Prvý test pozitívny, druhý test negatívny

13adinka
14. jún 2013

Ahojte kočky. potrebovala by som poradit. s manzelom si dako nedavame pozor pri sexe ved babo predsa len niekedy chceme a minuly tyzden som mala taky zvlasny pocit tak som si urobila test a bol pozitivny, no potesila som sa jak mala. samozrejme test som si urobila lebo ma boleli prsa co bol pri mojej mamke prvy a najhlavnejsi priznak cize som uz tusila....a teraz po tyzdni som si robila dalsi test ale bol neg a doktor mi povedal ze je este velmi skoro aby on videl na ultrazvuku ci to je alebo nieje. najhorsie je ze som mimo sr a dokonca niesom ani na pevnine ale na ostrove a tu chodi gynekolog kazdy mesiac dva razy len.a teraz neviem co cakat musim ale neviem ci teda som ci niesom .... kedy mi bude niekto schopny povedat co a ako? a preco mi tent test vysiel takto blbo? to ze som tehotna som si na 90 percent ista lebo uz som tehu bola ale potratila som cize poznam svoje telo ako vyzera....poradte prosim lebo sa tu zblaznim

pamepa
3. máj 2018

Ahojte ženy mala niektorá skúsenost s tým že prvé výsledky prišli pozitívne a druhé negatívne ? Doktor sám neviem akému má veriť :(

zuzla062
10. júl 2018

@pamepa presne ja mam teraz to iste 12 dni mi meska vecer mi vysiel pozitivny a rano negativny.ako ste dopadli vy?

vikinkamarkusko
23. sep 2018

chcela by som sa aj ja pripojiť troska pred týždňom som si robila palickov.test ukázal mi druhu čiarku slabú tak som si urobila digy test ukázal mi 1-2 potom som si urobila zase na druhý deň palickov.test ukázal mi 2 čiarky ale stále tá druhá bola slabá na ďalší deň som si robila dalsi test ale už mi neukázalo 2 čiarky tak teraz neviem či som či niesom tehotná dosť sa bojím nakoľko pred tromi rokmi som potratila ale potom sa podarilo mam krásneho zdravého synčeka bude mať 2 roky zajtra idem ku gynekológovi tak uvidim čo A ako hádam to nebude nič zlé nakoľko z partnerom sa snažíme už 8mesiacou

teolili
16. okt 2018

Ahojte tak že včera poobede som si robila test visiel mi pozitívne prikladám foto a dnes som si robila clearblue digitálny a je negatívny
Od styku je 9dni
Očakávaná ms v piatok teraz som zmätená
Máte skúsenosti?

sonicka2912
15. dec 2018

@teolili ten digi test tak skoro nemusi ukazat tehotenstvo. Ja to mam teraz tak isto . Palickovy test mi ukazal druhu ciarku slabu a digi test minusko. Takze cakam co sa bude diat 😁

sonicka2912
15. dec 2018

@teolili pozeram ze to bolo uz pred 2 masiacmi. Ako si dopadla ?

teolili
17. jan 2019

@sonicka2912 nebola som tehotná len že teraz zase tá istá situácia obyčajne mi ukázali 2ze som a Digi že nie som ms mi mešká 4dni

sonicka2912
17. jan 2019

@teolili ja tiez mam stale to iste dokolecka. O tyzden idem znova na injekciu ovitrelle tak dufam,ze to uz vide :-/

adriana1411
9. jan 2020

@zuzla062 ja tiez tak isto🙈a tiez mi meska 12 dni tlaky v podbrusku bolia ma prsia najprv testy vsetky negativne potom 1 pozitivny a na druhy den zase bielo

denuska221
16. jan 2021

Babi viete mi poradiť večer so si robila test a a ukázal mi. Druhú čiarku slabú skoro ju ani nevidieť a rovno som si urobila druhý a neukázal druhu ciarku

denuska221
16. jan 2021

Tu je trosku lepšia fotka a do. MS mam 8dni a test mi ukázal večerný takto

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre