Skoré príznaky tehu

7. mar 2023

Ženy, s partnerom sme sa milovali, všetko nechávame na náhodu. Styk sme mali cca 2-3 dni pred začiatkom ovulácie. Dnes je to 9dní od styku a začala som mať posledné dva dni také divné akoby škrkanie v žalúdku ale s tým, že sa to odohrávalo v podbrušku 😀 taktiež častejšie chodenie na wc, nafúknuté bruško a divná chuť v ústach a vraj mi stmavli bradavky, nie dvorce.. aké ste mali prvé príznaky tehotenstva? Nie je v mojom prípade skoro na príznaky tehotenstva?
Naše prvé snaženie 😀 Test som práve objednala za tri dni ho mám doma, inak cez deň nemám žiadnu možnosť navštíviť lekáreň ani obchod a do víkendu je ďaleko 😀 ale nie je zbytočné tak skoro testovať? 😀

autor
7. mar 2023

K tým prsiam ešte dodám, že zostali také napnuté akoby pevné 😀

dzulli1980
7. mar 2023

Okrem pozitívneho testu som nemala žiadne príznaky ... nič nerieš, kým Ti nevynechá menštruácia, vtedy testuj ... zbytočne sa na to "CHCEME DIEŤA" upneš a to nie je dobré, viac škody ako osohu to urobí ...

natali1991
7. mar 2023

Tehotenske priznaky mozes mat tak skoro ja som mala este ored vynechanim ms priznaky ale co sa tyma stmavnitia dvorcou to je hlupost to uz si len domyslas .. a prsia bolia ale nebolia tak ako pri pms ale ina bolest to je a to by si zistila ze je nieco s tebou ine

lydiasabolova
7. mar 2023

pár dní po tom, ako mi vynechala ms, som začala byť z ničoho nič hrozne unavená a začalo ma triasť, keď som vstala z postele, gauča (mne normálne zvykne byť dosť horúco, preto to bolo dosť nezvyčajné), zo dňa na deň mi prestala chutiť káva
Ja už mám 4 detičky a tmavnutie bradaviek či nutkanie chodiť častejšie na wc nastupujú až po pár týždňoch, u teba by to bolo ešte skoro si myslím 🙂
Si počkaj v kľude na vynechanie ms, to budeš mať naisto 🙂

54tinka54
7. mar 2023

To by bolo na prvé príznaky asi moc skoro.. to kľudne môže byť PMS. Počkaj aspoň na deň očakávanej MS a testuj🙂 držím palce

kaca222
7. mar 2023

Ja som mala prvé príznaky už pár dní po styku aj v mesiacoch, kedy to nevyšlo 😆 toľko k tomu, počkaj na test 🙂 držím palce

zobaka
7. mar 2023

pocity akokeby som mala dostat menstruaciu a nic, caste chodenie na wc, vypila som pol pohara vody a vycurala asi liter, to bolo divne, inak nic, mne ani zle nebolo nikdy

snazilka_bio_mamka
8. mar 2023

všetky príznaky tehotenstva nastupujú až po tom, ako si už tehotná a produkuješ hcg. Bradavky tmavnú až v 2. trimestry. Kovovu chuť cítiš preto, lebo si si to niekde prečítala. všetko ostatné je bohužiaľ psychika. Prešla som si tým, nemá to nič spoločné s tehu. Ked som bola tehotná, nemala som žiadny priznak, len výtok, ale ten mám aj pred MS. Sprav si zajtra ráno test poprípade, lebo príznaky môžeš mať jedine, ked už produkujes hcg.

janetinka27
8. mar 2023

ahoj, ak ste mali styk 2-3 dni pred zaciatkom ovulacie a od styku je 9 dni, potom je od ovulacie este malo casu, aby si uz mala priznaky. ak aj doslo k oplodneniu, oplodnene vajicko sa bud este kotula do maternice alebo sa tam prave snazi prichytit. takze na priznaky je skoro

floki1994
8. mar 2023

To je na priznaky velmi skoro 🙂 skor asi psychika pracuje 🙂 pockaj kym bude meskat MS a urob test..ani lekar by ti viac neporadil momentalne 🙂

basska_b
8. mar 2023

Toto mozu byt kludne len PMS priznaky... este vyckaj par dni

natali1991
8. mar 2023

@floki1994 neni to skoro na priznaky ja som teraz druhy krat tehu a par dni po oplodneni mi zacali priznaky

floki1994
9. mar 2023

@natali1991 ked myslite 🙂

natali1991
9. mar 2023

@floki1994 ako si to mozem mysliet ked to viem na sto percent .🤦🏼‍♀️

floki1994
9. mar 2023

@natali1991 sestra je zenska lekarka schvalne som sa jej na to pytala ci je to vobec mozne ..hovorila ze velmi velmi nepravdepodobne..ale ked viete tak vasa vec v poriadku 😊

maryetta
9. mar 2023

@floki1994 veru. Ono si mnohe beci aj vsugerujeme. Namyslame.
Kolkokrat som bola “tehu” v hlave….. lebo priznaky 😂

monika_k
9. mar 2023

@natali1991 akoze z coho mozes mat tie priznaky ked 10 dni po Oplodneni ani este telo nevie, ze je tehotne…

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre