• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

20. januára 2017 
Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému :wink:
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! :slight_smile:
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!
18. jún 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
Ahoj holky,
Tak to je fajn korenka, že jsi dala novostarou diskusi :slight_smile:
No třeba v tom něco bude a za chvíli zjistíš, že jsi těhu :dizzy_face: :wink:
19. jún 2009 o 08:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojteeeeeeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,
korenka :slight_smile:
tak v novej teme musime byt uz vsetky tehulky :wink: :slight_smile:
19. jún 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee, nova stranka:slight_smile:

holky ahoj, co je noveho??

vcera jsem to nejak nestihala se sem podivat, cely den jsem zarizovala veci ve meste a vecer padla do postele

jinak jsem to vcera dostala, takze jsem dneska 2DC :angry:
19. jún 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky :wink:
tak doufám,že to všem v této nové téme :wink: klapne a budou // :wink: :wink:
19. jún 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ty moje grafy mě hrozně vytáčí už :angry: :angry: :angry:
19. jún 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mscat: proč, co máš s grafy?
19. jún 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale mám pořád dokola stejné teploty..tím pádem nemám zřejmě ovulaci a tak nějak mě to už nebaví měřit když se nic neděje :angry: :slight_smile: :angry: :frowning2:

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/userid=70756/nummer=1
http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc
19. jún 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mscat: mně teda připadá, že je jasná ovulace 14 nebo 15 den cyklu :wink: . Tak nevěš hlavu.
19. jún 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :slight_smile:
doufám, že v III. budou jen pozitivní zprávy, pozitvní testy, klidné těhulování, klidné porody a krásné, zdravé miminka..

přidávám něco pro zajímavost http://www.futurebaby.estranky.cz/stranka/prvni-znamky-tehotenstvi

a mám první pozitivní zprávu (aspoň pro mě)...mám po zkouškách :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. jún 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj holky,Cambina:gratuluji
19. jún 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cambina:gratuluji :wink:

bettynka:děkuji :slight_smile: ale já si myslím,že nee..protože ani jeden garf to neukázal,a teplota by přece po ovulce stopla a já ji mám pořád nastejno..i když u mě se to dá čekat že ještě nemám ovulaci ale štve mě to..blbá injekce :angry: :angry:
mizím do obchodu nebo mi zavřou :slight_smile:
19. jún 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
holky díky...jsem ráda,že už to mám za sebou..ted jsem dorazila ze dvou posledních zkoušek a máám prááázdniny

mscat...mě se zdá, že ovu jsi mohla mít 14-15DC
já jsem měla taky jasně pozitivní ovu test a graf mi ovu nevyznačil

venysko...je to nějaké podivné...nevěřím, že by byla takhle výrazná čárká falečně pozitivní

betty..jak je?
19. jún 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cambi:Já už nevěřim,včera tady holky psali že tenhle unimark test dělá // že je špatný
19. jún 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cambi:Jo,a ještě něco,úplně první test týhle značky mě // neukázal,až později začal ukazovat :confounded:
19. jún 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mám nové fotky v albumu konečně :grinning:
19. jún 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všem Vám mooooooooc přeji aby Vám test co nejrychleji ukázal // JASNÉ!!!! Jsem ráda že tati diskuze je
19. jún 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tato diskuze jsem chtěla napsat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. jún 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
venysko.... :dizzy_face: krásná rodinka
je zajímavé, že ta // sílí...já myslím, že to těhu je...krev nekrev
19. jún 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cambi:děkuju.A díky za podporu.Ale nereálné tomu uvěřit když krev je negativní a holky mají zkušenost že tento test dělá falešné // Nechápu proč ty testy vyrábějí
19. jún 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
venysko...na tom odkazu jsem se dočetla, že test tam kolegyně chválila...tak nebo tak // sílí...tu krev si nedovedu vysvětlit...být tebou, tak udělám znovu mamatest
19. jún 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na jakém odkazu???
19. jún 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak holky..obchod inventura už druhý den bych do toho kopla.za co platíme tak vysoký nájem když jsou tu obchody uplně na hov..! :angry: :frowning2:

cambi:ale mě ovu test ukazuje pořád slabou druhou čárku a prý se to po ovu už nemá objevovat :frowning2: :unamused: a ty dny jak píšete,že jsem mohla mít ovu tak hmm...ovu test to neukázal :unamused: :confused: byla na něm vždy jen slabá čárka a ta je furt

venyska:krásné fotečky..sluší vám to spolu :wink:
a koupila sis třeba jiný testík??
19. jún 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mscat: byla stoprocentně- ten program není tak skvělý, aby ovulku hned vyznačil každému.
venyska: dělala jsem si ten test (stejné značky - jiný neměli) včera (- protože ms nějak nepřichází, tak co kdyby)- byl pozitvní slabě (asi jako ten tvůj) asi po patnácti minutách (výsledek se má odečítat do pěti minut) - tak jsem to znovu zopakovala dneska ráno a byl negativní a žádná čárka ani nevysvitla (teda jen takový duch)- takže podle mě ukazuje špatně.
Nebo ještě je možné to, že se má moč na testování nechat chvíli odležet. Nevím, být tebou koupím jiné testy a nevěším tady hlavu. Já si taky koupím jiný test a uvidím, co z toho. Ale naštvalo mě to, že prostě v té lékárně mají jen samé dražší věci (protože je v nákupním centru), ale po kvalitě se už nikdo neptá...jen aby mohli prodávat dráž :angry: .
19. jún 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cambi: já se mám docela dobře, už musím do školy napsat jen samé seminárky, zkoušky už mám za sebou (- jen v září mě čeká něco na způsob bakalářek, ale to je ještě daleko). Jsem ráda, že si mi dala typ na tuhle diskuzi, protože si tu nepřipadám mimo téma :wink: .
19. jún 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak holky--jsem se naštvala...slušně řečeno :slight_smile: :angry: jdu držet dietu už se nemůžu ani vidět..i když vím že nejsem uplná bečka tak tu prdel a stehna musím shodit..protože mě tak hrozně bolí nohy :angry: :frowning2: ach jo...deprese z mého těla na mě došly :angry: :angry:
19. jún 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máte třeba některá osvědčený tip-dietu :wink: když já mám tak ráda papaáníčko a kokinka :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
bettyna:Mě ten test ale ukazoval čárku test od testu výraznější,už žádné duchy.
bettyna:Test se má sice odečítat do 5 minut,ale je dokázáno že spousty žen mělo druhou čárku až po limitu a těhotné opravdu byli
19. jún 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mscat:Moje nejlepší dieta:KAFE,CIGÁRA,STRES :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: VÝSLEDEK?ZARUČENO!!!
19. jún 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Venyska: jo, jestli ještě nedorazila mrcha, tak asi těhotná budeš. Taky záleží, jak se cítíš. Ale za sebe téhle značce nevěřím a od teď už jen Mamatest.
19. jún 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok