Príznaky po troch dňoch od možného oplodnenia

vero_nika22
23. jún 2015

Ahojte,
Poprosim Vas o vas nazor. velakrat som si citala na MK komentare a odpovede na otazku ktora ma trapi 3 dni,

v skratke opisem: menstruaciu mam dost v utorok 30/6, co mam pravidelny cyklus.S priatelom som mala nechraneny styk presne v case ovulacie ale nespravil sa, druhy styk sme mali 4 dni po ovulacii ked sa spravil. Po druhom styku , asi po 3 dnoch, som zacala mat velmi citlive bradavky a skoro stale mi stoja a taktiez prsia su akoby naliate, mohutne. Mam taktiez krce v podbrusku, skor rano, a moje brucho je dost ale dost dost nafuknute. taktiez mam 2den hnacku. A biely akoby mliecny vytok. Chute na alkohol a cigarety sa vobec nezmenil. Len som dost naladova, vybuchy hnevu su kazdu hodinu :D

Preto sa z otazkou obraciam na vas, Ci mate niake skusenosti, kedze priznaky po 3 troch dnoch mozneho oplodnenia sa mi zdaju byt akoze DOST SKORO 🙂 a pred tym ked sme maly styk na ovulaciu sa nespravil.

zapal mocoveho mechura to nieje, ten rozpoznam uz len ked sa na mna chysta 🙂
PROSIM PROSIM PROSIM napiste mi vas nazor nech uz sa nad tym tak nezamyslam 🙂

Dakujeeeeem vsetkym....

vero_nika22
autor
23. jún 2015

Zabudla som pripomenut ze tieto pocity mam 9 dni pred pravidelnou menstruaciou ☹

barboritta
23. jún 2015

@vero_nika22 tak skoro mať príznaky nemôžeš, to sa proste nedá. Jedine ak by si otehotnela skôr, v predošlom cykle. Menzes si mala normálne silný? Alebo nejaký hormonálny vykyv.

fiffinkaa
23. jún 2015

snažíš sa otehotnieť a piješ a fajčíš?
ked som si prečítala tvoj problem, prvý dojem som mala že asi nemáš ešte občiansky, ked som narazila na alkohol a cigi tak som sa dovtipila že asi občiansky už budeš mať..neviem či na mk to tu takto chodí, písať tu takého veci, ale mňa to pohoršilo,..dúfam že ti tu niekto poradí v tvojom probléme..a prepáč ak som ťa urazila, dúfam že koli mne sa ti výbuchy hnevu nezintenzívnia 🙂

zojaaa
23. jún 2015

@vero_nika22
Tiez si myslim, ze asi vela rokov nebudes mat...

lilimoni
23. jún 2015

@vero_nika22 ja si myslim, ze mas nejaku hormonalnu burku neznameho typu. Pockaj do menstruacie a ked by to po nej nepreslo, tak navstiv gynekologa, nech ti zoberie krv a spravy hormonalny profil. Alebo ho navstiv aj hned a porad sa s nim. Mozno ti krv zoberie aj hned a budes vediet kde je dunco zakopany 🙂

vero_nika22
autor
23. jún 2015

@fiffinkaa
ahoj fiffinkaa, v poriadku 🙂
ja sa ale vobec ani nesnazim o baby. a vobec by ma ani nenapadlo ze by som mohla byt.
len som to zmienila kedze som citala ze tehulky maju uplnu nechut k cigaretam a k alkoholu, kedze cez vikend som bola na oslave tak som si zapalila vynimocne cigaretu a dala pohar vina a ziadnu nechut som nepocitila. tak preto 🙂 ale dakujem za nazor 🙂 cenim si ze si napisala.

vero_nika22
autor
23. jún 2015

@lilimoni Dakujem, za odpoved. Urcite zajdem k doktorovi, ci uz pride mrcha alebo nie 🙂

vero_nika22
autor
23. jún 2015

@zojaaa ahoj 🙂 no vela rokov teda nemam :D ale podla toho ako sestra je spokojna z kazdou radou na MK a taktiez s pouzivatelkami, ktore tu pridavaju diskusie, som si myslela ze takto to nikto dospely komentovat nebude 🙂 zle sa niekedy vyjadrujem v slovencine kedze uz nou rozpravam a pisem minimalne. bolo to len nedorozumenie z mojej strany :D urcite by som nefajcila a boze chran nepila keby som sa snazila alebo by som vedela ze som v tom 🙂 dakujem a pekny zvysok vecera

vero_nika22
autor
23. jún 2015

@barboritta
ahoj, taktiez dakujem za tvoj cas a koment, poslednu som mala taku normalnu akurat s mensimi bolestami, kazdopadne som tieto pocity tak dlho pred nou nemala, preto som sa obratila a napisla sem 🙂
dam ti vediet ako to dopadlo 🙂

danna85
23. jún 2015

@vero_nika22 3 dni po ovulacii nemozes mat tehotenske priznaky, to sa neboj, ledaze by si otehotnela skor 🙂

adusska1209
23. jún 2015

No moj nazor:brucho mas nafuknute lebo mas pred menzesom sama pises ze mas take priznaky.niektore zeny maju vtedy aj prsia citlive.v tom case ked si mala nechraneny styk si neovulovala ako pises tak si nemohla otehotniet.kup si test a nestresuj!!! 😉

sibalka21
23. jún 2015

Nemyslím si že by si mohla byť tehu. Skôr si si tie príznaky vsugerovala.

katka.gzd
23. jún 2015

Normalny PMS a este ti to moze aj meskat z tychto stresov...uplna normalka....ja byt tebou som v klude a ked nechces babo, snad vies kde sa kupuje ochrana...ach jo

bonaqa2013
23. jún 2015

Skús si kúpiť test, ale na tehu to nevyzerá - to sú iné príznaky....

ivca88
23. jún 2015

Ahoj 🙂 tak skoro to proste fakt nemozes pocitit..
Ja som to citila tak.ze na 5. den po oplodneni (ovulaciu som mala odsledovanu testami aj BT ..kedze sme sa pokusali o babo) som mala hnede spinenie ...
A potom som zacala mat klasicke priznaky na menzes .... hlavne bolest v podbrusku .
neviem na co chces ist k doktorovy... ved ten ti povie ci si tehotna az ked menzes meska 2 tyzdne ..
A aby tu bral HCG z krvy ?.😀 naco ...
Kup test v lekarni v termine menzesu a hotovo ..

Myslim ze vsetky tieto priznaky su vsugerovane a vyvolane psychikou 😉 v snazilkach ich maju kocky kazdy cyklus

hameeda
23. jún 2015

@vero_nika22 : na tvojom mieste si urobím test, baby sice píšu že nemôžeš mať tak skoro príznaky, ale ja ti poviem ja som pri prvom synovi už na tretí deň po oplodnení vracala ako divá a držalo ma to skoro celých 9 mesiacov a keďže k oplodneniu nemohlo dojsť pretým keďže sme styk nemali 3 mesiace lebo sme boli každý na inom konci sveta tak som si istá,, takže radšej ten test a budeš aspoň vedieť na či môžeš fajčiť alebo nie 😀

vero_nika22
autor
23. jún 2015

@hameeda
haha 🙂 dakujem, ako to tak vsetko citam vyzera to tak ze to ma kazda uplne inak. moja segra to vobec ani nezaregistrovala kedze mala menstruaciu pravidelnu prve 3 mesiace, preto mi nemala ako poradit :D pockam pockam este tyzden lebo PMS 9 dni pred ms sa mi zda dost dlho. a takuto som ju nikdy nemala.. no uvidim 🙂
diky moc

vero_nika22
autor
23. jún 2015

@ivca88
ahoj, jasne chapem, dakujem. urcite k nemu pojdem po ms ak dostanem, lebo som z toho mimo lebo takuto , ak je to PMS, som nikdy nemala, vzdy tak 2-3 dni pred ms a nie ako teraz 9 dni pred ms. a ak by som ju mala mat pred kazdou buducou ms tak je to dost hrozne 🙂 tak aspon by mi mohol nieco dat nech sa ukludnia hormony 🙂
dikes

hameeda
23. jún 2015

@vero_nika22 : to nie len každá, ale môže byť že aj pri každom dieťati, ja som pri prvej dcere tiež mala normálne menstruaciu a to dosť dlho, prišla som na to až keď mi raz prišlo zle, myslela som že som chorá tak mi obvodná urobila testy a tá mi povedala že som tehotná, ani by mi vo sne nenapadlo že som tehotná a to som už bola skoro v piatom mesiaci, pri staršiom synovi zasa hovorím už na tretí deň som zvracala a hneď som vedela že to nebude od jedla, cítila som sa úplne inak, pri ďalšiom synovi to bolo skoro to isté zvracala som od začiatku a pri poslednej dcere zase taká pohoda, vedela som že som tehotná až keď mi meškala, ale tušila som to lebo som začala byť odrazu viac unavená ale inak cele tehotenstvo v pohode 😀

vero_nika22
autor
23. jún 2015

@bonaqa2013
Dakujem 🙂

vero_nika22
autor
23. jún 2015

@ivca88 este by som sa chcela opytat ako dlho pred ms si mala tie bolesti v podbrusku. lebo ja ich mam a dost ich citim, tak to asi vsugerovane vo mne nebude kedze sa kazdu cenu nesnazim otehotniet...ale bolo by to ok,
dakujem za koment 🙂

ivca88
23. jún 2015

@vero_nika22 no ja som to mala od 5 dpo ...cize 9 dni pred menzesom ..a az do 9 tt ...
Ale naozaj mohe tehu priznaky boli skor typicke na menzes ... 😀 nemala som ziadne natahovanie alebo co ... 😀 😉

vero_nika22
autor
23. jún 2015

@ivca88
ok, ja som z toho aj tak uz zblbnuta :D ale diky moc, a test si si robila pred ms? alebo si pockala ci ti bude al nebude meskat?

ivca88
23. jún 2015

@vero_nika22 ja som robila 8 dni po ovulke a nic.... prvy duchovia na 10ty den .... ale to bolo fakt take ze ani nevies na com si ....
A az den pred menzsom uz bolo vidno riadnejsie ciarku ...
Ale ja byt tebou cakam na MS ci pride a ci nie ...
Lebo i tak ta doktor zobere najskor az ked bude meskat 2 týždne... skor na sone nic neuvidi ... a ani pre dieta to neni dobre ked je tak skoro ožarovane sonom

Fotky = dpo = den po ovulácii
13 dpo = den pred terminom kedy neprisiel menzes

ivca88
23. jún 2015

Ale tebe sa ovulcia mohla v pohode omeškat .... cize fakt by som počkala aspon na ten den pred menzesom ... alebo izaj pockala ci pride/nepríde ...a v tedy testla 😉

vero_nika22
autor
23. jún 2015

@ivca88
jaj, dakujem za koment si zlata 🙂 ovulaciu viem ze som mala nacas, presne 14 den, podla toho vytoku som vedela. tak pockam a spravim, ved bud alebo. a dam vediet 🙂 dakujeeem

jolly84
23. jún 2015

@fiffinkaa ja som fajcila, akonáhle som bola tehu, prestala som, ale viem, že je to individuálne a mala by prestať, ak sa im nedarí....🙂

zimmi1
24. jún 2015

@vero_nika22 ahoj, no mna tiez par dni po oplodneni zacali neskutocne boliet prsia a zvacsovat sa + som sa vyhadzala akoby som bola znova v puberte 😀 takze, je mozne, ze sa priznaky objavia aj takto skoro, aspon u mna to tak bolo 😉 ved pockaj a potom otestuj.

vero_nika22
autor
24. jún 2015

@zimmi1 ahoj 🙂 no tak ja som taka vyhadzana ze az...byvam pri mori co na moju plet super vzdy vplivalo,a som citala ze tehotne vizeraju sviezo 😀 a aj preto som napisala sem, haha , pockam este 5 dni do ms... dakujem za koment :-*

vero_nika22
autor
1. júl 2015

@ivca88
ahoj, tak.ms mi meska uz druhy den...kupila.som si test ale vysiel neg. Robila.som si ho poobede. Zajtra idem na to.rano 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre