Príznaky tehotenstva pri dvojičkách

stevvvka
29. júl 2014

ahojte babeny 🙂 cisto TEORETICKY by ma zaujimalo....ak zena uz tri dni po oplodneni ma bolesti hlavy, nevolnosti, nechut, ked vajicko asi este nie je ani zahniezdene, mohlo by to byt priznakom viacplodoveho tehotenstva?

elka86
29. júl 2014

Ahoj, neviem, či ťa to poteší, alebo nie, ale ja som sa podobne
cítila pri druhom tehotenstve- "len" jedno dieťa. Takže nemyslím,
že by to bolo smerodatne. .

ada062
29. júl 2014

ja mam doma uz dvojrocne dvojicky, mne az neskor zacali tieto priznaky(aso tak 15-20 dni po oplodneni), a skoro kazdy tyzden som mala neskutocne migreny a grckala som cely prvy trimesrer...ale zvysok tehotenstva bolo nádherné🙂

bajana
29. júl 2014

Nie, je to blbost...ani pri jednom zarodku este nemozu byt ziadne priznaky 3 dni po oplodneni...

popelka5000
29. júl 2014

Ale jasne ze mozu byt priznaky,ja som mala tak na 4 den po oplodneni ,ale nedopadlo to dobre.... 😒

bonaqa2013
29. júl 2014

Mám 4 deti, ale ani pri jednom tehu som nevedela tak skoro, že som už tehotná. Pri 3 tehot. som sa zbadala v 14 tt. Ale nič to, prežila som to prekvapenie a dcéra už má 6 rokov.

nigguska
30. júl 2014

po oplodneni trva vajicku dokial sa uhniezdi zhruba 5 dni.....az potom sa zacne uvolnovat hcg hormon,ktory ma na svedomi ciarocky na teste a prvotne priznaky....takze na 3den si mylsim,ze to realne nie je....a uz vobec nic ti okrem usg nenapovie,ci je jedno alebo dve....ja som grcala cele 3 mesiace a migreny som mala cele tehotenstvo...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre