Skúsenosti s digi testom

dzana5
23. máj 2017

Ahojte dnes som si robila test digi a vislo mi obrisi pluska mate s tým skúsenosť posielam aj foto

renirv
23. máj 2017

ja som si zatial nerobila digitalny test takze neviem ako to presne funguje ale mozno to bude take nieco ako ked ti na normalnom vyde tak druha ciarka taka slabsia, ze tiez vidis iba taky obrys a to moze znamenat aj to, ze si tehotna ale aj nemusi. ak si tehotna tak ked si spravis test o par dni tak by to malo by silnejsie az kym to nebude uplne vidno. ale neviem ci to tak funguje aj pri tychto digitalnych

simonesi
23. máj 2017

@dzana5 toto znamená že niesi tehotná, ten obrys tam je stále ak by si bola ten obrys by bol plný tak ako - by bolo + je to test s vysokou citlivosťou až 20 kúp si paličkový citlivosť 10 a ak tam bude slabšia čiarka, tak tento sprav o 3 - 4 dni, pekný deň

fomelka
24. máj 2017

To asi nie si tehotná :/ Ako napísala simonesi tieto testy sú oveľa citlivejšie ako tie obyčajné papierikové takže to pravdepodobne nič neznamená. Ako nič sa nestane keď si o pár dní urobíš znova test ale veľmi sa neteš aby si potom nebola sklamaná. Ale budem držať palce nech to výde 🙂

nikusiak9
24. máj 2017

@dzana5, to vyjde vzdy, takze nie si tehotna

maraska
24. máj 2017

rovnake ako digitalne hodinky, budik atd, aj na petke vidis obrys na osmicku a neznamena to ze je osem ;)
tehotna nie si, bud je tam biele plus alebo biele minus, ziadna ina moznost medzitym na digitalnom teste nie je

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre