Príznaky pre chlapca a príznaky pre dievča

Ahojte ake ste mali priznaky vy ?? a co sa vam narodilo ??
anetkaadamko
21. okt 2013
iba mi bolo duševne zle 😃 a smrdeli mi všetky pracie a "voňacie" prostriedky...... mala som chlapca...
sense
21. okt 2013
mame dievca , zle mi bolo do 20tt, nejake extra chute, ani pachute, ani vone som nepostrehla, akurat mi neslo hovadzie maso kt. som dovtedy lubila...
marisk
21. okt 2013
@patik114 Ja som mala uuuuplne spicate brucho, vsetky tetky sa dusovali, ze to musi byt chlapec a nakoniec to je dievcatko 🙂 na ultrazvuku sa dlho schovavala. Inak mi bolo 4 mesiace totalne zle, zjest som mohla len mandarinky, rajciny a nesladenu krupicovu kasu. Smrdelo mi uplne vsetko a najviac moj oblubeny zivy vianocny stromcek, co mm kupil, aby mi spravil radost 🙂 A Ty mas ake priznaky? V ktorom si mesiaci, ak sa mozem spytat? Chces vediet, ked pojdes na sono?
bubelko
21. okt 2013
pri oboch mi bolo zle, vadila mi kava a pri druhom tehu aj klobasy. boleli ma prsia. a mam chlapcov 🙂
alenah31
21. okt 2013
@patik114 mne nebolo nič ani pri jednom ani pri druhom tehu a mám párik - chlapca a dievča😃 všetko sú len babské povedačky
dejna20
21. okt 2013
mne bolo zle do 14 tt napinalo ma cely den nielen rano, ale nevracala som. plet som mala ako jebakovu kalamitu, chut len na sladke, mandarinky isli dole po kilach, brucho bolo ale spicate a je to chlapec. 🙂
voskovka
21. okt 2013
prvy chute korbaciky a tie klasicke komunisticke chrumky arasidove a potom presla vlna na sladke takze tony milka cokolad a nanuky... a druhy to iste ale opacne najskor sladke a potom slane veci...
a smrdeli mi cigarety a kava a celkovo pachy z kuchyne. a zvracala som pri oboch az do 4teho mesiaca a apri oboch som skoncila az v nemocnici na infuziach lebo sla zo mna aj obycajna voda von......
janie80
21. okt 2013
Ja som mala nevolnosti do cca 26tt, chut na slane, smrdela mi moja milovana kava a aj chladnicky, krasne gulate brusko som mala, pupok nevyskocil vonku a mam chlapceka... Kazdy vravel, ze bude urcite baba, ale ja som to tusila na synceka 😉
cerez
21. okt 2013
@anetkaadamko Ja som zas musela každý deň absolvovať cestu do obchodu a pravidelne nasať vôňu pracích práškov a avivážou. Mohla som sa v tej vôni aj utopiť. Čakala som dievku.
@patik114 Pri dcére som zvracala, chutili mi neskutočne jablká, nemohla som vidieť romantické filmy, vyhľadávala som skôr akčné. Pri synovi ma len nadrapovalo, ale nešlo zo mňa nič, nemusela som mäso, umlátiť som sa šla po paradajkách a vyhľadávala som romantické filmy a z chuti som si poplakala. No totálna fňukajda. 😃
patik114autor
21. okt 2013
@marisk ja som v 7 tyzdni este len ale mi je zle ako zjem aj napr dnes parky ale meso mi dajak neide velmi ale nevraciam len mi je zle
m_ij_ka
21. okt 2013
ranné nevoľnosti som vôbec nemala, stále som bývala hladná až tak že ma bolieval zalúdok, bruško som mala špicaté, počas prvého tehu mi strašne chutil varený karfiol, počas druhého tehu mi chutilo ovocie (jablká, banány, pomaranče, tie som kupovala na kilá len pre seba samozrejme). Každý mi hovoril, že budem mať chlapcov a nakoniec mám dve baby 🙂 🙂
bronia13
21. okt 2013
ja som ani pri jednom tehotenstve nemala ine brusko, mala som ho take capat a dole, ziande nevolnost, absoltune ziadne ine chute.... absolutne nic tak neviem co je na tom pravdy ale kazda sme ina najprv bolo dievca, chlapec,dievca jedine co ta posledna ma tak kopala ze to bolo nenormalne az som mala hrozne bolesti, kopala ovela viacej ako drobec asi 2 krat viac a je aj 2 krat zivsia ako on...tak neviem 😉 😃 x-) prepac asi som ti moc nepomohla =-)
aadulik2110
21. okt 2013
pri malom som nemala žiadne nevoľnosti ani "vyberavé" chute, mala som pestrú stravu a aj teraz je to tak... ale toto tehu veľmi trpím nevoľnosťami - tými celodenými a zatiaľ nevieme,čo čakáme...
marisk
21. okt 2013
@patik114 juj, tak to je este cela cesta pred tebou 🙂 drzim palce, nech nevolnosti rychle prejdu a prajem bezproblemove tehotenstvo!
vevesh
21. okt 2013
@patik114 pri prvom tehu..uplne super, jedine co som nemohla bolo kura a vajcia, a vsetko com citila na "kilometer", pri druhom som celych devat mesiacov prezvracala a necitila som ziadne voni ci pachy..obidve su baby.. 😃
dancul177
23. okt 2013
@patik114 ahoj, no ja som zvracala strasne moc prvych 17 tyzdnov, boli to celodenne a celonocne nevolnosti, ze rano o pol stvrtej som sa zobudila a musela som ist grcat. U mna to skor bolo o tom najst ze co mozem zjest a pit...takze som ficala na mandarinkach, bebe keksoch a velmi slaby cierny caj s medom a citronom, potom sa to zlepsilo a posledne mesiace som jedla sladkosti na kila. Brucho som mala na sirku a take gulate a ma dievcatko. Ale od zaciatku od kedy som zitila ze som tehu som mala pocit ze je to baba 🙂
patik114autor
24. okt 2013
ja nemozem meso ani citit dnes cely den zle :/

Začni písať odpoveď...

Odošli