009

no to by aj mna zaujimalo stanusa 🙂

flyangel
14. mar 2009

stanusa no vazne aj mna zaujima ako ma zena vyzerat dole? 🙂 😅

stanusa
14. mar 2009

😀 tak keď chcete dám vám na ňu číslo, lebo ja som sa jej nikdy neopýtala v tom šoku

flyangel
14. mar 2009

ta to musela byt nenormálna zenska by som ju kopla dakde... 😠

lauritka
14. mar 2009

ja som taku staru komunistku zazila na internom, ked som isla na predoperacne pred IVF... nejaka zaryta katolicka sa zacala starat, preco ideme ne umele atd 🙄 no mala som dost. takym ludom by som priala len jedno, aby zazizli to co my. ale verim, ze ona problemy s otehotnenim nemala, este v minulom storoci, ked chodili po ulici drevene auta 😀

flyangel
14. mar 2009

😀 😀 noo lauri tak to isto...to take ja som tiez zazila ked ti na skole trepu do hlavy ze umele opl. je hrich lebo ked neotehotnies prirodz cestou tak sa nema spokusat o babo lebo Boh ti to nedopraje,...ale take treba ignorovat... 😉 a jak nevydarilo sa ivf?

matulik284
14. mar 2009

to tam ta zenska musi vela ludi odradzat....a je pravda, ze keby to zazila tak by takto asi nehovorila

lauritka
14. mar 2009

fly vydarilo az dvakrat, ale potratila som v druhom mesiaci. 😨 teda to druhe tehu bolo zo zvysnych zmrazenych.

lauritka
14. mar 2009

matulik ja som uz zmenila internistku 🙂 teraz som sa dostala k takej zlatej.. urobi mi aj vysetrenie stitnej zlazy, hoci som mala robene pred piatimi rokmi, ale povedala, ze treba znovu, ked chceme babatko.
ja som cerstvo po laparke, tak dufam, ze to pomoze 😉 nechce sa mi ist do dalsieho pokusu, zase by som sa bala, ze potratim. 😔 sice toho strachu sa clovek po zlych skusenostiach asi nikdy nezbavi.

flyangel
14. mar 2009

tak lauri to je mi luto vazne...ale nie je silnejsia tuzba po mimi ako strach z dalsieho potratu?a ako bol nejaky nalez po laparke?

lauritka
14. mar 2009

no je, ale najradsej by som to chcela prirodzene 😔 nalez v podstate ok, jeden vajecnik mi prefukli, bol trosku neprechodny a bola tam cysta, takze teraz su su obidva v poriadku. nasiel nejake male loziska endo, ale len v podbrusnici, troska ich porozbijal, mame sa snazit co najskor otehotniet 🙂

flyangel
14. mar 2009

noo tak to je este ok. nalez...tak snazilkujte a drzim silno palceky 😀 a kde ti to robili v starej alebo v novej nemocnici?

lauritka
14. mar 2009

nie , ja som bola v Saci.

flyangel
14. mar 2009

aha...vazne aj tam robia...a aky bol zdr.personal?

matulik284
14. mar 2009

lauritka je mi luto cim vsetkym si muslela prejst ☹ ale nadej zomiera posledna...verim ze tentokrat sa to urcite podari....tak pekne snazilkujte 😉

flyangel
14. mar 2009

suhlasim mati...snad lauritke sa to podari uz konecne 😉

lauritka
14. mar 2009

dakujem, verim , ze raz to vyjde😉

flyangel
14. mar 2009

urcite ano...a kolko mas rokov?

lauritka
14. mar 2009

uz vela mojka ..v maji 36 a snazime sa od 30-tich 😔

matulik284
14. mar 2009

tak velmi ti to prajem lauritka, aby ti to tentoraz uz vyslo 🙂

lauritka
14. mar 2009

😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre