Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

malemimi
22. feb 2010

ahote! tak malunke ma 13 mm 😀 😀 😀

malemimi
22. feb 2010

flamenga

ano robila to vzdy robi aj ked som nebola tehu 😉 a ester az sa pochvalime uz máme 13 mm potom ideme 9.3. na dalsie a uz ma dala mezdi tehulky ale nedala mi knizku este asi az na buduc nic nevravela

kvetinacik
22. feb 2010

Ahojte, chcela by som vas poprosit o radu....
Minuly mesiac mi zacala mrcha tak, ze som 4 dni len spinila a az potom sa ako tak objavila krv. No a teraz neviem, ze co mam povazovat za prvy den menstruacie. Teraz vlastne neviem ktory DC som...??? Viete mi niekto poradit???

Malemimi GRATULUJEM!!!!!!

malemimi
22. feb 2010

kvetinacik

dakujem ti

hmm to ti ja neporadim ja som v tomto debil ☹

bobjan
22. feb 2010

Sorry, že vám sem vpadám.

Kvetinacik, za 1.DC sa považuje až riadne rozkrvácanie.

Veľa šťastia a gratulujem k // 😉

kvetinacik
22. feb 2010

No ja sa prave este navytesujem, ale aspon som rada, ze na dve // na teste bolo naozaj priskoro.
Tak este musim pockat ☹
Inak teraz som vlastne este len 25 DC a 10 DPO. Dufam, ze to este nie je stratene 😎

moniqe3
22. feb 2010

Ahojte kočky
Poradte mi kedy si mám urobiť test? Podľa kalkulačky na nete som mala mať ovuláciu v rozmedzí od 11.2 do 19.2. Tak sme v s mužom intenzívne "miešali" ale ovuláciu a teda strašné bolesti /ako vždy/ som mala 17.2. a 21.2. som mala silné bolesti v podbrušku.. kedy by som si mohla urobiť test? Máte nejaké skúsenosti? Ja som to síce nevydržala a dnes na obed som si urobila Rapid ale to je asi priskoro aby sa mi ukázali // čiarky. Všakže 😀

zuzanockamt
22. feb 2010

kvetinacik ... 10 DPO je este skor ... mne vtedy ukazal len / a na 12 DPO uz boli // 🙂 ... drzim palce

moniqe3
22. feb 2010

zuzanockamt: no ako si čítam tak ja by som si mala urobiť test asi 1.3, však? 😉 😎

zuzanockamt
22. feb 2010

moniq ... tak to si robila pekne skoro ten test 😀 ... staci ked spravis 2 dni pred MS a ak to vydrzis, tak aj neskor 😉

malemimi
22. feb 2010

🙂 moniqe3
tak tak pred MS alebo neskor

makovicka53
23. feb 2010

moniqe...a ked s mala tie bolesti ovulacne mavas aj nejaky sprievodny hlien?

moniqe3
23. feb 2010

makovicka53: hej mávam.. ja mám veľmi pravidelnú menšt. a len podľa ovulky viem, že kedy ju dostnanem.. teda od ovulky presne 14 dní a je tu... 🙂

baby: ďakujem.. 😀 hehe..no ja som si naivne myslela, že tie testy čo píšu, že "výsledok už po 5dní po pohlavnom styku" aj sú pravdivé... 😎 😀

kvetinacik
23. feb 2010

... kupim si novy test radsej az zajtra, lebo by som si ho urcite uz dnes spravila......a to by nemuselo dopadnut pozitivne a opat by som bola sklamana ☹ ☹ ☹
Inak, ja predmenstruacne bolesti nemavam, az na druhy den, ked mrchu dostanem a teraz ich mam uz asi tak tyzden....aj ine priznaky ba sa nasli 😉 , ale nechcem si namyslat....

Tak nam teda drzim palceky!!!!!!!!!!!

zuzanockamt
23. feb 2010

kvetinacik ... vydrz este do zajtra ... to by ti uz mohol ukazat, ci si tehu ... ale kup si radsej ten s citlivostou 10

kvetinacik
23. feb 2010

No ale tu v Nemecku asi take citlive ani nepredavaju, pozerala som v drogerke a aj v lekarni a najnizsia citlivost bola 20 😖
Skusim asi Clearblue, ten "zevraj" ukaze uz 4 dni pred mrchou, tak uvidiiiim....

zuzanockamt
23. feb 2010

no mne ukazal na 12 DPO aj ten s citlivostou 20 dve ciarky 😉

kvetinacik
23. feb 2010

Jooooj, tak som zvedava.....
Ja si teplotu pocas cyklu nemeriam ( zatial ), ale ked som si ju teraz skusala merat, tak je nizka ☹ ,
to asi nevesti nic dobreho....

zuzanockamt
23. feb 2010

kvetinacik ... pokial nemerias BT pravidelne kazde rano v rovnakom case pred tym ako vstanes z postele, tak to nema vyznam merat, lebo to o nicom nevypoveda 😉

kvetinacik
23. feb 2010

Dakujem za povzbudive slova zuzanockamt 🙂

moniqe3
23. feb 2010

kvetinacik: tiež silno držím palce... ja som pri dcérke mala týždeň bolesti ako keby som mala dostať menšt. a nakoniec som zostala tehu.. takže... 😉

mojo
24. feb 2010

Ahojte, narciska77, prepáč, že som sa tak dlho neozvala...
naozaj z toho nebolo nič - dostala som ms na konci júla.
ale teraz v januári som už bola naozaj tehotná - videla som to aj na sone.
Krásny pocit. 😵 😵 😵
ale koncom januára sa to stalo ☹
Beriem to ale športovo, keď viem, že to už ide, trochu som si poplakala a ležala 1 noc v nemocnici, ale už mi je dobre.
Teším sa na ďalšie snažilkovanie. Začíname máj - jún 2010 😎

ajush
24. feb 2010

Ahojte,pozdravujem monique(písala som v inom fóre)
Dnes som 10 deň po ET a včera som začala špiniť.Test bol negatívny... Idem na krv

moniqe3
24. feb 2010

ajush: dúfam,že to bude dobré... špinenie ževraj môže byť.. dúfam, že z krvi zistia že si tehulka. 😉 silno držím palčeky.

mojo: to je mi ľúto ☹ ... držím palčeky aj Tebe nech máj a jún sú veľmi plodné dni. 😉 🙂

kvetinacik
24. feb 2010

Tak som prave dotestovala a je tam DUCH!!! 🙂 🙂 🙂
Nemozem uverit vlastnym ociam, dufam, ze nemam fatamorganu....juuuuuuj, tesiiiiiiii......
Normalne sa cela klepem 😅

moniqe3
25. feb 2010

kvetináčik: GRATULUJEM.. a koľkatý si deň po ovulácií? Teším sa s Tebou... duch je super.. 😀 😉

kvetinacik
26. feb 2010

Dakujem 🙂
Duch sa mi objavil na 12. dpo, co bol 27. den cyklu. Dnes uz palicka kraaasne zosilnela 😉

zuzanockamt
26. feb 2010

kvetinacik ... tak je super 🙂 ... daj foto do albumu 😉 🙂 😉

kvetinacik
26. feb 2010

Hehe, ale vobec mi to nejde do hlavy....ja som sa bala, ze budem mat problemy, lebo len pred mesiacom mi nasli dve 3,5cm cysti a este aby toho nebolo malo, tak mi oznamili, ze mam len jednu oblicku ☹ ☹ ☹
Tak som zvedava ako to dopadne...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre