Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

bakosko
25. júl 2009

v pondelok

lauritka
25. júl 2009

tak to je este najde, hlavne si nahod kludovy rezim a nohy hore.

cherryblossomgirl
25. júl 2009

Ahojte kocky, ked som si nasla na teste 2 ciarky, je mozne, ze by som nebola tehotna? ja tomu stale nemozem uverit, ked som tu druhu ciarku na teste videla, prve, co ma napadlo bolo, ze 'test je urcite pokazeny' 😀

mirinda10
25. júl 2009

bakosko a aky test pouzivas ja mam velmi dobre skusenosti s mamatestom a ten mi na 10den od ET ale mala som PK ukazal peknu druhu ciarku ale neverila som tak som urobila spolu 3 testy a // boli na vsetkych az potom som bola presvedcena, ze asi test neklame ale pockaj a urob test o 2 dni ale asi v pondelok ides na krvicku tak to uz vydrzis, drzim palce

kosta123
25. júl 2009

Ja mám v podstate normal cyklus plus minus 2-3 dni,tak neviem co je vo veci,aj brucho mam zvačšene podla výpočtov by som mala byt asi v 6tt,ale testy ukázali nieco ine,vo štvrtok idem k dokymu.

bakosko
25. júl 2009

dostala som svoje dni kosta a tebe co ukazuje tehulka test

monika0001
25. júl 2009

olinka - nič z toho nebolo.... v krvi nebolo nič a potom sa mi spustila strašná mrcha... 😠
Možno teraz to vyjde a ak nie hneď po mrche nastupujem na PN (tak 24.8.) a ideme podstúpiť IUI...
Keď to nejde samo, pomôžeme tomu! 😉

bakosko
25. júl 2009

monika a ty mas aky problem aj ja by som chcela ist na IUI

monika0001
25. júl 2009

aký problém? po dvoch potratoch som veľmi pribrala a myslím si, že možno to j ten problém. Z gyn. hľadiska som už úplne v poriadku (ale nebola som a preto som potratila). A keďže sa už snažíme cez 18 mesiacov a teraz 08.08.budeme mať prvé výročie svadby tak sme sa rozhodli, že miesto darov si zaplatíme IUI...
Teda za lekárom som šla, že chceme podstúpiť IVF a on navrhol IUI s tým,že vieme otehotnieť a va krát sa to veľmi rýchlo podarilo.
Preto som presvedčená o tom že to vyjde... Nič iné mi neostáva... všetci do m§a hustia, že mám tomu veriť a teraz už konečne naozaj verím..
I keď strach tam určite je.. ale ten bude stále...po dvoch potratoch? kto by nemal...
A teší ma, že to nič nie je.. nemusím sa podrobiť žiadnej príprave.. dostanem len jednu injekciu a potom už len lieky na udržanie a podporu tehu..
A dnes som začala piť čajík na plodnosť tak možno sa nám to podarí ešte skôr ako pôjdem k dokimu po jeho dovolenke... 😉

bakosko
25. júl 2009

kolko stoji IUI

monika0001
25. júl 2009

to som zatiaľ nezstila koľko bue chcieť môj doki.. vraj sa za to niekde neplatí, niekde hej... le tak keď som to na nette pozerala tak v BA v cetrách tak od 900 - 4500 SK

bakosko
25. júl 2009

ja neviem ci mam sancu manzel ma oligoteratozoospermie

monika0001
25. júl 2009

a to je čo... ? to zas ja neviem.. 😅

bakosko
25. júl 2009

ma malo spermii a este k tomu pomalych

monika0001
25. júl 2009

treba mu kúpiť Profertil...ten by mohol pomôcť,ale je drahý ako ďas... 😒

bakosko
25. júl 2009

mala som ho 3 mesiace a nic

monika0001
25. júl 2009

heej? aha...tak nič... ale veď na IUI vybrú len tie dobre.. pockaj nieco ti poslem a prečítaj si... musim to najst..

monika0001
25. júl 2009

http://www.zdravie.sk/sz/content/461-23142/Nepl...

pozri tu.. je to tam pekne rozpisane 😉
a ked nie tak by som sla do IVF.. ale skus sa najprv s dokim poradit, že čo povie...

monika0001
25. júl 2009

aha ale tak teraz som si všilma :

Ktoré páry sú vhodné na IUI?

V prípade, že ide o vnútromaternicovú insemináciu spermiami partnera, obaja z príslušného páru musia spĺňať určité podmienky, aby sa u nich zvolil tento spôsob liečby.
Muž:

Normálne hodnoty spermiogramu, resp. nanajvýš mierna porucha spermiogramu

ked neviem j sa v tom spermio nevyznam... 😕

monika0001
25. júl 2009

ideme s hafanom na prechádzku..
papa zatiaľ

mojo
25. júl 2009

mirinda10, tak to Vám držím palce, alebo radšej päste.. 😎
Mne teda meškala 13 dní a 2 testy //, ku lekárovi mám ísť v utorok 28.7. ale v piatok v noci som začala krvácať. tak mám ísť k lekárovi už v pondelok, som z toho na nervy. myslíte, alebo stretli ste sa s takou možnosťou, že by žena bola tehotná a aj napriek tomu dostala menzes?

Bakosko, čo sa týka Profertilu, manžel ho tiež teraz dobral a aj myslím, že zaberá, keďže sme pravdepodobne tehotní. Po dobratí Profertilu bol teraz vo štvrtok u lekára a potvrdil mu, že ich má rýchlejších. tiež je dobré, keď budete obaja "brať" vitamín E. 🙂

narciska77
26. júl 2009

Mojo, ja som mala menzes a bola som tehotná.prišla som na to az v 8tt. 😉
Držím place nech je všetko ok. 🙂

mojo
26. júl 2009

narciska77, ďakujem za povzbudenie. zajtra teda uvidím, čo mi povie lekár... 🙂 🙂 🙂

a keď píšeš, že si na to prišla až v 8tt, ako sa dá vypočítať, v ktorom tt si?

ešte si tehuľka, alebo už máte doma uzlík? 🙂

lucinka83
26. júl 2009

Baby poprosim Vas o radu. Neviem totiz, co mam robit. V januari sme prisli o babatko- MA Doki mi potom nasadil na 3 mesiace HA, tu som vysadila, pockala mesiac/menzes som dostala normalne po 4 tyzdnoch/ a zacali sme sa znovu snazit o babatko. Poslednu menstruaciu som mala 19.6., odvtedy som bola prechladnuta, brala Zinnat antibiotika 5 dni, vtedy sme sa milovali podla rady doktorky len s ochranou,ale dva dni predtym a po antibiotikach sme sa snazili🙂 a este stale som nedostala/cize mi meska asi 8 dni/ Ak som otehotnela, tak asi okolo 6-8.jula, ale mozno aj pred antibiotikami,ale to sa mi nezda/. Dnes som si rano spravila tehotensky test, ten bol negativny. Viem, ze to este nic nemusi znamenat, aj prvykrat/v decembri/ mi ten prvy test vysiel negativny, ale moj problem spociva aj v tom, ci mam cakat alebo nie s navstevou lekara/ak ovsem nie je na dovolenke/. CO sa tyka tehotenskych priznakov, tak ma len pobolieva v podbrusku a dnes sem tam akoby lavy vajecnik/ale to moze byt aj psychika, lebo vcera mi volala kamoska, ze jej to meskalo 2 tyzdne, bolelo ju brucho a nakoniec ma vajecniky plne cyst a nie v brusku babatko/ plus mam taky belavy vytok/co moze a nemusi byt tiez tehoten.priznak, lebo ma to nesvrbi a kvasinky viem rozoznat/ ak nie je tak mam strach, ci to nie je nieco ine vaznejsie...a tak mam skratka dilemu, co urobit, ci este cakat alebo ist k lekarovi, lebo ked mu poviem, ze som si robila test a bol negativny, tak neviem...skratka aj to vysetrovanie a ultrazvuk by som radsej vynechala, kym nemusim...tak neviem. Inak aj prvykrat som otehotnela hned prvy mesiac🙂 tak by to bol maly zazrak, keby aj teraz🙂
Mali ste niektora rovnaky problem?

lauritka
26. júl 2009

lucinka odporucam este pockat dva dni a testnut znova. MS sa mohla oneskorit ak kvoli posunutej ovulacii a teda aj keby si bola tehotna, test to este nemusel zachytit.

narciska77
26. júl 2009

Mojo, dr podla ultr. povedala,ze je to 8tt, takze tak. ms bola slabsia ,ale bola. ja som bola vtedy chora na antib. ,takze som si myslela, ze je slabsia koli tomu. Az ked ma zacali boliet prsia urobila som si test. Doma mám už skoro 3 ročnu kočku. Teraz by som zase bola v 6 mesiaci, ale v 8tt som v aprili potraila ☹ .

mojo
26. júl 2009

narciska77, to s tým p...... (nechcem na to myslieť, ani to písať) mi je ľúto...
ale znova sa to podarí a fazuľka bude silnejšia - bude sa silnejšie držať. treba na to len čas a kľud... 🙂 🙂 🙂

idem sa napapať... zatiaľ papa

elenita
26. júl 2009

Ahoj lucinka, nahodou som sem zabludila - na Tvojom mieste pockam par dni a znovu testnem 😉 . Vela stastia 🙂

lucinka83
26. júl 2009

dakujem baby 😉 snad to tak bude, ze som tehotna, ale test to este nezachytil, nezvykne mi totiz meskat, aj ked ktovie, ci sa to po potrate a HA nezmenilo:( ved uvidime, dam vediet Mam strach, ci to nebude nejaky zapal, cysta alebo tak, lebo keby som este toto mala riesit:(, ved ja uz by som tak chcela byt tehotna🙂

narciska77
26. júl 2009

Mojo, ja už ani nejako nechcem otehotnieť,aspon teraz určite nie. V septembri nastupujem zase po materskej do práce.Aj ked moj manžel vraví, že on mi to bábo "urobí" onedlho 😉 .Fyzicky sa citim dobre,u mna ten p... ,bola asi len náhoda, kedže mam dve bezproblémove tehu za sebou 🙂 .Uz som sa toho mesiaca aj testla,ale bola len / .Dnes mam 34 Dc a MS zatial nikde.Mam to od apríla úplne na figu s tou MS. 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre