Pozitívny test a menštruácia

ivanusko
1. jún 2019

Ahoj baby. Mam otazocku. Uz tyzden mam pocit,ze by som mohla byt tehotna. Lenze dnes prisla ms a zaroven vysiel pozitivny test. Moja otazka znie,mohla ms nejako skreslit vysledok testu? Alebo aj to,ze pokaslievam? Dakujem za radu.

ivanusko
autor
1. jún 2019

@ivanusko prikladam aj foto testu

domka1205
1. jún 2019

@ivanusko test pozitívny ti vyšiel na základe hladiny hcg, to by nemalo mat s chorobou ani MS spoločne nič..

ivanusko
autor
1. jún 2019

@domka1205 takze myslis,zeby mohlo ist o tehotenstvo? Aj napriek ms?

miska0948
1. jún 2019

A krvacas silno alebo len spinis ? Slabucko .. skôr ako len výtok

ivanusko
autor
1. jún 2019

@miska0948 no normalna menstruacia. 😏

miska0948
1. jún 2019

@ivanusko ja by som asi šla na pohotovosť tým pádom

ivanusko
autor
1. jún 2019

@miska0948 mohlo by ist aj o samovolny potrat? 😯😯 aj ked mam velmi mierne bolesti?

miska0948
1. jún 2019

@ivanusko mohlo preto by som bežala na pohotovosť možno by to vedeli ešte zachrániť

ivanusko
autor
1. jún 2019

Ms mam slabsiu ako zvyknem mat

seva22
1. jún 2019

Skôr si myslím.ze išlo o biochemické tehotenstvo...hypoteticky: keby si si plánovala urobiť test napr.zajtra ráno a dnes dostaneš,už vôbec neriesis,či si bola v tom alebo nie...

miska0948
1. jún 2019

@ivanusko no už to je na tebe 🙂 ja by som pre istotu išla na pohotovosť

zeytin
1. jún 2019

Menzes moze byt aj pocas prvych mesiacov tehotenstva. Je to skor vynimocne, ale stáva sa.

pininka1
1. jún 2019

Moja suseda mala tri mesiace normálny menzes a to už bola tehotná, takže stať sa môže čokoľvek. Ale u mňa to žiaľ tiež znamenalo potrat

natassha1
2. jún 2019

ako ja by som si zasla normalne na pohotovost. vies, ked mas teda aj tie bolesti, tak tazko povedat co to moze byt. daj prosim ta vediet, ci si tam bola

jamidea
2. jún 2019

To vobec nevyzera na pozitivny test

ivanusko
autor
2. jún 2019

@miska0948 ahoj. Dnes ms omnoho slabsia ako vcera😏

ivanusko
autor
2. jún 2019

@jamidea ako teda vyzera????

jamidea
2. jún 2019

Opak pozitivneho je negativny

ivanusko
autor
2. jún 2019

@jamidea ako dobre vidim,je tam vidiet dve ciarky....tak nerozumiem preco negativny

ivanusko
autor
2. jún 2019

@natassha1 ahoj. Nebola som na pohotovosti. Ms slaba a bez bolesti. Uvidime zajtra. Ked tak skocim na gyndu

beky1813
2. jún 2019

Zbytocna debata, mozno si bola tehotna a neuchytilo sa. Alebo si a nieco prasklo. Mozme tu len teoretizovat

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simonkaa27
3. jún 2019

Je to mozne, ze si tehotna a mas aj ms. Niektore zeny to tak jednoducho maju. No ked ti skonci ms, skus si spravit este jeden testik.

jenny04
3. jún 2019

Pockaj este a uvidis ci budes este krvacat.Skus si urobit potom test ci je slabsi al.silnejsi.ja som krvacala aj pri uhniezdovani aj tri mesiace po otehotneni pri vsetkych troch detoch.Pri jednom tehotenstve som nespinila a nakoniec som potratila.Doktor aj tak asi vela neuvidi a test je pozitivny ale tie tiez niesu vzdy 100%

ivanusko
autor
3. jún 2019

@jenny04 krvacam ale slabo. Nieje to u mna zvykom. Prve dva dni zvyknem silno krvacat no teraz slabo od prveho dna.

jenny04
3. jún 2019

@ivanusko tazko povedat musis pockat alebo ak mas obavy chod k Dr radsej

123vika
30. nov 2021

Ahoj
@ivanusko ako si dopadla? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre