Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Posledný menzes som mala 1.1.2021. Som tehotná?

lucija93
7. feb 2021

Ahojte žienky.

Viem ze týchto tém je tu neúrekom, no predsa som v neistote ci áno alebo nie. Posledný menzes som mala 1.1.2021....dostat som mala 5.2 nakoľko mám dlhý cyklus, no neprišli. Reku urobím test. Urobila som si každý deň a stále tam síce čiarka je ale veľmi bledá. Preto neviem ci už toto môžem považovať za pozitívnu správu alebo nie. Príznaky zatiaľ žiadne len ma
pobolieva bpodbrusko ako pred menzesom. Utorok chcem volať doktorke, lebo iba vtedy sa jej do volám. Len dovtedy sa asi zbláznim 😀😀 všade píšu o nevoľnostiach od 6tt (v ktorom by som teoreticky mala byť ak som tehotná) a mne stále žiadne príznaky.

Mate niekto skúsenosť? Pripadne radu?

Ďakujem cam

bbebe
7. feb 2021

uplne jasne pozitivne testy 🙂

lucija93
autor
7. feb 2021

@bbebe ďakujem za odpoveď, to sa teším teda 😍

martinaju
7. feb 2021

@lucija93 testy su pozitívne a príznaky nemusíte mať žiadne. 🍀 gratulujem a držím palce 🙂

hennyinnsbruck
7. feb 2021

Kebyže nemám brucho ani neviem ze som tehotná.
Bud rada ze neobjimas misu, ale čo není môže byť 🤪🙈je to tam, gratulka 🤗

martinaju
7. feb 2021

@lucija93 inak tieto testy maju málo farbiva, preto sú troška bledšie ale jasne pozitívne. podľa mňa mamatest by už ukázal pekné dve čiarky.

lucija93
autor
7. feb 2021

@martinaju ďakujem ☺️☺️

lucija93
autor
7. feb 2021

@martinaju ďakujem za tip asi kúpim iné. Len všetky testy v drogerke boli vypredané 😀😀 tak som kúpila tie co boli

lucija93
autor
7. feb 2021

@hennyinnsbruck tak dúfam ze ani nebudem objímať snáď to takto bude pokračovať 😀😀

hennyinnsbruck
7. feb 2021

@lucija93 mňa na začiatku 2-3 x nadrapilo a potom nič 👌🎉🎉🎉🙏🙏🙏🙏

lucija93
autor
7. feb 2021

@hennyinnsbruck tak to si mala šťastie ☺️☺️ a teraz si v koľkom?☺️

hennyinnsbruck
7. feb 2021

@lucija93 mala mala 2 roky 🤪

erickatt
7. feb 2021

@lucija93 mne nebolo zle nikdy

paulinkaa2
7. feb 2021

@lucija93 zatial budte rada ze priznaku su neni. Ja som vracala este dva tyzdne pred porodom

lucija93
autor
7. feb 2021

@paulinkaa2 tak to som ozaj rada ☺️ lebo mam známe co pre vracali celé tehotenstvo 😳

katkami123
7. feb 2021

Gratulujem 😊

katkami123
7. feb 2021

@lucija93
Mne začali nevoľnosti napríklad vždy neskôr, ale o to silnejšie. Pri prvom som zvracala ešte predtým ako som nastupovala do auta do nemocnice s kontrakciami. Teraz mám lieky, bez nich by som to nedala a nefungovala normálne.

lucija93
autor
7. feb 2021

@katkami123 to mi je ľúto. Každú to potrápi inak veru. Každopádne držím prsteky ☺️☺️

julie19
7. feb 2021

Príznaky nemusíš mat ja som nevracala ani raz, zato smrdelo mi všetko ... inak žiadny rozdiel ... veľa veci prišlo až ku koncu tehotenstva ... ale mám kamošku čo grca už 5 mesiacov 😅 u každého je to inak 🤷‍♀️

katkami123
7. feb 2021

@lucija93
Ďakujem 🥰 aj ja držím, nech všetko hlavne dobre dopadne 🙂

anonymne
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinaju
7. feb 2021

@anonymne negatívny a chod k doktorovi, nech sa zistí príčina prečo ms neprišla

lucija93
autor
7. feb 2021

@julie19 no som zvedavá na cele tehu. Každopádne si to ešte až tak neuvedomujem, že som vtom 😀

lucija93
autor
7. feb 2021

@katkami123 ďakujem krásne 🍀

babydesire
8. feb 2021

@lucija93 podla testov a chybajucej ms si urcite vtom..gratulujem 😀 Testovat sa ma vraj kazdy druhy den a vzdy rovnakym testom a ked testujes z ranneho mocu tak z ranneho aj tie dalsie,,ak chces porovnavat. Ty mas sice ten treti (bez datumu) iny ako predosle dva ale vidiet silnejsiu ciarku oproti testu z 5.2.
Priznaky - ja okrem cudneho pocitu a chybajucej ms som nemala ziadny ani raz..pri dcerke som citila casto hovienka vsade,ale nic extremne.zle mi nebolo,nemala som citlive prsia,ani pms,ani bolesti,tocaky,vracanie

hviezdicka234
9. feb 2021

Ahojte žienky.
Chcela bisom vedieť či som tehotná...
Pohlavný styk som mala 14 1.2021.Podľa kalendára čo som si stiahla, som mala plodné dni, a strednú šancu otehotnieť.Podľa toho bisom mala byť tak na konci 3tt. Bolí ma podbrušku, točí samí hlava, a som unavená.
Môžu to byť už teh príznaky?
Alebo sa mi fazuľka uhniezdila..
Neviem čo si mám o tom myslieť každá sme iná.
Bábätko sme plánovali.

martinaju
9. feb 2021

@hviezdicka234 tak stiahnutý kalendár je istota skoro žiadna. Ano mne to par krat vychadzalo, že som sa trafila s ovulaciou už pri ivf ovulacia vždy inak ako kalendár ukazoval. Ale šanca samozrejme je. Nikto ti tu nepovie či si alebo nie si tehotna. Môžu to byť príznaky a nemusia. Najlepšie urobíš, ak si spravíš test citlivosť 10 idealne mamatest alebo taký čo má viac farbiva. Neviemr kedy máš dosť ms, či mešká alebo nie. Či bola stredná šance pred ovulaciou alebo po podľa aplikácie. Tak buď počkaj do termínu ms a sprav test alebo keď už si mal dostať tak si ten test sprav teraz. Ideálne z ranneho moču. Držím palce

monismie
9. feb 2021

ja by som povedala, ze podla tych testov, ktore si sem davala a aj podla toho, kolko ti menzes uz meska, tak by si mala byt tehotna. no pre istotu, by som sa este pretestovala a objednala sa na gynekologiu

hviezdicka234
9. feb 2021

martinaju tehotenský test urobím až o 12 dní lebo mám karanténu. Menštruáciu som dostala 28.1.2021. Mám 28ďnovi ciklus No ale stmávli sa mi bradavky....Mňe ten kalendár vždy vychádza. Stredná šanca bola pred ovulaciou

hviezdicka234
9. feb 2021

A ráno som mala taky jak ružový Biely výtok.

martinaju
9. feb 2021

@hviezdicka234 ak si mala 28.1. Normálnu ms tak je veľmi malá šanca, že si tehotná.