Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

viliamjaja
5. aug 2010

@pifina hadam to je tehotensky znacka clearblue poznas

viliamjaja
5. aug 2010

@pifina mojka ale asi nie modre ciary ja uz nechapem skusim dat do googl

maahuliena
5. aug 2010

určite aj na krabičke zvykne bývať interpretácia vysledkov... hm? 😉 ak su // tak si s najväčou pravdepodobnosťou tehotná 🙂

viliamjaja
5. aug 2010

@pifina ako to mam hladat na akej stranke

maahuliena
5. aug 2010

@viliamjaja ved to je jedno akej farby su čiarky (aj napr. na tehu teste modrasprava su modre paličky) 😉

zuzu4444
5. aug 2010

@viliamjaja zadaj si clearblue a pozri krabicku aky test si mala ty

viliamjaja
5. aug 2010

@maahuliena ahoj ja nemam ani krabicku to mi doniesol priatel..

viliamjaja
5. aug 2010

@zuzu4444 mam si zadat v google

zuzu4444
5. aug 2010

@viliamjaja zadaj clearblue a pozri krabicky

viliamjaja
5. aug 2010

@zuzu4444 ok pozrem

barchee
5. aug 2010

baby, dobrý je aj zelený rapiclear, má citlivosť 10, teda ukáže vám aj cca 2-3 dni pred ms, ale záleží samozrejme od času ovulácie a času uhniezdenia, niekomu ukáže // až týždeň po očakávanej ms 😉

viliamjaja
5. aug 2010

@zuzu4444 uz som to zistila ale echapem jednu vec..podla testu ze niesom mam uz jedno dieta..ale mam take bolesti pod brusku ako pri prvom aj ma ladvini bolia aj chrbat a som dost casto unavena..aj vela papam...a test ukazal ze nie...

zuzu4444
5. aug 2010

@viliamjaja tak test ukazak ze je negativny? ved si mala dve palicky nie?

viliamjaja
5. aug 2010

@zuzu4444 ale to boli dve palicky ine to v jednom okinku bola ciarka modra a tam mala byt este take + tento znak nebol a vtom druhom zase bola ciarka ze vraj to nic neznamena ja uz neviem tieto testi vsetki stoja za prd

zuzu4444
5. aug 2010

@viliamjaja tak potom neviem ako to myslis

viliamjaja
6. aug 2010

@zuzu4444 ja si kupim iny test a nie uz tejto znacki lebo ma ide slaktrafit stakichto testou ale inac diki za radu

jasminka
8. sep 2010

caute, stalo sa vam, ze ste si robili test, vysiel negativny a za par hodin sa objavila aj druha ciarka, ale len taka slabucka? lebo mne meska menzes uz 2 den, predtym ako hodinky, tak neviem-neviem, uz som si robila 2 rozne testy a furt sa tam po case objavi ta druha ciarka. tak by som sa chcela spytat, ci sa to vyfarbi tak ci tak??? dik

celiakia
8. sep 2010

@jasminka Ahoj ja som presne takto pred dvoma rokmi zistila ze som tehotna.Neskor ta druha ciarka( po par dnoch )silnela a bola tam uz hned.

maliana
9. sep 2010

Moja skúsenosť: našu maličkú sme počali okolo mikuláša a test ešte 2O-teho ukazoval len jednu čiarku...

jasminka
9. sep 2010

jeej celi, mali, to by bolo super kebyze som "v tom". lepsia alernativa ako, ze by som mala mat nejaku hroznu chorobu alebo co. pockam, v nedelu urobim dalsi test a v pondelok pojdem na gyndu. fuu len to cakanie bude take dost zvlastne

nazu
10. sep 2010

ahoj jasminka,ja ťa asi sklamem,pretože ak sa ti objaví na TT druhá čiarka až po limite,väčšinou je ten limit 10 minút,tak výsledky sa už nemôžu odčítavať,je to napísané aj na príbalovom letáčiku,vieš ten fór je v tom,že po limite sa TT zoxiduje a tá čiarka tam proste vybehne a ostane.Ja by som ti vedela o tt rozprávať veľa,pretože prvé dieťa sme mali až po 2 rokoch snaženia a teraz sa s manželom usilujeme o druhé parodox je,že sú to už 2 roky,takže vieš si predstaviť,koľko testov som za 4 roky nakúpila a natestovala,asi každý mesiac 3-4 testy.a mimochodom o tej oxidácii viem,priamo od výrobcu testu,pretože mi test stále ukazoval // ale po limite,a tehotná som nebola,tak som sa nahnevala a zavolala na tú zázkaznícku linku a tam mi povedali o tej oxidácii,takže baby TT po limite VYHADZUJTE,pretože zostanete zbytočne sklamané.

jasminka
10. sep 2010

nazu, tak presne takehoto vysvetlenia som sa obavala 😒 no len potom dufam, ze nebude so mnou nic vazne, ako som vyssie pisala, predtym som mala menzes ako hodinky, teraz uz 4 dni meska

nazu
10. sep 2010

jasminka ja ti len môžem poradiť,že ak si tehotná,tak určite ti čiarka musí vyjsť do spomínaného času.mne pri synovi vyšla hneď a to som testovala keď mi meškali 2 dni.no ak ti vyjde po tom čase,čo je uvedený na letáku,je to oxidácia tehot.testu.keď ti vyjde pozitívny TT nemusí isť o tehotenstvo ale môže ísť o biochemické tehotenstvo,cystu alebo mimomaternicové tehotenstvo.preto ti odporúčam,navštíviť dr.,aby tieto možnosti vylúčil.potom ti pichne agolutin na vyvolanie menštruácie,ktorá by sa mala do týždňa spustiť.

kikasa
10. sep 2010

@jasminka - moja skúsenosť s testami je asi takáto - vždy ked som testovala / a tých testov bolo tiež veľa/ keď mi vyšla len jedna čiarka, prizerala som sa na test aj o niekoľko hodín, či tam nie je aspoň slabunký dúšik, ale nikdy nič, vždy len bielo.
V téme grafy BT, boli baby, čo testovali priskoro a vyskočila im slabá čiarka po limite. O dva dni už bola silnejšia a v limite. Na druhej strane sa tiež stávalo, že s dúšika po limite nebolo nič.

nazu
11. sep 2010

ahoj kikasa,aké testy si používala?a aký máš názor na RAPICLEAR?
jasminka,vieš tie testy sú také nepredvídateľné,jednej vyjde,druhej nie,potom ano,potom nič.no človek sa môže zblázniť.budeš sa ešte testovať?

jasminka
11. sep 2010

nazu zajtra rano skusim a ked nedostanem menzes do pondelka, pojdem na gyndu, no snad to nebude nic vazne

nazu
13. sep 2010

ahojky jasminka,ako si dopadla?????Dúfam,že všetko ok????alebo môžem gratulovať????

jasminka
15. sep 2010

ahoj nazu, takze dalsi test mi ukazal dve ciarky 😵 , nemozem tomu uverit!!! som strasne stastna, ale aj sa bojim, aby bolo vsetko ok, aby bolo zdrave. este to nemam oficialne potvrdene od dr., ale snad sa na mojom stave nic nezmeni

vavrenka
15. sep 2010

ahojte, kocky,
neviete mi poradit? meskaju mi iba jeden den, to u mna nie je zvykom,prsia mam zvacsene pomaly o cislo, zaspavam kde mozem, jem co vidim, a este k tomu som dostala teplotu a som uz uplne vycerpana. Mozem byt tehotna? Alebo som ochorela? Trosku sa bojim tej teploty, ci nemam nieco s cyklom, ked mi vysiel negat. test a mam silne priznaky PMS alebo tehu. Inak PMS nezvykem mat vyrazny.. robila som si test - rapiclear, ten mi vsak vysiel negativny.

benne
15. sep 2010

@vavrenka iste že môžeš a zároven vôbec nemusíš byť, skús další test

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre