Tehotná verzus zrelá do blázinca

zufalec99
16. máj 2022

Ahojte. Som tu nová. S priateľom sa pokúšame o bábo. Od stredy mi je zle, zvraviam alebo ma iba napina, v aute je mi zle od žalúdka. Napína ma rano z pasty. Minulý týždeň som mala negativny tehotenský. Prsia ma bolia a svrbia. Výtok hustý biely bez zápachu. Bolí ma aj žalúdok. Menzes naposledy 17.4.
Dnes som začala slabučko krvácať. Ale hneď ako som zbadala ružovú krv ma naplo a vyvrátila som raňajky.
Tak už neviem, či som už zrelá do blázinca alebo je to normálne...🙈 Máte s tým niekto skúsenosti?

anjelicek26
16. máj 2022

Tak ked si si test spravila pred tyzdnom, bolo proste skoro. Sprav si ho zas, ak bude negativny, tak chod na testy na helikobaktera... my ti to tu bohuzial npeovieme... prsia bolia pred MS ako klasicka PMS asi kazdu... to su hormonalne zmeny pocas cyklu... ak krvacas, tak to vseobecne asi neni zrovna znak tehotenstva, ale rozbiehajucej sa MS,

0silvia0
16. máj 2022

@zufalec99 veď si urob ďalší test...

zufalec99
autor
16. máj 2022

@0silvia0 áno budem musieť, len si už pripadám ako blázon :(

0silvia0
16. máj 2022

@zufalec99 prečo blázon? kvôli pár dňom, počas ktorých sa necítiš fit? Ale prosím ťa, upokoj sa a neprežívaj to tak.

sili82
16. máj 2022

Test si treba robiť najskôr prvý deň meškania menštruácie. Neviem, čo čakáš, že ti tu baby napíšu, nikto tu nevie veštiť. To, že ti je zle si si mohla aj vsugerovať, to sa často stáva a môžeš mať aj nejakú žalúdočnú virózu. Treba sa trocha ukľudniť a neprežívať to tak.

zufalec99
autor
16. máj 2022

@sili82 nečakám, že mi niekto bude veštit 🙂

veronikaszabova
16. máj 2022

@zufalec99 inak preco si testovala minuly tyzden, ked ti este ani nemeskal menzes?

zufalec99
autor
16. máj 2022

@veronikaszabova zacala som zvracať, tak priateľ na tom trval, aby som sa otestovala. Vravela som mu, že je ešte skoro, ale chlapi...

mondolina
16. máj 2022

veď si sprav test teraz a uvidíš, to vieš hádam aj sama

deti95060810
16. máj 2022

páni, ty poznáš lepšie príznaky tehu ako hoc ktorý lekár...😉

basska_b
16. máj 2022

Joooj, aj ja som mala toto koncom marca: vsetky vsetky tehu priznaky. Napinalo ma z voni, pachov a zubnej pasty, mala som ranne nevolnosti, zvacsenie prs, vytok, naladovost... a nic z toho. MS prisla ako hodinky. 2 dni pred MS snehobiely test. Mozno ti len dako blbnu hormony, uvidis, ci zostane len pri ruzovom spineni alebo sa to dnes ci zajtra rozbehne. Nadej umiera posledna, budem drzat palce!

Jediny NORMALNY priznak tehotenstva je meskajuca menstruacia a pozitivny test!

kitycat
16. máj 2022

A je teda problem mozne tehotenstvo, neznasanlivost krvi alebo traviace tazkosti?

zufalec99
autor
16. máj 2022

@kitycat vies aká by som bola šťastná, keby som bola tehotná? ❤️ Z krvi mi zle nebyva. Tráviace problémy nemávam. Tak verím a stále dúfam...

zufalec99
autor
16. máj 2022

@basska_b ďakujem ❤️

h2
16. máj 2022

@zufalec99 Priateľ trval na teste, hoci ty si tvrdila, že je ešte skoro, ale nedal si povedať, tak si si spravila test pre "pokoj v dome"? 🤔

zufalec99
autor
16. máj 2022

@h2 áno da sa to aj tak povedať

kitycat
16. máj 2022

Sprav si test z ranneho mocu, teoreticky by to uz mohlo nieco ukazat a hod sa do kludu.

Je neuveritelne, co vsetko si vie zena vsugerovat ako tehotensky syndrom.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre