Pozitívne testy, špinenie a na ultrazvuku nič

miminka89
16. júl 2014

Ahojte babenky, práve som prišla od gynekológa a som taká nešťastná, musím sa s niekým poradiť. S priateľom túžime po bábätku, v marci som vysadila HAK a teraz to vyzeralo, že sa to konečne podarilo, MS mi mešká už 10 dní, robila som si 3 testy vždy s 2 dňovým odstupom, všetky pozitívne, aj keď druhá čiarka bola slabšia stále a ak aj silnela tak len málinko. Chcela som ísť ku svojmu gyn. ale ten má akurát tento týždeň dovolenku, tak že počkám do bud. týždňa, ale včera som začala špiniť, najprv ružovkastý, neskôr bledohnedý výtok, tak som radšej zašla k inému gyn. lebo som sa zľakla. A ten mi povedal, že buď je to ešte len 3-4 týždne a nie je to vidieť, lebo na sone mi nič nevidel, vaječníky všetko ok. Alebo že to môže byť mikropotrat, alebo v najhoršom prípade mimomaternicové tehotenstvo. Zobral mi krv na HCG a teraz mám čakať, v pondelok mám ísť ku svojmu gyn. Lenže dovtedy sa asi zbláznim, mám pocit, že sa mi zrútil svet :( ak máte podobné skúsenosti, alebo viete poradiť, prosím napíšte, ďakujem!

siska765
17. júl 2014

@miminka89 jasne ved on ta videl tak najlepsie vie posudit tvoj zdravotny stav, drzim moc palce 😉

mnamko
17. júl 2014

no buď počkáš alebo skočíš na pohotovosť zo špinením,ak sa ti nechce ísť na pohotovosť kup si ascorutin zastavuje krvácanie špinenie 😉

zvolsiinylogin
17. júl 2014

@miminka89 ja by som sla do nemocky.....uz ked sem tam krvacas, nevesti nic dobre....co cakas, kedy sa uplne rozkrvacas a potratis? tam ti daju lieky a inekciu na uplne zastavenie krvacania....drzim palce

zvolsiinylogin
17. júl 2014

@miminka89 a kolko ti dal cas, ze za kolko ti to prejde pri dufastone?

miminka89
autor
18. júl 2014

No tak nakoniec som hneď ten deň bežala do nemocnice, nepáčilo sa mi to, že stále krvácam a bol to bohužiaľ spontánny potrat v 5tt :( ten už ale začal hneď pri tom špinení, takže ani gynekológ a ani v nemocnici tomu už nemohli zabrániť. Našťastie to ale nebolo mimomaternicové, tak som sa vyčistila sama, teda maternica. Tetaz už len počkať a príroda to sama zariadi. Ďakujem všetkým za podporu!

miminka89
autor
19. júl 2014

@jaruska8 no nakoniec to aj u mňa bol potrat... a ako rýchlo si sa potom dala dokopy? bolo všetko ok? ja idem budúci týždeň ku gynekológovi, tak uvidím, čo povie.. :(

miminka89
autor
19. júl 2014

@lubka1983 vieš čo ja som prišla večer na pohotovosť s tým, že krvácam a hovorí mi sestrička nech ukážem vložku tak som jej ukázala a ona, že veď to nič nie je, takže toľko k tomu, ešte mi skoro povedali, že to preháňam, no lenže potom doktor videl, že na sone už nič nie je, tak zostali ticho... bohužiaľ :(

cloviecik777
24. júl 2014

ahojte,tak mne vyslil tri testiky pozitivne....aaa kedze som chcela vediet ci som alebo niesom tehu tak som sla vcera zenskemu.Najprv tam nic nevydel aaaa spital sa na ci mi vysli tie testy naozaj pozityvne aaale nakoniec ze nieco milimetrikove by tam bolo ze si neni isty tak mam prist o tyzden.Naposledy som mala menzes 10,6 to som mu i povedala ale povedala som mu i to ze 9,7 sme z manzelikom sa tak zblizili tak zeeee mozno je i skoro vydiet nieco.Ale zase na druhej strane ked mi tie testiky vysli tri pozivne...neboli to niejak dve silne ciarocky ta druha bola slabsia ale vyditelna....taaaak ostala som trosku v pomikove z doktora ze ci som alebo nieeee.DAl mi na lekarsky predpis tabletky kyselina listova leciva....asi mi ostava len cakat co mislite vy ? dakujem za kazducku jednu akukolvek radu

miminka89
autor
2. aug 2014

@cloviecik777 ahoj prepáč, ja som si tvoj príspevok až teraz všimla, už asi vieš na čom si, tak si tehotná? dúfam, že áno a že je všetko ok, určite daj vedieť 🙂

bubinovci
2. aug 2014

@miminka89 ahoj ja som takto pred rokom bola na tom rovnako tiez som mala pozitivne testy ale nesilneli. Nakoniec som zacala krvacat takze z toho nic nebolo. Maternica sa vycistila sama. Bala som sa ze budem mat vsetko rozhadzane a ze to bude dlho trvat kym opat otehotniem. No na dalsi mesiac som bola tehotna opat a teraz tu moja kvetinka cucka mliecko 😉 hlavu hore urcite sa zadari 😉

miminka89
autor
2. aug 2014

@bubinovci jeeeej tak to je úžasné fakt 🙂 je super čítať takéto pozitívne príspevky, tak to človeku pomáha 🙂 ja som to zo začiatku brala dosť tragicky, ale teraz už som s tým zmierená, viem, že čo má prísť príde a pozerám na tie pozitívne veci, hlavné je, že som vôbec otehotnela, takže dúfam, že onedlho vám tu budem písať, že sa znova zadarilo a že je všetko v poriadku 🙂

cloviecik777
3. aug 2014

@miminka89 taaak vyzera to ze na u zenskeho som uz bola aj dva krat prvy krat tam nic nevydel a potom ze voliaky milimetrik 🙂 uz teraz uzivam dvoje tabletky

miminka89
autor
3. aug 2014

@cloviecik777 jeeeeeej super správa, to si ma potešila, tak vám teda obom držím palčeky nech je všetko tak ako má byť a určite daj vedieť ako sa vám darí 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre