Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Príznaky tehotenstva pri negatívnych testoch

helka193
8. júl 2012

Ahojte, dajte nejaké príbehy, aké ste mali príznaky tehotenstva napriek negatívnym tehu testom???

lienka1601
8. júl 2012

ahojky 🙂 no ja som zistila ze som tehu az v 9tt... kedze tehu test negativny.. mimi sme chceli ale bol to sok.. som si myslela ze som v nejakom druhom max. 4 tt ked mi uz test konecne ukazal tehu :D no priznavam netestovala som kazdy den.. dva testy a ked nic neukazali neriesila som to.. ale ked som si to spatne ratala uz som pri tom testovani bola v druhom tyzdni.. no tak som zavolala lekarovi ze teda mame este cas ale pre istotu ma objednal hned :D dobre spravil knizku som dostala hned :D no koniec ako 9tt som necakala :D
no a prejavy tehotenstva som aj mala len mne to nejak nedopinalo :D mala som dost vacsie prsia a spala som kde som len mohla.. ale vsade doslovne.. inak nic extra ziadne chute.. a ked sme mame povedali ze cakame mimi tak moja mama ze ja to uz mesiac tusim ale nechcela som sa nic pytat :D
aj take pribehy pise zivot 🙂

mamkabeika
8. júl 2012

Ahoj 🙂 pri prvom som mala bolesti v podbrušku 🙂

helka193
autor
8. júl 2012

@lienka1601 no pekne tak tebe ak som správne pochopila ked si už bola v 9tt. stále test neukazoval že si tehu?? 😅

helka193
autor
8. júl 2012

prsia ma nebolia len sa mi zdá ako keby som bola nafúknutá jak balon a dosť podráždená som 😖

lienka1601
8. júl 2012

no nie ze az v deviatom mi ukazal :D asi som to napisala trosku zmetene :D
dovtedy nic a ja som si myslela ze mozem byt v nejakom 3-4 a bola som uz v deviatom....
😎

helka193
autor
8. júl 2012

@lienka1601 Jáááááj ták 😀

lienka1601
8. júl 2012

@helka193 😉

danu
9. júl 2012

@helka193 pozri do tem, na ktore ti dala linky katren

Tu začni písať odpoveď...