Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

majka_3
19. apr 2011

@janielik87 presne boolia bradavky..vsetko okolo a podprdu neznesim... 😒 😒 😒 tak ked ju nemusim mat som rada 🙂 🙂 🙂
do velkej noci? no hadam vydrzis..ale mozes testnut aj skor a aj po velkej noci 😉 😉 😉 aj si citila plodne dni? ci nie....
na upravu cyklu som brala rok duphaston..to pomohlo....... a hned ako som dobrala duphaston tak clostilbegyt a otehotnela som.... 🙂
po velkej noci si idem tehotenstvo potvrdit od dr. dufam ze bude vsetko ok....mam celkom aj strach ale hadam bude vsetko ok...bo uz som bola v 5 tyzdni u dr a nebolo este nic vidno tak idem koncom 7 tyzdna noo duufam ze uz budde bublinku vidno 🙂 🙂 🙂 🙂
a dakujem 😉 😉 😉

janielik87
19. apr 2011

@majka_3 no ved uvidime...nechcem sa na to prilis namotat. Ved snazime sa len prvy mesiac, cize by to bol fakt zazrak. S mojim cyklom a s tym, ze v 13az17DC bol manzel na sluzobke, cize jedine, ak nemam plodne dni vtedy, ked maju byt 😀 ale je dost mozne, ze som ich mala az po tom obdobi....kedze mam taky dlhy cyklus. No bojim sa urobit test.
Takze po Velkej noci obhliadka bublinky, teeda 😀 super 🙂 Iste sa tesis. Verim, ze to dobre dopadne. Vy ste sa dlho snazili?

janielik87
19. apr 2011

No tak ja neviem, ale podbrusko ma uplne mrsie priznaky :-/ dajako skoro na mna. Uplne az boli. :( Ako tesne pred spustenim mrchy.

majka_3
20. apr 2011

@janielik87 no je to dost mozne ze si mala plodne az potom ked mas dlhy cyklus...
neboj ono to dopadne tak ako to ma dopadnut 😉 😉 😉 😉
no skusali sme 2v roky--a vobec nam to neslo.... ☹
aaale cul som rada..vies stale nemozem tomu verit....uz 8testov som si spravila.. 😀 😀 😀 😀 😀 ja viem blaaaaaaazon... 🙂

nera123
20. apr 2011

@janielik87 no o mojich pocitoch, že by som prijala bábo, vie ešte priateľ a sestry, ale snažím sa byť pred nimi akože v pohode...keby vedeli, ako sa sledujem a všetko ostatné, asi by nepochopili...to pochopia len ženy, ktoré rovnako zmýšľajú 🙂 ja chodím furt na wc dnes, lebo ma veľmi mrchovo bolí brucho, ale mrcha ešte stále nikde 😒 Včera aj dnes mám taký výtok sem tam s kvapkou krvi, ale to je všetko..ale prsia trochu poľavili, tak počítam, že ešte dnes max zajtra už dostanem...no na tvojom mieste by som testla tak do troch dní, ak by sa ms nedostavila.. 😉

janielik87
20. apr 2011

@majka_3 no tak vobec nie si blazon, to je pochopitelne po 2 rokoch snazenia, ze sa tesis. Vsak ja by som spravila tych testov aj 10 🙂
@nera123 :( takze mrcha sa hlasi? No ja si myslim, ze asi aj ta moja. Aj ked dnes rano (kedze som si vydatne pospala konecne) sa necitim az tak blbo. Prsia stale bolia, ale podbrusko uz tolko necitim. Zatial. 🙂 Testovat sa nechcem, zbytocne sa sklamat ... to je tak, ak sa namotas...co sa samozrejme namotas 🙂 Asi az po Velkej noci. Doma ani u svokrovcov by to neslo, tak ma to aspon nebude pokusat 😀 U nas o tom viete len vy na koniku a samozrejme manzel 🙂

U mna sa manzel hneva, ked sa testnem sama. Vzdy chce byt pri tom. 🙂 Vasi chlapi ako?

nera123
20. apr 2011

@janielik87 áno, mám pocit, že sa hlási, mrcha jedna...aj keď ešte neprepukla 🙂 ja sa tiež nechcem testovať, len keby mi to už dlhšie meškalo..a drahý ešte nebol pri mojom testovaní, lebo ešte som sa nikdy netestovala.. 🙂 ešte to tak berieme voľne to prípadné tehotenstvo, nesnažíme sa tak veľmi...keby som ostala tehuľka, by sme boli šťastní a keby nie, nájdem si po škole prácu, rýchlejšie sa zabývame a potom popracujeme na bábätku intenzívnejšie. doteraz sme si stále dávali taký prirodzený pozor...až tento mesiac sme tomu občas nechali voľný priebeh..a koľko si už vydatá?

janielik87
20. apr 2011

@nera123 vydata som presne od 18.9. 🙂 A my sme doteraz do polky marca cca sli stale s "obleckom" 😀 a teraz uz vobec nedavame pozor. A preto som si uz robila testy, lebo mam taky cyklus aky mam...cize aj ked sme si davali pozor (kondom), tak mi meskala mrcha strasne vela...a tak sme sa pre istotu testli. Vies ako...ked mas 43dnovy cyklus kedy sa mu chce. Preto aj neviem, ze kedy testovat. Necham to zatial tak. Vravim, po velkej noci, ak mrcha nedojde ... Ale asi dojde. Zas citim to podbrusko :( Aj my sa coskoro stahujeme. Najprv sme to chceli nechat na "ked uz budeme vo vlastnom", ale nejako sa manzilek samovolne rozhodol, ze uz je cas 😀

nera123
20. apr 2011

@janielik87 no, jani, to podbruško môžeš cítiť aj pre niečo iné, ako len pre mrchu 😉 ..veď uvidíš🙂...ja už som si na čistom, že nič...práve som to dostala..my sme ani nepoužívali ochranu, len sme boli spolu prerušovane, tak sme vždy tak trošku boli pripravení na tú možnosť..tento mesiac sme to riskli a išli naplno párkrát..jaj tak už túto školu chcem dokončiť a nájsť si už prácu, aby sme si ľahšie aj bývanie zariadili a jedno s druhým..už od júna si začínam hľadať robotku...normálne sa teším 🙂 ..ty si mala štúdium denné či externé?

janielik87
20. apr 2011

@nera123 no ja som bola na dennom na filozofickej fakulte UK. Teda este som 🙂 My sa mame stahovat zaciatkom juna do vlastneho. Taaaak sa tesim. Nam tam vela veci nebude chybat, lebo byt je prerobeny a aj nabytok zostava. Cize tak...ale robotka by sa sikla. Ja sice brigadujem, ale to je nic moc.
Inak dnes ma taaaak odrana boli hlava, ze mam strach ci nebudem mavat po mame tie PMS migreny...:(((

janielik87
20. apr 2011

A este som zabudla 🙂 Uz som si kupila novy teplomer , aby som mohla merat bazalku 🙂 Ale dnes sa fest zle citim, hlava ma boli a mam 36,8°C normalnu teplotu...co u mna je zvysena vlastne. Asi zalahnem na chvilku.

nera123
21. apr 2011

@janielik87 no ja som dnes bola úplne mŕtva, lebo sme včera boli s babami vonku a trošku sme sa rozšafli ☹ ...už nie som zvyknutá na tieto výpadky von 🙂 ja tiež na filozofickú denné štúdium histórie..brigádujem aj ja, ale už po štátniciach si začnem hľadať normálnu prácu, aby sme si mohli s priateľom zobrať úver na nejaký bytík..inak, zvýšená teplota býva jedným s prvých príznakov tehu 😉 ...ako dlho chceš čakať, kým spravíš testík?..ja čakám, kým ms odíde a začnem s meraním bazálky..chcem si zistiť, kedy mávam ovulku 🙂

janielik87
21. apr 2011

@nera123 no to vies 🙂 vcera ma majka tuto z nasej debaty nahovorila, nech sa testnem...samozrejme nic 🙂 ale uz som to predychala...to vies, som sa az namotkala 😀 No ale ved mi este ani nemeskaju, kedze ja mam taky super cyklus. Som len 31DC dnes...cize tak. Uvidime, ja som pripravena na mrchu a potom pojdem aj tak za lekarkou...lebo chcem aby sa mi pozrela na ten moj rozhadzany cyklus. 🙂 Ja ruske a vychodoeuropske studujem 🙂 Tak som ta mozno dakedy aj videla 🙂 xixi A tiez si chcem najst od juna/jula pracicku poriadnu. Len este chcem stihnut postatnicovu dofcu 😀 To je moj sen...bahnit sa niekde a nechat sa slnieckom hyckat s manzilkom 🙂

nera123
21. apr 2011

@janielik87 ale ja študujem v nr...ty tuším v ba 🙂 no hej..na tvojom mieste by som išla tiež k doktorke...budeš mať pokoj na duši, keď si to dáš pozrieť..určite ti pomôže upraviť cyklus..my sme tiež zvyknutí obaja chodiť v lete na dovču...uvidíme, či sa tento rok zadarí 🙂 minulý sme boli v turecku...boli vtedy vlny a drahý sa strašne tešil keď sme sa do nich hádzali.. 😀 musíš sa veľmi tešiť, že už idete do svojho bývania, tam sa už bábatko pýta 🙂 ..

janielik87
22. apr 2011

@nera123 no to sa strasne tesime obaja do nasho 🙂 len aby to uz bolo 🙂 hej ja som v BA, to som nepostrehla, ze ty v NR. 🙂 🙂 No my tiez zvazujeme Turecko...🙂 tento rok. Tam sme este neboli, 🙂

nera123
26. apr 2011

@janielik87 ahoj, jani...tak ako?? mrcha dorazila či nie??...mne už skončila a včera sme išli s priateľom zase naostro...ja som z toho úplne v šoku, lebo sa tomu vôbec nebráni...vždy sme si dávali taký prirodzený pozor a netušila som, že bude také jednoduché ho navnadiť...a normálne cítim, že aj on by už chcel fazuľku🙂 aj keď nemám ešte plodné dni, beriem to tak, že sa trošku aj my začíname snažilkovať 🙂 a s diplomovkou ako?? ja dnes ešte dokončujem prílohy a zajtra dávam zviazať..už chcem mať svätý pokoj a venovať sa iným veciam 😀

janielik87
26. apr 2011

@nera123 no diplomovkujem dnes cely den. A mrcha dorazila v plnej parade. Tak ale ved my sme sa v podstate ani nesnazili, len sme nepouzivali gumenych muzickov. Som uplne mrtva cely den mam krce...:(( a do toho nahlenie s DP. Zajtra odovzdavam. Teda aspon do AISu. Aj ja uz cakam, kedy mrcha prejde (aj ked len vcera tak naozaj zacala), aby sme mohli zacat snazilkovat uz tak naozaj 🙂) Manzel bol moj minuly cyklus na ATBiotikach a este aj cez zrejme plodne dni na sluzobke, takze sa to dalo cakat...Ale bola som smutna kusok 🙂 Ked som mala vselijake mozne priznaky, tak vies...🙂

nera123
26. apr 2011

@janielik87 no veď jasné, to chápem...inak, ja som si povedala, že skôr ako nebude meškať mrcha aspoň týždeň, si už nič nebudem nahovárať.. 😉 inak sa mi vidí, že sa ti upravuje cyklus, nie?...ja to dnes chcem hodiť v noci do toho systému EZP na tú licenciu originality...s tými prílohami sa prplem pomaly dlhšie ako s celou dp 😠 zajtra to dávam zviazať aj keby dnes nemám spať

janielik87
26. apr 2011

@nera123 no ja uz to mam, akurat u nas sibe ucitelom a kaslali na mna ohladom zadania. (ktore nemam stale)..a systemu sibe este viacej, cize tak..:( A aj ja by som chcela mat tak pevnu volu a nic si uz nepripustat, ale mala som fakt silne PMS :((( a teraz rovnako silnu mrchu. A hej, dosla v 34DC. 🙂 Co je bezva v podstate.

zuzkadf
12. máj 2011

Baby počuvajte prosim 2.5. mi skončili kramy a od vtedy skušame naostro mimčo.Ovulku som mala predvčerom......aspom si to myslim.Je možne že ma už 3 den bolia bradavky , mam ich naliate a mam chut spat...vyzyvujem a jemne ma pobolieva hlava.....mala niektora z vás niečo podobne?dakujem 🙂

danulicek
12. máj 2011

@zuzkadf to by bolo velmi skoro na taketo priznaky 🙂 kedze ovulku si mala predvcerom, a keby vase snazenie bolo uspesne, trva cca 6-10 dni, kym sa oplodnene vajicko uhniezdi v maternici. Niektore zeny citia toto uhniezdovanie pichanim v podbrusku, ale vacsina zacne mat priznaky az potom alebo dokonca este neskor 🙂

zuzkadf
12. máj 2011

@danulicek dakujem 😉

nera123
14. máj 2011

@janielik87 ako sa máme, jani? 🙂...povedala som si, že si nebudem nič nahovárať a nechám všetko na náhodu..ale pred mrchou mám vždy také obdobie, že mám všetky možné príznaky...mám to dostať tak o 6 dní a zase mám také pms že až...pichanie v brušku, prsia...a ešte ma sem tam aj napína...uf..to je hrozné, vždy si už začnem namýšľať🙂

janielik87
15. máj 2011

@nera123 🙂 to uplne chapem a tiez poznam ...bohuzial som presne taka ista. :( Ja teraz meriam bazalnu teplotu, ale nejako nie a nie sa dockat ovulky...Pri mojich dlhych cykloch to je aj normalne...ale :(( Aj tak som z toho kusok smutna, ze ci som v poriadku a tak..:(

keenfan
16. máj 2011

ahoj dievcata
chcela by som sa opytat ci je mozne citit nejake priznaky tehu velmi skoro po oplodneni. Mrcha mi skoncila min.tyzden pondelok, odvtedy snazilkujeme a take posledne tri dni ma pobolieva podbrusko a trocha ma aj natahuje rano a vecer...Nie som si ale ista ci to je mozne nakolko by som mala mat prave teraz plodne dni...Je mozne citit nieco tak skoro a pred ovulaciou?

nera123
17. máj 2011

@keenfan ahoj...no podľa mňa ani nie, pretože keď ešte neprebehla ovulka, nemohli byť ani plodné dni a tým pádom ani počatie..okrem toho oplodnenému vajíčku trvá 5 - 10 dní, kým sa uhniezdi v maternici a odvtedy by si mohla asi pociťovať prvé príznaky...ale je to individuálne..pobolievanie podbruška môžeš mať aj preto, že prebieha ovulka..veľmi ti držím palčeky, aby vám vyšlo snažilkovanie a bolo z toho rýchlo tehu 🙂 😉

nera123
17. máj 2011

@janielik87 neboj, jani, určite to bude v poriadku...niekedy ovulka príde, inokedy nie...to je tuším normálne...a ty ju ešte len možno budeš mať...uvidíš aj bud. mesiac, čo a ako bude.. 🙂 okrem toho...asi máš aj stresové obdobie zo školy, tak výkyvy sú normálne..

keenfan
17. máj 2011

@nera123 ved tiez sa mi to casovo nezda...skor to bude daco ine, dufam ze nic nedobro 😒
je to dost aj o psychike, clovek si aj obyc vetry vsugeruje ako tehu priznak 😀 I ked je pravda ze to ze by som prave ovulovala som nikdy nepocitovala, ani PMS pred tehotenstvom som nemala, az od maleho viem ze maju kramy prist bo mavam navaly zravosti a zvlast na sladke 😝 uvidim za dva tyzdne ci pride, myslim ze nesklame a akovzdy nacas 😠
a dakujem za podporu, aj ja Tebe drzim palec 😉 ako dlho snazilkujete?

nera123
17. máj 2011

@keenfan ďakujem 🙂 ja to s tou psychikou dobre poznám 🙂 mám teraz pred menzesom..zase silné pms a už si namýšľam, že možno je to aj tehu..🙂..ale to by som určite cítila inak..my sa snažíme len tak voľne...ani by som to nenazvala veľké snaženie, len také, že keď sa podarí, tak sa budeme tešiť...ešte nemáme vlastný bytík a ja ešte len štátnicujem teraz 🙄

keenfan
17. máj 2011

@nera123 ale co Ty vies, mozno sa zadarilo... 😉 tak to je fajn ze to az tak vazne neberiete, myslim ze je lepsie ked sa moc netlaci na pilu 😲 😀 ja som inac tiez statnicovala ked som otehotnela...a napokon som aj tak dostatnicovala az potom co sa maly narodil..a tiez to bolo necakane a hlavne neplanovane...to vies, clovek mieni a pan Boh meni 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre