Prvý test pozitívny, druhý test negatívny

13adinka
14. jún 2013

Ahojte kočky. potrebovala by som poradit. s manzelom si dako nedavame pozor pri sexe ved babo predsa len niekedy chceme a minuly tyzden som mala taky zvlasny pocit tak som si urobila test a bol pozitivny, no potesila som sa jak mala. samozrejme test som si urobila lebo ma boleli prsa co bol pri mojej mamke prvy a najhlavnejsi priznak cize som uz tusila....a teraz po tyzdni som si robila dalsi test ale bol neg a doktor mi povedal ze je este velmi skoro aby on videl na ultrazvuku ci to je alebo nieje. najhorsie je ze som mimo sr a dokonca niesom ani na pevnine ale na ostrove a tu chodi gynekolog kazdy mesiac dva razy len.a teraz neviem co cakat musim ale neviem ci teda som ci niesom .... kedy mi bude niekto schopny povedat co a ako? a preco mi tent test vysiel takto blbo? to ze som tehotna som si na 90 percent ista lebo uz som tehu bola ale potratila som cize poznam svoje telo ako vyzera....poradte prosim lebo sa tu zblaznim

terezka1947
14. jún 2013

@13adinka no on to nemusi este na ultrazvuku vidiet dobre...ale to neznamena,ze nie si tehu 😉 drzim palceky

13adinka
autor
14. jún 2013

ved toto ze ani nevidel.....🙂 dakujem dufam ze to tak bude moj sa strasne tesi :D

13adinka
autor
14. jún 2013

a co si myslis ze preco mi teraz tento dalsi ukazal ze je neg???ved to by malo byt praveze opacne nie?

terezka1947
14. jún 2013

@13adinka no nechcem byt mudra 😀 😀 😀 ,ale moja lekarka mi robila ultrazvuk az v siedmom tyzdni.....vraj skor je to zbytocne 😕

terezka1947
14. jún 2013

@13adinka pockaj,dalsi test bol negativny?som si zle precitala 😒 .....taaak to neviem,lebo hcg by sa malo zvysovat....hm,skor to necham na baby,kt. s tym maju skusenosti....

13adinka
autor
14. jún 2013

hm....no dobre to mi neostava nist ine len 4 tyzdne pockat.....jaj uz sa bojim aj dalsie test kupovat a robit ked mi nahodou ukaze zase negativny....a ten hlupy gynekolog tu neni a zevraj takto na zaciatku neni dobre sa dat moc v sebe rypat ze?

13adinka
autor
14. jún 2013

ved toto aj mna prekvpailo....ze bol negat...skusim si ho ale rano zajtra urobit lbo tento som si robila tak blbo pocas dna ked som predtym liter vody vypila....neviem no....

terezka1947
14. jún 2013

@13adinka pozri,su testy a testy..nie kazdy je rovnako citlivy zo zaciatku....mne jedna kamoska-stara porodna asistentka povedala,ze pokial zena nema problemy...netreba ju za kazdu cenu vysetrovat(nemyslim pravidelne kontroly)...a ze najma zo zaciatku je to dost haklive...preto sa nestresuj,netrap....a najma mysli pozitivne...davaj si na seba pozor...a pockaj na lekara 😉

lauricka
14. jún 2013

@13adinka na zaciatku to vidno moc nebude, ale testy krvi by mali ukazat, ci si tehu. Urob si aj dalsi test, viem, ze sa bojis odpovede, ale, bohuzial,co ine Ti ostava. Po tom negativnom teste to asi nebude, co cakas, nemal by vyjst negativn, ak si si ho robila spravne. V ranom stadiu tehu mnohe zeny ani nezistia, ze boli tehotne a ze potratili, odide im to v ramci menzesu, nemusis si to ani vsimnut. Nemusi Ti to ani Tvoje telo povedat. Samozrejme, zelame Ti, aby to vytuzene tehotenstvo vyslo, ked nie teraz, tak nabuduce. A co sa tyka "rypania sa dolu", ak uz bude spravny cas na prvu prehliadku a tehu bude fyziologicke, nemalo by Ti to uskodit, ja som bola rada, ze som mala pravidelne prehliadky a bola pod dozorom (ale cakala som dvojicky, takzer riziko bolo vacsie.)

13adinka
autor
14. jún 2013

dakujem 🙂 dufam ze vsetko dopadne tak jak ma 🙂

terezka1947
14. jún 2013

@13adinka noooo,skus rano...ja som mala rozne testy...a niektore fungovali aj poobede po litroch tekutin a jeden mi nic neukazal ani skoro rano-a to som uz mala byt tehu vyse mesiaca 😒 takze poskusaj...a najma pokoj,nestresuj sa...

13adinka
autor
14. jún 2013

no uvidime ako sa budeme vyvijat dalej vdakabohu som zatial ziadne krvacanie nemala ani nejake velmi silne bolesti len tak mierne v podbrusku ....aspon viem ze sa tam nieco deje ci uz dobre alebo zle...

terezka1947
14. jún 2013

@13adinkadrzim palce,aby to bolo len to dobre....sleduj sa a oddychuj teraz

sissika
14. jún 2013

@13adinka drzim palce nech ti test rano ukaze 2 ciarky

13adinka
autor
15. jún 2013

no takze neukazal.....ja to nechapem....ale moje telo mi dava jasne najavo ze ano je to tak....nechapem sa :(

katyd
15. jún 2013

Ked zena tuzi po babatku, tak si sama dokaze privolat take prznaky, ktore by chcea mat. Psychika dokaze vela, aj v pozitivnom, aj v negativnom zmysle. Takze ked uz boli dva negativne, tak to teraz vypust z hlavy a vobec o tom nerozmyslaj, nerobi to dobre aj pre buducnost, viem to z vlastnej skusenosti.

13adinka
autor
15. jún 2013

no uz som s tym zmierena....aj tak sme chceli az buduci rok cize v pohodke 🙂

lauricka
15. jún 2013

@13adinka presne, psychika dokaze vela a aj ine priciny, moze sa Ti to zdat, ale pokial si este tehotna nebola, mozes si to len mysliet, ze to, co citis su tehu priznaky.....kazdopadne nech Ti to vyjde

13adinka
autor
15. jún 2013

no takze kocandy moje dnes som svoje dni dostala cize to neni isto .... ale berem to s usmevom ...tak sa drzkajte nech sa vam vsecko vyjde tak jak ma a babatka su zdravucke a krasnucke

13adinka
autor
15. jún 2013

ale tehu som uz bola cize som vedela priznaky a to ma najviac pomylilo

anuska1811
3. apr 2015

Ahojte baby potrebujem poradit mala som menzes 3dni a potom mi vyslo toto ked som si robila dalsi tak bola iba jedna palicka co si mam otom mysliet :(prosim poradte dakujem

19lilly6
23. nov 2015

Ahojte dievčatá chcem sa opýtať na váš názor ... v sobotu som dostala menštruáciu teda aspoň si myslím že to bolo to ... ale boli to len tri štyri kvapky a od vtedy nič a nemala som žiadne bolesti čo je u mňa čudné keďže bolesti mávam vždy v prvý deň ... robila som si test prvý vyšiel pozitívny s tým že jedna čiarka bola o niečo svetlejšia ako druhá ale viditeľná bola veľmi dobre ... dnes ráno som si urobila úplne iný test a bol negatívny ... tak neviem ... dokonca ma včera boleli kríže a podbruško ... už neviem čo si mám myslieť ... trošku ma chytá panika

lenkadavid
4. aug 2016

Moja prijateľka mala jeden pozitívny a na druhí deň negativ akurát má po uvulaci čo povitete poraďte mi ale test včera bil pozitívny

moni244
4. aug 2016

@lenkadavid prijatelka? Tak nech skusi este jeden zajtra rano z ranneho mocu a ty zatial mozes nastudovat troska pravopisu

hoffmanka
4. aug 2016

@anuska1811 žeby si si skúsila do tretice ešte jeden a uvidíš ako ten dopadne? Alebo zájdi k doktorovi

lenkadavid
4. aug 2016

@hoffmanka ale prečo ukazuje jeden deň tak a dur tak. Príznaky jej začnú až kedy?

lenkadavid
4. aug 2016

Ako test včera bol pozitívny a špiny tak.neviem ako.teraz a má aj.po odvolací akurát? Môže.byť.daco už.dobre či.sa.tešiť pri skoro

lenkadavid
4. aug 2016

Ma niekto.skúsenosť ze.jedne pozitívny a druhí.negatív?

lenkadavid
5. aug 2016

Boli dne tske ale.slabé úplne slabo vidno poraďte? ?? Ako môže byť v tom

monikaarobo
9. aug 2016

Baby poradte aj mne , s muzom skusame a uz sme mysleli ze sa nam to podarilo.poslednu mrchu som mala dostat zaciatkom jula ,ale nic som nedostala ,tak som skusala aj testy ,pravdu povediac 3 testy s odstupom 3 dni a kazdy negativny ale pred tyzdnom som pocitila ze ma bolia bradavky aj v podbrusko ma bolelo,raz na pravo ,potom na lavo aj v strede ,pripisovala som to silnejsej ovulke kvoli predtym meskajucej mrche ale nedalo mi to a kupila som si test ,testovala som rano rany moc a najprv tam bola jedna ciarka ale asi po hodine 2ciarky.na druhy den som tiez testovala ale uz tam bola len jedna ciara.tiez som testovala rano rannym mocom.co si o tom myslite?na pravo podbrusku mam stale taky tlak ale bradavky ma bolia uz len na dotyk.co moze byt somnou?