Prasknutý kondóm 4 dni pred menštruáciou

23janka23
21. dec 2018

Dobre ráno stala sa nám s manželom nepríjemná situácia praskol na kondom a zistili sme to až keď bolo po všetkom..mame dve malé dcérky a vôbec nechceme tretie bábo..Nie teraz ..jedna ma 3 roky a druhá 20 mesiacov..mám cca27-28 dňový Cyklus a mam 4 dni pred menzesom prosím Vas že nemôžem otehotnieť...dúfam že nie lebo neviem si predstaviť 3 deťúrence už 2je dost...ale nedala by som si ho zobrať.. mate s tým dáke skúsenosť ďakujem pekne za rady

bagre
21. dec 2018

no môžeš, postávalo sa už kadečo, ale ak máš pravidelný cyklus je to málo pravdepodobné 😉

zuzka1008
21. dec 2018

@23janka23 tiež si myslím ,že skor nie, ale náhoda sa moze s stať
Tak si daj tabletku po

anve
21. dec 2018

@23janka23 urcite mozes otehotniet/aj,ked tam je mensia pravdepodobnost/ Zajdi dnes do lekarne,kupit si tabletku po...istota je istota.

iwesska
21. dec 2018

Urcite nie,ked mas pravidelny cyklus,tak ovulka bola max.nejaky 16-17.den. Za tych x rokov sa mi pri takomto cykle nikdy nestalo,ze by som ovulovala pred MS. Vobec by som sa nestresovala tabletkou po.

comika
21. dec 2018

@23janka23 mala je pravdepodobonost ze otehotnies, ale stat sa to moze.

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pininka
21. dec 2018

Tiež si myslím že skôr nie, ale mohli ste utekať kúpiť tabletku po,snáď by pomohla.

renirv
21. dec 2018

Normalne ale asi nie ale nikto ti nemoze zarucit, ze to tak proste nebude. Treba teraz len dufat no a nabuduce si davat vacsi pozor

dzulli1980
21. dec 2018

Pokiaľ máš cyklus pravidelný tak, ako si písala, tiež si myslím, že pravdepodobnosť otehotnenia je veľmi malá ... no čert nikdy nespí 🙂 ... hádam to bude OK, držím palce.
@23janka23

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre