Príznaky, ale tehotenstvo je nepotvrdené

dzejnys
1. jan 2018

Ahojte chcem sa podelit o moje pocity. Vysadila som hak pred 4 mesiacmi, prisla jedna ms z vysadenia a dalsie dve presne. Posledny mesiac som si povedala ze by to slo a cez plodne dni sme mali nechraneny styk odvtedy ma bolelo v podbrusku mala som bolesti brucha o par tyzdnov zmeny nalad zapcha bolesti chrbta a podobne spravila som kopu testov este pred ms ale negativne asi 5 dni pred ocakavanou ms prislo spinenie od ruzoveho az po hnede par kvapiek vzdy iba no nakoniec ms meskala dva dni a potom sa spustila. Mate niekto podobnu skusenost? Co znamenali tie priznaky a nakoniec ms prisla
Dakujem

ikonica
1. jan 2018

to este kludne moze byt pozostatok z hak... este sa ti davaju hormony dokopy... a tym ze ste sa zacali snazit, si sa zacala viac pozorovat a uz vsetko beries ako priznak tehu... nic ine za tym nehladaj....

lilyianka
1. jan 2018

@dzejnys nic to neznamenalo...a uplne zbytocne testujes 5 dni pred ms..ved testuj az ked ti bude meskat

Niekto ma bezne pred ms spinenie takze v tom netreba nic hladat

dzejnys
autor
2. jan 2018

Dakujem baby len som to predtym nemavala a dve ms presli ukazkovo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre