Prejavy tehotenstva už v rannom štádiu

tessa2232
9. apr 2013

Ahojte 🙂
Podla vás je možné, aby sa prejavili príznaky už v rannom štádiu tehotenstva?? AKé s tým máte skúsenosti?? Ako prvé som mala nafúknuté brucho, potom strata chuti do jedla, teraz posledné dva dni zas všetko by som zjedla, leskle oči a hlavne únava, No a občas také tlaky divne v bruchu. Priatel, ten sa dnes na mňa pozrel a povedal "ja už viem isto, ty si tehotná", vraj preto, že sa menín, že opeknievam a som nejaká iná, a to prosím pekne mi povedal, keď som bola v župane, neupravená..a nebolo to na zalichotenie....keď tak počítam, mohla by som byť tehotná 10dní, len mi to nepríde, že by som mohla mať tak skoro také prejavy.... baby, prosím pomozte, aké sú vaše skúsenosti....ďakujem velmi pekne 🙂

ajuska15
29. apr 2013

moje brusko je nafuknnute obcas ma pychalo v podbrusku na pravej strane prsia naliate stale chodim cikat pocitujem unavu menstruacia tyzden meska teplota zvysena uz dlhsiu dobu a test negativny tak neviem co si o tom mam mysliet o par dni skusime dalsi a uvidime.... 😒

matula333
12. dec 2015

@maminuska ahoj viem ze som v omeskani par rokov..ale ak sa mozem opytat bolo potom vsetko v poriadku?mate 4babatko?

janka2463
16. sep 2016

Ahojte baby chcem sa opýtať či točenie hlavy,nevolnost a bolesť v podbrušku mozu byť príznaky tehu ?robila som si 6 testov a všetky pozitívne ale menštruácia nemeskala,myslite že môžem byť tehotná ?moc by sme chceli ,ďakujem

mirpet
19. sep 2016

Vždy mávam jasné príznaky PMS asi tak týždeň pred MS ma začnú dosť silno bolieť prsia.Ale teraz mám 4 dni pred oćakávanou MS a žiadne príznaky PMS a prsia ma vobec nebolia. Mozem byť tehotna?

autumn11
19. sep 2016

ja som začala ako prvé chodiť veľmi často cikať. V noci som sa dokonca na to aj budila. Mohlo to byť asi dva týždne po oplodnení. Neskôr sa pridali bolesti pŕs a podbruška.

mariannamk
19. sep 2016

@mirpet co tak si urobit test? 🙂 ked uz mas teda akekolvek pochybnosti, toto je jediny sposob, ako to zistis. z netu ti to nikto nepovie 😒

kikatina1
24. okt 2016

Ahojte baby, určite máte skúsenosti ... chcela by som sa informovať🙂 dúfam ze mi nejaká poradíte prosím Vas🙂 Poslednú Ms som mala 21.9. ... Kúpili sme s priateľom kyselinu listovú 1000mcg/1mg.. v lekárni sme si pýtali tu najlepšiu zak nám odporučila tuto ... Snažíme sa o babo, kyselinu l. Síce beriem len mesiac ale dúfame ze sa nám to konečne podarilo .. 4teho októbra som mala plodne dni, dávala som si aj nohy hore asi tyzden vkuse ... Menstruacia mi mešká 5 dni ... včera ma hrozné rozboleli prsia, kríze a dnes rano vaječníky, Tretí deň mi je nevoľno, nechuti mi vôbec jesť, aj ked zjem niečo msm pocit na zvracanie .. K svojmu gynekológovi nemam ist ako kedže som v Nemecku a domov idem až 17 novembra, test si kúpim až v piatok, este počkám ci sa nedostaví mrcha, co dúfame ze nie ..lebo by to bolo strašne sklamanie ... :/ mala ste niektorá nejaké skúsenosti s takýmto niečim ? Ďakujem za každú odpoved ... ;)

karmela
24. okt 2016

@kikatina1 správ si test ten ti dá odpoved..Môžeš mat tehu príznaky alebo PMS..Ked ti uz mešká ms nieje dôvod čakať až do piatku s testom a budeš vedieť nacom si..Bez testu tažko odpovedať

sibalka21
24. okt 2016

@kikatina1 Pokial si nespravis test, nic sa nedozvies... Mozes byt tehotna ale aj nemusis... Tieto priznaky mali zeny ktore boli tehotne aj tie ktore neboli, resp. mali ine zdrav. problemy... Ak sama nevies ci si, nerobila si si test, my ti tazko poradime

map0007
25. okt 2016

Ahojky dievčata,nemala ste na zaciatku tehu navaly tepla.Robila som si 3 tehu testy vysli pozitivne.Priznaky aj celkom sedia na tehu,ale mam nocne a hlavne ranne navaly tepla,nedelu a vcera som troska spinila.ďakujem

ikusa88
25. okt 2016

Ahojte žienky.Su tu aj také,ktore boli tehotné aj napriek menštruácii? Mala som menštruáciu ale len jeden deň takú normalnu a potom už len spinenie.Obvykle ju mávam päť dní a silnú.Myslite že by som mohla byť tehotná?Príznaky niektoré mám,ale nerobila som si test.

sibalka21
25. okt 2016

@ikusa88 Skus test, uvidis ci ti nieco ukaze, ak si mala MS len jeden den, mohlo ist len o docistovanie a mozes byt tehu 🙂

ikusa88
25. okt 2016

@sibalka21 ďakujem.skusim si urobiť,ale aj trošku mám strach 🙂

martu33
23. aug 2017

Ahojte baby poradily by ste mi. Poslednú menštruaciu som mala od11.7 do 16.7. Cyklus mávam 25-30 nikdy nemám presne v ten istý deň. Teraz je už 44 deň a ms nikde. Prerušovaný styk som mala 18.7. 24.7. 30.7. 31.7. . test som si robila 18.8. 19.8 obidva s negatívnym výsledkom a včera tiež s negatívnym výsledkom. Testy boli rôznej značky. Myslite že sa test môže mýliť ? Je mi zima , mám nádchu, som unavená a pijem viac vody. Ja viem že nie ste veštice že najlepšie je isť k doktovi čo aj idem v utorok. Ale myslite že by som mohla byť tehotná? Alebo zbytočne panikarim kedže aj tie testy boli negativne.

annamari4
23. aug 2017

Fíha, všetko je možné.. ťažko takto povedať.. môže to byť len choroba nadchádzajúca ale ale aj trhu.

martinkopalov
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mima831
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre