Pobolieva ma podbruško a prsia. Čakám bábätko?

alena1994
6. jan 2021

Ahojte, mám na Vás otázočku, už pár dní ma pobolieva v podbrušku, také občasné pichanie, bolia ma prsia a mám na nich žilky ktoré som predtým nemala, a dnes mám dokonca hnačku. Snažíme sa s partnerom o bábätko, myslite si že môžem byť tehotná?

vandica
6. jan 2021

@alena1994 ak nemavas takéto príznaky pred MS, tak to môže byt tehotenstvo. Zajtra skoč do lekárne alebo drogérie po test, budeš mať istotu. Už ti mešká MS?

jaskolka
6. jan 2021

A test si robila? To je najspolahlivejsia odpoveď, ako tipovať, lebo áno, môžeš byť a nie, nemusíš byť. Priznaky sú neurčité, môže to byť aj pred menštruačný stav, ale aj nemusí.

sense
6. jan 2021

A koľko ti mešká? Test si si robila?

marianna_peskova
6. jan 2021

Sprav si test. Odporúčam značku Mamatest. Ten je veľmi citlivý.

alena1994
autor
6. jan 2021

@jaskolka mám týždeň a pol po menštruácii, nikdy som však nemala takéto príznaky ani pred menzesom ani po.

bavlnka92
6. jan 2021

kúpiť si test v lekárni je to najjednoduchšie čo sa dá spraviť na zistenie výsledku.

gabika4
6. jan 2021

@alena1994 menštruáciu si mala normálnu? ....inak niektoré ženy môžu mať i normálnu menštruáciu a byť tehotné....príznaky sú podobné mojim, keď som bola tehotná...urob si test...teraz si vieš objednať cez net z lekárne a príde ti domov, netreba nikam chodiť 🙂

sense
6. jan 2021

Môžeš to mat aj pri ovuláciu, lebo až teda na hnačku mávam toto co popisuje pri ovulácii

gabika4
6. jan 2021

@sense no presne, ja mám ovuláciu nenormálne bolestivú, pichá ma tak, že sa neviem nadýchnuť a niekedy i plačem od bolesti, čiže viem presne kedy ju mám aj bez ovulačných testov 😀...ak @alena1994 nie je tehotná, tak je asi najlepší čas sa pokúšať o bábo 🙂

jaskolka
6. jan 2021

@alena1994 priznaky sa môžu meniť. Ono ťažko ti tu dá niekto presne odpoveď, to sa ani nedá. Môže to byť ovulácia, tehotenstvo, ale aj obyčajná viroza, a preto máš hnačku a boli ta brucho. Bez testu skrátka nič nezistis

danielitkaa
7. jan 2021

@alena1994 to iste mam ja , a k tomu ma neskutocne boli zaludok prehnackovala som od silvestra do teraz a v rodine ziadnu virozu nemame :D nikto nehnackuje len ja , a to s manzelom sme sa mesiaca december snazili velmi , od 22.12 do 3.1 mal volno za tie dni niekedy aj dvakrat denne ovulka mi vychadzala na 30.12 a 31.12 od 13.12 do 18.12 som mala menstruaciu , dnes som mala uz aj zapchu teraz vecer opat hnacka , a silno nafuknute brucho neskutocne tazko mi je . tak som zvedava mam 8 dni do menstruacie ci sa dostavy alebo nie mali sme problem s otehotnenim , ovulacia mi vynechavaala a davnejsie som mala aj cysty , tak som sama zvedava co mi to telo signalizuje , ale tak ako sa citim teraz mi nebolo nikdy ani pred ms ani pred ovu . drzim palce 🙏

ninazoja
7. jan 2021

@alena1994 ahoj podobne príznaky mam aj ja a dnes som si spravila test a pozitívny 😉 Tak to vyzerá ze čakáme bábätko 🙂

gabika4
7. jan 2021

@ninazoja test je robený pred očakávanou menštruáciou alebo z dôvodu meškania? som zvedavá 😉 lebo pekné čiaročky vyšli ...

ninazoja
7. jan 2021

@gabika4 dnes mi 3den meškajú tak som skúsila

danielitkaa
7. jan 2021

@ninazoja gratulujem ❤️❤️

ninazoja
7. jan 2021

@danielitkaa ďakujem ❤️Len stále tomu nejak nemôžem uveriť 🙂

danielitkaa
7. jan 2021

@ninazoja to ti verim je to prijemny sok , minule som sa az triasla jak som sla robit ten svoj pritom sa na babo tesim ked pride :D tie zenske nalady a psychika och jaj hlavne bud tersz na klude aby bolo vsetko len do vyborneho konca dotiahnute ti to prajem z celeho ❤️ ja sa budem testovat o tyzden ked mi bude meskat dnes v noci bolest krizov , plus uplne suchoty a prsia mam take velke myslim nabrali objem a trosku citlive ale len trosku tak som zvedava co mi telo signalizuje

gabika4
7. jan 2021

@ninazoja ja som mala ovuláciu 30.-31.12, tak na testovanie si počkám 😀 ale keďže mám cyklus 25-27 max 28 dňový, tak to nebude dlho ...ale i tak vydržím asi len do 10 DPO 😂 aby to pre mňa nebol šok, testov mám habadej, tak nech im neskončí expirácia 😂...ale gratulujem, také krásne koľajničky som už dávno nevidela 🙂

ninazoja
7. jan 2021

@gabika4 tak budem držať prsteky nech to dopadne tak ako si zelas😉 Ja teraz pozerám na tie testy a rozmýšľam ci to je naozaj ci to nie sú náhodou nejaké chybne testy😂

danielitkaa
7. jan 2021

@gabika4 aj ja som mala ovu 30.12/31.12 tak uvidime ale cykli mam 33 dnove sdlhsie

gabika4
7. jan 2021

@ninazoja no 3 testy chybné asi nebudú 😃 a kedy plánuješ ísť ku gynekológovi?

gabika4
7. jan 2021

@danielitkaa no ja si mienim robiť test v nedeľu, som príliš zvedavá aby som vydržala viac 😃

ninazoja
7. jan 2021

@gabika4 no hádam nie😂 Počkám ešte týždeň a potom behnem. Aj keď najradšej by som išla hneď strašne som zvedavá ci tam je len jedno bábo keďže mam doma už dvojičky 😉

gabika4
7. jan 2021

@ninazoja ejha, trafiť 2x dvojičky, to je ale riadna náhoda 😀 ....máte v rodine dvojičky, či si prvá ? ...ja so pri prvej dcérke išla tuším v 6 týždni a prežila som si peklo, najprv bolo vidieť len prázdy vak, potom o týždeň plod, ale bez činnosti srdca a až na ďalší bolo už vidieť srdiečko...toľko stresu ako som vtedy zažívala, už nechcem opakovať...v prípade pozitívneho testu si počkám asi dlhšie ako naposledy, lebo toto každotýždňové chodenie v tejto dobe si neviem predstaviť 😒

ninazoja
7. jan 2021

@gabika4 ja mam 14 ročné dievčatá a sestra ma 2 ročných chalanov takže dvojičky mame v rodine 🙂 Ved práve preto sa nechcem moc ponáhľať lebo ja som bola na sono v 6tyzdni síce srdiečko bilo ale videli len jedno bábo o tom ze budu dve sme sa dozvedeli až v 4 mesiaci 😁

gabika4
7. jan 2021

@ninazoja tak to musel byť riadny šok, dozvedieť sa až tak neskoro, že sú tam vlastne 2 bábätká 😀 ale i tak dobre, že nie až niekedy v 6 mesiaci 😂...len aby neboli trojičky 😅...my nemáme v rodine dvojičky, no jedne síce máme, ale to teta brala nejaké hormóny alebo neviem čo, keďže prvý mala potrat...tak to možno bolo spôsobené tým...ale ja som zo srandy manželovi povedala, že čo keby to boli dvojičky, chudák celý zbledol, že ani jedno nedokázal držať na rukách a ako zvládne 2..a ešte som mu nahnala strach do gatí, keď som mu povedala, že a čo keby by to boli chlapci...ten výraz som si mala odfotiť...on by chcel iba baby, keďže sa bojí, že chlapec s mojou povahou by ho asi dostal na kolená 😀...to teraz predbieham, ale ja si takto rada uťahujem z manžela...ja to beriem ako žart, veď vieme, že sa môže stať čokoľvek, ale on to všetko berie tak vážne, chudák 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre