Pozitívny tehotenský test a falošné výsledky

natalia
6. jan 2012

ahojte kočky,mate niektora skusenosti s falošnym pozitivnym testom?Robila som si trikrat po sebe test Woman secret 2 v 1 ale myslim si že ukazuje falošne vysledky...ukazovalo mi druhu čiarku slabo viditelnu asi tri dni pred očakavanou Ms ,potom som test zopakovala už neukazalo nič a ked prišla Ms tak som test zopakovala a zas ukazalo slabo viditelnu druhu čiarku tak neviem čo si mam mysliet.. 🙂

ivankalaco
16. sep 2016

@janka2463 Držím ti palce, nech je všetko tak ako si želáš..tie čiarky sú silné aj podľa toho, aké máš testy..tak že podľa mňa si tehu..daj vedieť, ako si dopadla u lekárky..

janka2463
16. sep 2016

@ivankalaco jasne napisem ďakujem ešte raz ,a môžu byť pozitívne aj keď som neni tehu ?

ivankalaco
16. sep 2016

@janka246..ak by ukázal jeden test negatívny výsledok a ostatné testy by boli pozitívne tak si určite tehu.. 😉

janka2463
16. sep 2016

@ivankalaco no ja som mala všetkých 6 pozitívnych 😀

ivankalaco
16. sep 2016

@janka2463 Tak potom nie je čo riešiť 🙂 je to istéééé, že si tehu a mne nezostáva nič iné iba ti zagratulovať 😀

janka2463
16. sep 2016

@ivankalaco no len sa bojím toho že mi doktorka povie že nie som ,menzes mi nemeskal a má pobolieva podbrusko,tak aby nepovedala že je to niečo iné

dievcatko245
9. jún 2017

Ahojte 😊
Chcem sa opýtať,že keď si robím tehotensky test počas plodných dní či to môže výsledok nejako ovplyvniť.

ivankalaco
9. jún 2017

@dievcatko245 Mešká ti menštruácia a testovať budeš v čase, kedy by si inak mala mať plodné dni ?

marhulienka2
4. okt 2017

Jsem zjistila že jsem těhotná skúšala som 6. Testy Všetky vyšly pozitivně👶 jsem si koupila Blood test digitální jeden dva týdny těhotenství 4. Jsem dostala menstruaci digitální test negativní 😟 a 6 testy pozitivní už tomu sama nechápem Byla jsem u doktora spravil mi test a že vraj nesom těhotná🙅 co to asi může být mohla jsem i potratit alebo jsem nebyla vůbec těhotná

daimon
4. nov 2017

Ahojte pozitivny test 2 den po meškaní očakávanej menštruácie , telesne príznaky som mala ako tehu, veľmi som sa tešila , za týžden som začala krvácať, bola dom na pohotovosti a doky, ze vy nie ste tehotná, máte normálnu menstruaciu😳,ale maternica zväčšená , hcg mierne positivne v pondelok idem na kontrolu

liana32
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tisicka123
16. nov 2021

@natalia môžem sa zapojiť so svojou skúsenosťou.. Včera mi vyšiel falošné pozitivny test.. Myslela som ze odpadnem a dneska ráno som test zopakovala a samozrejme nič tak ešte poobede inú značku a nič... Okrem toho mam menštruáciu a nízku teplotu, takze kľudne môžu vyjsť falošné pozitívne..

veron555
13. apr 2024

Na oboch slabé 🤔🤔🤔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre