Počiatok tehotenstva a odznenie príznakov

Ahojte zienky, potrebovala by som rada od skusenejsich, uz 6 rokov sa snazime o babo a chodime k liecitelke, ktora nam zatial 100% stanovila vsetky diagnozy, tetaz ,i potvrdila tehotenstvo, MS som mala dostat vcera, takze meskajucu zatial za priznak nepovazujem avsak neskutocne ma boleli prsia a mala som ich ako balony - ak by so sa prudko otocila - bezpecne niekoho zabijem - a ta bolest odznieva...mali ste to niektora, ktora ste boli / zostali tehotna, ze ste mali uz pred zaciatkom predpokladanej MS bolave prsia a po tyzdne prestali boliet, no boli ste tehotna? stale ma zatvoreny krcok maternice, to je asi jedina vec, ktora mi dava nadej, ze by som mala byt. veeeelmi pekne dakujem
meluela
2. sep 2015
@vepoet liecitelka ti moze akurat tak vsugerovat neexistujuce tehotenstvo (realny pripad ktory sa stal niekolkym zenam u liecitela na slovensku) .. takze sprav si test resp. pockaj par dni a sprav si test a potom lekar. drzim palce
taja27
2. sep 2015
mna prsia boleli len jeden den a to bolo asi tak týžden pred ako som zistila že som tehotná...boleli ma križe velmi a zima presne ako pred MS....inak nič...zle mi začallo bývat od 6 tt
taja27
2. sep 2015
a veru ta liečitelka to ti vidi do brucha??? 😃 😃 ako sorry ale to ozaj jej veriš?
UROB TEST A CHOD NA gynekologiu nech ti vezmu krv..ostatne su len dohady
vepoetautor
2. sep 2015
prosim - nepytala som sa nazory na liecitelku ale na skusenosti s bolestou prs, kazdy mame svoje presvedcenie, ja ho nikomu neberiem, neberte ho ani vy mne a poradte mi s tym, s cim potrebujem poradit. vdaka
pauliesivackova
2. sep 2015
A akú radu chceš? Prsia môžu bolieť aj z toho, že ti ide menštruácia aj z toho, že si tehotná. Počkaj 4-5 dni, urob si tehotenský test, ak je pozitívny choď ku gynekológovi, ak je negatívny tak sa pokúšaj ďalej. A nestresuj. Stresuješ s prvej bolesti pŕs, čo budeš robiť pri ranných nevolnostiach a pri kope iných problémov? Písať každý jeden príznak na koníka? ...
paskolinka
2. sep 2015
jedine co sa tu da poradit - kup si test. inak z mojej skusenosti, bolest prs skor nie je ako je priznakom tehotenstva.
bonaqa2013
2. sep 2015
Niečo podobné om mala pri 2 tehu. Prsia ma boleli, vedela som že som tehu - mala som to potvrdené od lekára, a asi v 8 tt som začala krvácať a hneď som si všimla, že prsia už neboli také opuchnuté, ani neboleli... to čo opisuješ môže byť PMS 😉
sladkamiki
2. sep 2015
Mna prsia boleli...a bolia dodnes, to som v 14tt...každá sme samozrejme iná..držím palce 😉
eri28
2. sep 2015
@vepoet ja som to mala az v 10 tt ze prestali a podla sona babo uz nezilo.Jedine co ma napada je ze dostanes menzes, ale na teste by uz mohol byt aspon duch.A ked mas krcok uzavrety nadej stale je.Drzim palce.
monn77
2. sep 2015
mna nikdy počas menzesu prsia neboleli, ale pár dni pred tým ako som čakala menzes a ešte som nevedela, že som tehotná, ma neskutočne začali bolieť...a vtedy ma uz napadlo, či nebudem tehotná...a veru bola som... 🙂 a daj vedieť, ako to dopadlo..verím, že napíšeš, že ano 😉
adalea
2. sep 2015
Mňa boleli prsia celé tehotenstvo, ale každá sme iná. Držím pršteky, aby sa vám to podarilo a všetko dobre dopadlo 🙂
moni244
2. sep 2015
@vepoet ja len dúfam, že ak si tehotná, budeš chodiť aj na poradne k doktorovi a nebudeš sa spoliehať len a len na liečiteľku a to isté aj potom, keď bude bábätko, že nebudeš chodiť len k nej a nikde inde
bajana
2. sep 2015
Aj mňa prestali bolieť prsia, potom som začala špiniť a dr. potvrdila MA. Rozhodne som sa ale nesledovala okolo MS. Skôr ako na liečiteľku sa skús spoľahnúť na test. Už by ti mohol niečo ukázať.
vepoetautor
2. sep 2015
dakujem vsetkym za rady... samozrejme ze chodim aj k normalnym doktorom, ale s vela vecami mi nepohli a ona ano - proste k nej chodia aj doktori, ktori chcu svoje problemy riesit alternativne - cajmi a bylinkami, pomaha hladat nezvestnych, ona vam vie povedat, co ste obedovali...poznam X pripadov, kedy sa lekari "pomylili" a diagnostikovali odumrety plod a babo zilo a pod... takze preco bezhranicne verit len lekarom? .. proste to je na dlho, test je zatial negativny, ale krcok zavrety, k lekarovi chcem ist o 2 tyzdne ak bude preco...
este raz vsetkym vdaka
ivca88
2. sep 2015
Och ...krcok si len nechaj tak..lebo ak si tehotna..este si ho poranis a schytas infekciu...
Zbytocne si ho drazdis ...

Ja som bola tiez dlhorocnou snazilkou,..no nikdy som sa neriadila prsiami ani nicim....
I tak v tehotenstve som mala skor priznaky na menzes ...a to som mala tehotenstky test s duchom.uz od 8 dpo...
bolestive prsia presli asi v 7 tt a nic som si s toho nerobila .....
Proste naco sa takto stresovat somarinami ? ...
Ja som si slubila ze ak otehotniem... tak nikdy nebudem spekulovat.... lebo mi to pride "nefer" voci malemu co vo mne rastie
vzdy som si povedala ze mala je v poriadku ! 🙂 a tak to aj je ..,.a tak to aj bude 🙂
A to iste radim aj tebe ....
ivca88
2. sep 2015
Ale fakt ak veris v prirodu a tak...tak si dnuka nešahaj na ten krcok ...

Ale inak ak to tehotenstvo nebude... tak by som zvazila sa na to vykaslat .... kedze ti uz meska menzes a bolo by to bez dovodu ....
Ono to neni sranda.... este si tehotenstvo privodis psychicky.... a aj mlieko sa ti moze zacat tvorit ... a prestanes aj ovulovat kvoli prolaktinu...

Liecitelstvo ma liecit... a nie oblbovat ze si tehotna .... a testy su negativne ...
Tym padom by to nebolo liecenie....ale skor navod na depresivny zivot

Začni písať odpoveď...

Odošli