Pred tromi dňami som mala nechránený styk. Môžem byť tehotná?

11danka
19. okt 2021

Ahojte mala som s priatelom pohlavni nechraneny styk pred 3 dnami možem byt tehotna? Možete mi poradiť

daniela1911
20. okt 2021

@11danka strápnila si sa tu len ty

adriannasvk
20. okt 2021

@11danka a ty si v prvom rade hlupa🤦‍♀️ nastuduj si ako a kedy dochadza k otehotneniu, nikto ti nepovie ci si 3 dni po sexe tehotna...vestecke gule nemame.

malinoismum
20. okt 2021

@11danka my trápne? Skôr ty sprostá !
Keby som už tak obmedzena a neviem ako sa chrániť , k tomu si nájdem rovnako “ zodpovedného “ tak asi nebudem až tak tupá sa ešte na toto verejne pytat?
Sa spýtaj matere keď si ešte hrdinka a druhé tu ideš urážať.

domka222
20. okt 2021

Miesto chlastania a sexu sa radšej uč. Máš veru čo doháňať

patkarezankova
20. okt 2021

Čaute holky volám sa patricia rezanková a mam 21 rokov..
Inak, môžete mi poradiť stále ma bolieva poď bruškom a vaječníkamy a tým páde aj chrbát niekedy aj zlé mi je stále ma napína na hrudi inak pohlavný styk som mala 15.9 / 18.9 bez ochrany menštruáciu som mala 2.9... Môžem biť tehotná alebo? Test som si ešte neurobila chcem vedieť vašu odpoveď... Ďakujem ♥️♥️

kassandra25
21. okt 2021

@11danka tabletka po sa moze uzit do 5 dni po. Velmi zvlastne, ze sama sebe robis problemy a pred nami vsetkymi vyzeras neobvykle hlupo. Ak mas nedokonalosti v tejto oblasti, preco si nezasla do lekarne a sa neporadila alebo za gynekologom. Je pre teba lepsia a jednoduchsia cesta interupcie?

natalienka12
21. okt 2021

Človek sa v noci zobudí, lebo má zlý sen a zrazu toľko zábavy 😂😂😂😂 ze patricia rezankova, skoro som si cvrkla

malinoismum
21. okt 2021

@natalienka12 … aj ja som skoro cely dom zobudila, ako som sa zasmiala 🙂 neskutočne toto čo sa dnes deje.
😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅

danielinaa
21. okt 2021

@patkarezankova zavisi od dlzky tvojho cyklu, ale ano,mozes byt. Preco si neurobis test?

patkarezankova
21. okt 2021

@danielinaa ahoj urobím si test a ďakujem ale inak menštruáciu som mala pravidelne 6 dní 2.9 mám počkať do menštruácii alebo môžem si urobiť ihneď test? Ranno

danielinaa
22. okt 2021

@patkarezankova no zavisi od dlzky tvojho cyklu kolko dni mas. Ak ti uz menzes meska, urob test a mal by ukazat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre