Príznaky tehotenstva pri negatívnych testoch

helka193
8. júl 2012

Ahojte, dajte nejaké príbehy, aké ste mali príznaky tehotenstva napriek negatívnym tehu testom???

lienka1601
8. júl 2012

ahojky 🙂 no ja som zistila ze som tehu az v 9tt... kedze tehu test negativny.. mimi sme chceli ale bol to sok.. som si myslela ze som v nejakom druhom max. 4 tt ked mi uz test konecne ukazal tehu :D no priznavam netestovala som kazdy den.. dva testy a ked nic neukazali neriesila som to.. ale ked som si to spatne ratala uz som pri tom testovani bola v druhom tyzdni.. no tak som zavolala lekarovi ze teda mame este cas ale pre istotu ma objednal hned :D dobre spravil knizku som dostala hned :D no koniec ako 9tt som necakala :D
no a prejavy tehotenstva som aj mala len mne to nejak nedopinalo :D mala som dost vacsie prsia a spala som kde som len mohla.. ale vsade doslovne.. inak nic extra ziadne chute.. a ked sme mame povedali ze cakame mimi tak moja mama ze ja to uz mesiac tusim ale nechcela som sa nic pytat :D
aj take pribehy pise zivot 🙂

mamkabeika
8. júl 2012

Ahoj 🙂 pri prvom som mala bolesti v podbrušku 🙂

helka193
autor
8. júl 2012

@lienka1601 no pekne tak tebe ak som správne pochopila ked si už bola v 9tt. stále test neukazoval že si tehu?? 😅

helka193
autor
8. júl 2012

prsia ma nebolia len sa mi zdá ako keby som bola nafúknutá jak balon a dosť podráždená som 😖

lienka1601
8. júl 2012

no nie ze az v deviatom mi ukazal :D asi som to napisala trosku zmetene :D
dovtedy nic a ja som si myslela ze mozem byt v nejakom 3-4 a bola som uz v deviatom....
😎

helka193
autor
8. júl 2012

@lienka1601 Jáááááj ták 😀

lienka1601
8. júl 2012

@helka193 😉

danu
9. júl 2012

@helka193 pozri do tem, na ktore ti dala linky katren

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre