Pocit na zvracanie na 22. deň cyklu

martinka00623
15. apr 2021

Dnes som 22 DC a je mi cely den zle od zalúdka ... rano mi bolo zlé v aute dvihal sa mi žalúdok a bolo na zvracanie ... co nikdy mi nezvykne byt zle ... citim velmi pachy ... to by som chcela vediet ze ci by to mohlo byt tehotenstvo alebo ci je to len pred menzesom ... menzes mam nepravidelny .... prsia ma uz bolia od 16 DC !!! Ked som bola tehotna minuly rok tiež mi bolo zle v aute a parfumy som nemohla ani citit , tyzden nato som potratila ... ale teraz nemam sajnu cim to moze byt ... testovat sa bojim ... aj ked moj dr mi prikazal robit testy pretoze aby som co najskor zistila ze som tehotna aby mi nasadil tabketky na udrzanie plodu aby sa nestalo ze by som potratila ! Skoro je na tehotenske priznaky ? Taktkez fajcim ale dnes som iba jednu cigaretu vedela vyfajcit ... proste mi nechuti ... za kazde rady ak mi napisete kedy a ake priznaky ste mali !!!

nelca0510
15. apr 2021

@martinka00623 tak tehotenstvo to zrovna nemusí byt. Monzo si niečo zjedla alebo ide na teba choroba. Keď mi niečo je, nemyslím hneď na to, v ktorý deň cyklu som

emv
15. apr 2021

@nelca0510 žena, ktorá sa snaží o dieťa na to myslí.

martinka00623
autor
15. apr 2021

@emv presne tak ... este pred rokom som nikdy nemyslela v krorom cykle som ... aj ked som vedela ze nemam pravidelny cyklus kôli zvysenemu prolaktinu ale to chvala bohu uz mam v norme cca pol roka ! Je dobre poznat svoj cyklus ... ale tiez pochybujem ze tak skoro by mohli byt priznaky ... vsak uvidim kedy pride ms musim len cakat kedze nikdy nemam pravidelny menzes vzdy si chodi ako chce

nelca0510
16. apr 2021

@emv a co ako? Nech si prečíta rady psychológov a nájde si koníček. Nonstop tie isté diskusie o tom istom. @martinka00623 aby to neskončilo fantomovym tehotenstvom

nelca0510
16. apr 2021

@martinka00623 a keď už sa snažíš o to dieťa, tak aspoň nefajči, lebo potom budeš zakladať diskusie ci cigarety ublížila embryu/plodu. A nakoľko ti odpísali na diskusiu 2 ľudia, aspoň vieš, aká je zbytocna

snazilka_bio_mamka
16. apr 2021

mala som...hned po ovulacii, bolestive prsia, spať som nevedela, ja, čo od malička necitim pachy (bola som asi 10 rokov zavisla na olynthe a potom som stratila čuch) som začala citiť všetko a pod.. bol to silny PMS a mala som to nie raz. Sice nie kazdy mesiac ale do roka min. 3-4x. Na tehu priznaky mas este velmi skoro, aby si mala priznaky, uz by si mala mat nejaku hladinu hcg.

emv
16. apr 2021

@nelca0510 sa ukludni

nelca0510
16. apr 2021

@emv co sa mam ja ukludnovat. Nonstop tie isté diskusie o tych istých sprostostiach,kde zakladateľka chýbajú elementárne znalosti biológie,kde si myslia, že sú tehotné hned po styku a test im to ukáže.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre