Prosím o názor : môžem byť tehotná?

miska0948
5. feb 2019

Ahojte 🙂 chcem sa opýtať, či by niekto vedel povedať či môžem byť tehotná. Poslednú menštruáciu som mala od 19-23.1.2019 . S priateľom sme mali nechránený pohlavný styk, nakoľko bábätko chceme. Pohlavný styk sme mali 4 krát a to 29.1, 31.1, 2.2 a 4.2 .. momentálne som 18-ty DC a cítim také pobolievanie raz v jednom vaječníku, raz v druhom . Nieje to veľmi silná bolesť a nemám ju vkuse. Chvíľu pobolieva, chvíľu nie. Nemám ani žiadne spinenie, ani žiadne tehotenské príznaky. Väčšinou zvyknem mať tak 29-30 dňový cyklus. Myslíte že sa už mohlo podariť ? 🙂 Za každú odpoveď a radu Vám ďakujem 🙂

lucka12399
5. feb 2019

@miska0948 mozno ze ano 🙂 ja som mala take pobolievanie a pichanie vo vajecnikoch, taky biely vytok v gatkach, ale inak ziadne priznaky a nasla som // 🙂 pockaj este chvilu a urob si test.. drzim palce 🙂

mimiqa
5. feb 2019

13 den je uhniezdenie..tak moze byt 😙

monane
5. feb 2019

môže byť a ale tak uvidíš až keď si urobíš test, poprípade choď potom aj na krv k doktorovi 🙂

river_song
5. feb 2019

Aj keby sa podarilo, na nejake príznaky a reakcie tela je ešte veľmi skoro.. ak sa zadarilo, tak oplodnené vajíčko teraz niekedy len putuje tvojim vajcovodom do maternice kde sa možno v priebehu týždňa uhniezdi a az potom začne vylučovať hormóny ktoré az budu v nejakom množstve, možu vyvolávať nejaké príznaky tehotenstva.. to bude tak cca o dva týždne.. akýkoľvek "priznak" predtým sa nemôže brat ako príznak tehotenstva, ale len uplne normálnym menštruačnym cyklom, kedy rôzne hormóny su v rôznych hladinaxh a to spôsobuje rozne priznaky, väčšinou ich zahŕňa aj pojem PMS..

miska0948
autor
5. feb 2019

@lucka12399 .. no áno, taký biely výtok mám aj ja 😊 ale inak nič, žiadne iné príznaky keďže na príznaky by boli ešte aj skoro 😊 počkám aspoň do dňa kedy by mala prísť MS a skúsim si urobím testik 😊 vieš mi aj poradiť aký TT je najspoľahlivejši ?

lucka12399
5. feb 2019

@miska0948 ja som si vzdy kupovala v lekarni GSmamatest 10 .. su dobre a spolahlive 🙂

miska0948
autor
5. feb 2019

@lucka12399 super, ďakujem 😊 tak som zvedavá 😊

lucka12399
5. feb 2019

@miska0948 drzim palce potom daj vediet 😘

miska0948
autor
5. feb 2019

@lucka12399 ďakujem 😊 áno dám vedieť 😊😍

babotinky
10. apr 2019

Ahojte snazilky. Mam nepravidelny cyklus tak 33-45 dni no mala sok aj dlhsie vynechanie... napriklad 50. Od decembra sa snazime. No a uz 14 dni ma velmi bolia prsia, menzes meska 16 dni. A krvaca mi z nosa a od vcera mam zafarbeny vytok ale ziadne kramy. Obcas ma aj pychne v brusku. Posledne 2 soboty som testovala ale neg. Chcem vediet mozem byt tehu ?? Ze by som otehotnela neskor ako v inom obdobi?? Lebo podla poslednej mens. Koniec feb som v osmom tyzdny co sa mi zda nelogicke. Viete poradit ?? . Tiez mi je hrozne teplo.. aj bradavky sa mi zdaju vedcie ....P.S.: este som nebola tehu nikdy ... dakujem za rady 😉

lucka12399
10. apr 2019

@babotinky myslim ze by test ukazal .. no skus zajst na gyndu .

mondolina
10. apr 2019

@miska0948
Ako si dopadla? Si tehotná?

miska0948
autor
10. apr 2019

@mondolina zatiaľ nie 🤷 .. ale už som sa na to tento cyklus vykaslala úplne 🙂 nesledujem sa vôbec a užívame si keď je chuť .. tak aspoň to sklamanie nebude také veľké keď zas príde MS

babotinky
10. apr 2019

@lucka12399 dakujem za odpoved. Este si spravim test v sobotu. Ja som teraz v zahranici takze sa mi neda len tak vybehnut ale mam to v plane. ;) dakujem

babotinky
15. apr 2019

@lucka12399 .... urobila som si dalsi test a bol pozitivny ;)

lucka12399
15. apr 2019

@babotinky tak potom gratulujem 🙂 vela stastia

babotinky
15. apr 2019

@lucka12399 dakujem...necakala som to ....;)

barmankaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre