Pozitívny test a žiadne príznaky tehotenstva

erikabee
23. aug 2012

Ahojte... potrebovala by som poradiť. MS mi mešká iba tri dni, ale mám roky pravidelnú MS 28 dní, s manželom sa pokúšame o bábätko iba druhý mesiac.
Spravila som si tehotenský test, na ktorej bola druhá čiarka, ale bola taká intenzívna ako ta kontrolná. Čítala som že by to malo byť aj tak pozitívne, ale nemám žiadne príznaky, o ktorých som čítala vo fórach.
Môžem byť tehotná či nie?
ďakujem

myskaza
23. aug 2012

@erikabee ahoj ani ja som najskor nemala ziadne priznaky...az v 6-7 tt, gratulujem k tehu a uzivaj si to kym ti nie je nevolno ...mozno budes patrit k bezpriznakovym tehulkam a budes si moct tehu uzivat od zaciatku 😉

katren
23. aug 2012

@erikabee nestaci ti na potvrdenie pozitivny test???? potrebujes aj nejake priznaky???to, ze ich teraz nemas, neznamena, ze nemozes byt tehotna alebo ze ich nebudes mat neskor....

moncicip
23. aug 2012

@erikabee Skus si test zopakovat tak o dva tri dni a ak aj ten bude pozitivny tak sa objednaj ku gynekologovi. A urob si ho z ranneho mocu hned po zobudeni.

sisaha
23. aug 2012

@erikabee priznaky sa dostavia o taky tyzden dva. Uzivaj si, pokial kazde rano nebudes mat najprv rozhovor so zachodovou misou...Potom budes s lutostou spominat na bezpriznakove tehu. 😉

janicka11
23. aug 2012

ahoj,ja osm tiež pri prvej dcerke nemala žiadne priznaky nevolnosti až neskor všetko sa dostavilo.. ☹ ☹ Ale ty píšeš že mávaš pravidelnu podla čoho si možeš aj viac myslieť že tehotná si,užívaj si to test zopakuj a čakaj,gratulky.Ved nikde neni napísané že musíš mať aj priznaky že si tehu!

eemmaa
23. aug 2012

@erikabee Ahoj ja som nemala nevoľnosti celé tehu akurát má pobolievalo podbruskom ako pri menzese. Gratulujem k miminku 🙂

koriatko
23. aug 2012

@erikabee pozitivny test je postacujuci dokaz, ze si tehotna a hlavny priznak mas - meska ti ms! 😉 Priznaky nemusis mat absolutne ziadne, ani teraz, ani neskor. Ja, keby mi nemeskala ms a nespravim si test, doteraz neviem, ze som tehu... 😎 Tak sa tes, gratulujem 😀
Inak nechapem, ze druhu ciarku si mala taku silnu ako kontrolnu a citala si, ze aj tak by to malo byt pozitivne? A kedy by to bolo pozitivnejsie??? 😝 Akakolvek intenzita znamena tehu, ale sprav si este jeden test, ak sa chces uistit.

moni244
23. aug 2012

aj mne meškala mrcha, a test mi ukázal dve silné čiarky, rovnakej intenzity a príznaky som nemala žiadne. Tiež keby mi nevynechala, tak neviem že som tehotná.

maslenka47
23. aug 2012

@erikabee tehotna nemusi mat ziadne priznaky. To, co pisu na forach vobec neber akoze to tak musi byt - ludia maju tendenciu sa len stazovat, ved naco by sem niekto prisiel vypisovat, ze jemu nic nie je. Keby sa malo forum brat ako referencia, tak bud otehotnies po 3 rokoch pokusov alebo po minimalne 2 umelych oplodneniach, potom este zo 2x potratis a tvoje dieta je asi na 80% postihnute/tazky alergik/alebo ma nejaku inu pliagu. NIE je to tak. Tiez som otehotnela druhy mesiac po vysadeni antikoncepcie, jediny priznak, ze som sa citila unavena ako pri prechladnuti (za cele tehotenstvo mi nebolo zle). Dokonca sme planovali oslavu (s alkoholom), tak som si robila test den pred MS, ktory bol negativny, takze som sa na zaciatku tehotenstva este aj pripila netusiac, ze uz som tehotna. A predstav si, ze malemu nic nie je.

ematko29
23. aug 2012

mne sa začali objavovať tehotenské príznaky tak týžden po vynechaní menštruacie,takže čo neni môže byť.patrilo knim nevolnosť anemohla som ani vidieť surové mäso anič čo obsahovalo aloe vera ten druhy príznak mám doteraz adcerka už 3roky 🙂tak gratulujem k tehu 😀

erikabee
autor
23. aug 2012

@koriatko
Jeeej ja som si všimla len teraz, že som v tom strese zle napísala.... že práveže tá čiarka nebola taká intenzívna :(

a ďakujem všetkým, len som sa chcela uistiť, že tak fakt môže byť pravdu, nechcem sa nešiť priskoro... ale v pondelok idem k doktorke... tak sa uvidí....
Ďakujeeeeeeeeeeeem

moni244
23. aug 2012

@erikabee držím palce :D

lenka311
23. aug 2012

@erikabee Ani moja druhá čiarka nebola taká intenzívna... Myslím že si, potvrdia Ti to už len na gynde, ale myslím že môžem povedať GRATULUJEM! 🙂 🙂
A príznaky? Ešte si ich užiješ... ja som vracala aj v pôrodnici... ale až tak od druhého mesiaca... a možno nie. Každá sme iná..

vavrenka
23. aug 2012

@erikabee mne nebolo zle do 7tt, normalne som uz mala strach, ci je vsetko ok. a potom som si do 16tt "uzivala" take nevolnosti, ze som vazila 55kg a pred otehotnenim 57 😀

natasia1
21. aug 2013

@erikabee Ahoj,..ja som v 6tt a tiež nemam žiadne príznaky. Čiaročka bola taká slabšia, ale už som bola u lekárky lebo som brala antibiotika a potvrdila mi to. Povedala mi, že nech je čiarka akákoľvek, nech sa objaví aj na 1 teste z 5 tak je to tehotenstvo.Jediné čo mám je,že ma pobolievajú kríže a nechutí mi jesť. Takže gratulujem 🙂

erikabee
autor
21. aug 2013

@natasia1 Ahoj, mi sme už na svete a máme už viac ako 3 miesace :DDD toto som riešila presne pred rokom 🙂
ako rýchlo to prešlo 🙂 vtedy som si len priala aby všetko dopadlo dobre, a teraz si tu drobček papá svoje rúčky a vykrikuje 🙂
držím palce aby všetko dopadlo dobre, a neboj bolesti krížov prejde po čase, a chuť do jedla sa prejaví určite, aspoň u mňa tak bolo
a Gratulujeeemmeee

natasia1
21. aug 2013

@erikabee ha ha haaaa,..sranda 🙂.Nevsimla som si datum 🙂. Tak super, mozno za rok sem napisem to iste 🙂

nefertitka
1. okt 2013

@natasia1 ahoj, tak neboli ziadne priznaky ani potom?Tiez nemam nic, len tehu test pozitivny, som v case MS, pri ostatnych tehu ma strasne boleli prsia, teraz nic....pred tyzdnom som dobrala antibiotika, tak sa bojim, ci dajako neposkodili plod:(

ninasidielko
1. okt 2013

@erikabee jednoznacne mozeme len blahozelat podla mna na sto percent ano. BTW. ja priznaky tehu nemam doteraz ziadne az na trosku narastene brusko a kopance 🙂 Takze blahozelam 😉

ninasidielko
1. okt 2013

@erikabee teraz pozeram na ten datum 🙂 sorry no aka som slepa 😀

natasia1
1. okt 2013

@nefertitka Ahoj,..hej hje nemala som priznaky, potom ma zacali boliet len prsia. A potom sa to stratilo a ani prsia neboleli, potratila som. :(

nefertitka
1. okt 2013

@natasia1 to ma mrzi, som nevedela, lebo tu mas ze si v 14tt

stastenka42
1. okt 2013

@nefertitka mne od zaciatku tehu nieje nic,ziadne nevolnosti,nechutenstvo,chute,nic nic..iba ma bolia prsia🙂

nefertitka
1. okt 2013

@stastenka42 a prsia ta odkedy bolia?ja som teraz v obdobi kedy by som mala mat MS, 5 testov pozitivnych, len prsia ma bolia nejak divne, skor menej, raz viac, raz menej, niekedy az moc...napriklad vcera na obed ked som lezala pri malej mi skoro zhoreli ako ma boleli a odvtedy zas nic...hm nechapem

stastenka42
1. okt 2013

@nefertitka Ano ja to mam tak od zaciatku tehu..niekedy viac niekedy menej..hlavne pri vstavani z postele ked lezim,bolia ako svina🙂

nini888
1. okt 2013

Ahojte, mozte mi prosim niekto poradit?snazili sme sa tento mesiac o babatko, cyklus mam ofjakziva pravidelny 28 dnovy. MS sa mala dostavit pred dvomi dnami a neprisla, citum len napate vajecniky a trosku prsia.test mi vysiel dnes negativny.je mozne ze b bola hladina hormonu hcg este yaka nizka?dva dni pred ocakavanou MS ma intenzivne pichal pravy vajecnik,este nikdy som nic ake necitila.

erikabee
autor
1. okt 2013

@nini888 skús počkať pár dní, ja som robila testy 4 dni za sebou 🙂 držím palce aby to vyšlo

nini888
1. okt 2013

Oki dakujem🙂a kolky den po meskani ti vysiel pozitivny?🙂

gabuska36
1. okt 2013

gratulujem..ja som bola v 10 tt ked mi to oznamil lekár a ani som to netušila dokonca som chodila na zumbu..a až po oznameni som začala zvracať/vsugerovanie/......takže pohoda bud rada a ešte raz gratulujem

nini888
1. okt 2013

To patrilo mne ta gratulacia?🙂ved ja to este vobec neviema testy negativne🙂ale ak ano tak dakujem🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre