Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

simib
9. apr 2009

Luci vieš niekedy ani teploty nemusia byť 100%-né.Takže čakaj na prekvapko.Ja dnes takto.http://www.fertilityfriend.com/home/Martinka

lucinka1104
9. apr 2009

simi vyzerá to fakt dobremyslím, že o pár dní ti budem môcť pogratulovať 😵 😵 😵
podľa krčkua vodnatého hlienu mam ovu preve teraz tá hlavná by mala byť 11 tak ako mi to vypočítal vtedy ten program čo som sem dávala ten link....sedelo by to s tým ako som ju mala minulý mesiac len potom nechápem prečo je teraz ten mikroskop negatívny a vtedy bol pozitívny

lucinka1104
9. apr 2009

aha omyl tak už je pozitívny takže predsa bude ovu na moje narodeniny a na lUkyho ma doraziť mršina 😅

simib
9. apr 2009

Luci u mňa to bude tiež prekvapko,lebo málo hlienu aj pozit.mikroskop som mala od 30.3.až do 5.4.takže tak.Na mikroskope ti ukazuje papradie 2-3 dni pred OVU a tak 2-3 dni po.takže haluz.No dúfam že to vyjde. 🙂 🙂 🙂

lucinka1104
9. apr 2009

no je to haluz mne vetyd ukazoval 6 dní a etraz zase......ešťe mi tam vypočítalo, že ak sa zadarí najskôr mam etstovať 27.4

simib
9. apr 2009

Mne ukazoval guličky stále až do toho 30 a teraz tiež guličky,tak asi funguje ale nie tak že ti ukáže papradie len v deň OVU ale aj okolo nej.Veď je to jedno.Pokial bola OVU a snažili sme sa,tak už len nech nájdem // a môžem sa tešiť. 🙂 🙂 🙂

lucinka1104
9. apr 2009

tu je mrtvo pridaloa som foto

janinka25
9. apr 2009

ahojte, chcela by som sa spytat, či niekto mal na začiatku tehotenstva, take priznaky ako keby mala prist menstruacia, mne už meska dva dni, včera som si robila test, tak som mala slabulinku čiarku, ale pocitujem take zvlastne pichanie v podbrusku, mala to niektora? dakujem

lucinka1104
9. apr 2009

všetky 😵

janinka25
9. apr 2009

takže je to normalne? po prvej zlej skusenosti sa už bojim ☹

lucinka1104
9. apr 2009

je to normálne len silné krče sprevádzané krvacaním nie su ok 😉

maajka83
10. apr 2009

Ahojte kocky, ako sa mate? pridala som foto. MY sa drzime, este mi sem tam pride zle, ale inac v pohode. Zelam Vam peknu Vellku Noc, vela sibacov a vody. 😉 😉 😉 Pa

mispulinka
10. apr 2009

Ahojte dievčatá 🙂, janinke som chcela napisat, ze ja som mala este minuly tyzden vzdy vecer krce v podbrusku, tento tyzden to uz preslo a doktorka potvrdila, ze je vsetko Ok..🙂

lienca
10. apr 2009

Ahojte, dnes som sa zaregistrovala. Čítala som vaše príspevky už viackrát a veľmi mi pomohli. Díky. Snažili sme sa otehotnetieť už asi dva roky a tento týždeň som mala prvýkrát pozitívny test. Stále chodím na WC a tiež mám niekedy pocit ako keby som mala dostať menštruáciu.

janinka25
10. apr 2009

dakujem vam za odpovede, ja som este nebola u doktorky tak uvidime ako sme na tom, a či je vsetko v poriadku. 😉

michalag
10. apr 2009

Ahojte, prispievam sem malo, ale citam vas 🙂 😉

dinduska, chcem sa spytat kedy si zacala pocitovat prvy krat ze ti zacalo byvat vecer zle (myslim kolky DPO)?

dinduska
10. apr 2009

ahojte kocky
dne som ani nemala cas sem prist lebo som cely den doobodie upratovala a chystala na oslavu.uz je po oslave a uz som aj osprskovana a idem si vychutnat svoj darcek 😅 😅 😀

michalag kolky den presne to bol to neviem ale bolo to velmi skoro.viem,ze obu som mala pondelok a zle mi bolo uz v ten tyzden lebo muzik bol este doma.tak asi v sobotu alebo tak.bolo to velmi kratko. 😉

dinduska
11. apr 2009

ahojky kocky kde ste vsetky? 😨 😕

luci vsetko naj naj najlepsie k narodeninam vela zdravicka,stasticka,lasky a vela vela deticiek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

simib
11. apr 2009

Ahoj Dinduš.Ako?Ja začínam byť stále viac nervózna,lebo teplota klesla a zas stúpla.Že vraj to mohlo byť hniezdenie,tak neviem.

dinduska
11. apr 2009

ahoj no hadam hej.budem drzat palcaky aby ti to vyslo.dufam,ze aj mne mala som dost vyraznu ovulku.brutalny hlien som mala.tak verim,ze budeme tehulami 😉

simib
11. apr 2009

To je dobre,že si ju tak cítila.Už by sme mohli,veď si to aj zaslúžime,nie?Inak nič moc mi nieje.Je mi divno,ale nie zle.Len ma bolia kríže a krčok mám tvrdý a ledva ho dočiahnem.

dinduska
11. apr 2009

tak to ti verim ved krize su najhorsie 😠 stym krckom ti neporadim lebo ja to akosik neviem ja nikdy nic necitim 😅 😅 .no teda by sme si zasluzili aby sme boli tehuli

simib
11. apr 2009

No veď to nejak prečkáme a uvidíme,či bude prekvapko.

maajka83
11. apr 2009

luci vsetko naj k narodeninam 😀 😀 dinduska ako sa mas? snazite sa? simib drzim ti palce 😉 😉

simib
11. apr 2009

Maajka ďakujem. 🙂 🙂 🙂

andiekens
11. apr 2009

ahojte babenky 🙂 mne meskaju kramy uz 11 dni..kedysi som to mala hrozne rozhadzane, takze by ma neprekvapilo, keby aj teraz. test som si nerobila a ak nepride ani do buduc.tyzden idem na gyndu. neviem, ci je to psychogenne, alebo realita.. ale teoreticky, ak by som bola tehotna, tak teraz by som zacinala 4 tyzden. zacalo aj vam viac chutit tak skoro ?? pribrat som zatial nepribrala, ale ked sa najem, tak mi uplne trci brucho(som totiz dost chuda) a zacinam mat pocit napetia v podbrusku..tak neviem, ci su to predsa len bliziace sa kramy alebo k nam niekto coskoro pribudne.. 🙂

iinuska
11. apr 2009

andiekens, preco si nespravis test?

andiekens
11. apr 2009

lebo sa mi celkom paci idea, ze by som bola tehotna, hoci babetko sme este nemali v plane 🙂 a v nie az tak dalej minulosti som mala hodne rozhadzane dni, a keby som za kazdym robila test.. ale uz som si povedala, ze po velkej noci zistim, co prip kto je vo veci 🙂

lucinka1104
12. apr 2009

dakujem krásne a dinduš aj etbe len to najlepšie

dinduska
14. apr 2009

baby co sa svami porobilo?kde ste vseky? 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre