• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

18. apríla 2017 
@evulienka300 Tak uz vydrz :slight_smile: Bude, ako ma byt a testovanim to neovplyvnis :slight_smile:
@nijka Zalezi od toho, aky je to test a kedy sa ma odcitat vysledok...Ale ak tam ciarka bola, silnie a videl ju aj manzelik, tak je velka sanca, ze sa zadarilo :slight_smile: Ja som mala na prvom teste taku ciarku, ze som musela pomaly akrobaciu nacvicit, aby som ju videla, nik ju nevidel, len ja :grinning: To este len boli paranoje :grinning: Takze vydrz a uvidis :slight_smile:
6. jún 2013 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja len k tym testom, vseobecne....ta ciarka ma nabiehat počas 5 minut, mam overene, sama na sebe, že mi na oboch testoch do minuty nabehla..ak je to po časovom limite, vacsinou je to len sklamanie( pripominam vacsinou lebo vynimky su vynimky :slight_smile: ) ... mne sa to stalo už 1000x krat po limite, uz som to skoro aj rodine povedala parkrat a nakoniec to bolo negat.
6. jún 2013 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@p_etrisha ahoj tak vcera som si robila tes bola tam len jedna ciarocka :frowning2: a dnes uz mi prisla mrch :frowning2: tak smola nemusim ist ani doktorovi len neviem preco mi ukazal tes slabu ciarocku ked som neni smola :frowning2:
6. jún 2013 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@p_etrisha dnes vecer- nevydržala som :slight_smile:
6. jún 2013 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@evulienka300 Tak to ma mrzi...Vrla stastia do buducna-nech sa ti cim skor podari byt tehu :slight_smile:
@nijka Jupiiii :slight_smile: Tesim sa s tebou,gratulujem a prajem bezproblemove tehotenstvo :slight_smile:
6. jún 2013 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@p_etrisha ja tomu stale nejak neverím... Odcitat sa malo najskôr po 3minutach,max 10min a takto to bolo po cca 3,5 :wink: :slight_smile: . Este urobím kontrolný a budúci týždeň sa objednam k gynekologicke :slight_smile: :wink: :slight_smile:
6. jún 2013 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nijka Hah,to vobec nevadi :slight_smile: ja som v 15 a stale tomu nejak neverim a nedochadza mi to...Okrem toho,co som raz videla babo na sone,nemozem uverit ze je to tak...uz nech mmm doma fotku a mozem sa furt ujistovat ze je to fakt :slight_smile: tak este raz gratulujem a tesim sa :slight_smile: dan vediet ked uz budete dalej :slight_smile:
6. jún 2013 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
14. jún 2013 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romanka923 ja tam teda nic nevidím z tej fotky... :unamused:
19. jún 2013 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim vas, poculi ste uz niekedy o tom, ze druha ciarka moze byt kriva? co si mam o tom mysliet???? stretol sa s tym uz niekto?
23. jún 2013 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este jedna foto.... dost cudne....
23. jún 2013 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikikeke to chce jednoznacne novy test.
23. jún 2013 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirinka ved ja viem... urcite kupim... ale som nedockava, a chela som vediet ci sa uz s tym niekto stretol
23. jún 2013 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikikeke no tak to bude asi zazracne dieta :grinning: asi si kup novy test, to bude najlepsie :slight_smile:

a baby, co myslite?cca na 16 dpo sa mi objavila slaba ciarka po limite. Na 17 dpo sa objavila slaba ciarka ale uz v limite, sla som k lekarke a hcg bolo len 40, ale na sone len zvacsena maternica, ale bez vacku a plodu zatial. Na 19 dpo som si robila dalsi test (tiez namacaci, ale ina znacka - tentokrat rapiclear 10tkovy) a tiez len slaba ciarocka.. bojim, sa, ze ciarka nesilnie :(
14. júl 2013 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikikeke Ahoj, dnes som si robila test a mne druha ciara vysla ako gulickova machula. vobec netusim, co si mam o tom mysliet. Ako si potom dopadla? Robila si si dalsi test?
16. júl 2013 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte co na to poviete???
19. júl 2013 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aneta_knezovicova ze by tehu? :slight_smile: .. krasne je vidiet ciarocka....potichu gratulujem a drzim palceky ..
19. júl 2013 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@laska1982 dakujem kraaasne
velmi sme chceli babatko a prave som 14 DC a 10 dni po mrche... uz 3 den som spinila tak som si sravila test. vobec sme si nemysleli, ze na nom nieco bude a bum.... uvidime co bude dalej.....
20. júl 2013 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aneta_knezovicova gratulujem :slight_smile: uzivaj si tehulkovanie :slight_smile: ako dlho ste sa snazili?
20. júl 2013 o 01:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aneta_knezovicova tak asi si tehu aj napriek ms, ci sa mylim? bo na 14ty den byva vacsinou ovu :slight_smile: ... drzim silno palceky :wink: ja som testovala dnes rano a ani len naznak..som 24dc... tak uvidime...drz sa
20. júl 2013 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka2407 my nastastie len kratko od aprila ale aj to bolo na mozog ved vies,
@laska1982 no uvidime ci som alebo nie dnes si spravim test a ak vyde chcem ist k doktorke....
20. júl 2013 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aneta_knezovicova drzim palceky a daj vediet :slight_smile:
20. júl 2013 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aneta_knezovicova jasné tehu :slight_smile: gratulujem a držím prsty nech je všetko v poriadku.
20. júl 2013 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikikeke ja som mala raz dávno takú a nebola som tehu,ale skús iný nikdy nevieš :slight_smile:
20. júl 2013 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem to naisto lebo mam bohuzial k tomu aj nizke teploty, no ja si ich meriam o 4 rano tak mozno to ma nejaky vpliv, ze skoro rano...... uvidime manzel donesie este 2 ine testy a v pondelok idem tak ci tak k lekarke :slight_smile:
Silno drzte palce....
20. júl 2013 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aneta_knezovicova ja drziiiiim :slight_smile: daj foto potom :wink: urcite bude ciarocka krasna ..
20. júl 2013 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aneta_knezovicova presne takyto som mala aj ja :wink: gratulujeeeem :slight_smile: a prajem veeela zdravicka tebe aj babatenku :wink:
20. júl 2013 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aneta_knezovicova ozaj a tie teploty to mas pravdu o 4-5h je teplota najnizsia takze drzim palce :slight_smile:
20. júl 2013 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daanuska uvidime ked pride a ty si tiez dostala normalne mrchu a potom slabe spinenie???
20. júl 2013 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ja som mala len take dost bolesti a obchadzala ma sialena horucava-proste hormony so mnou zacali mavat ale tipovala som ze mam cystu a bolo to babatko :slight_smile: ale mam kamosky ktore mali mrchu-slabu az 3 mesiace... a ozaj mozno si mala ovulaciu hned niekolko dni po mrche a tak ked sa ti vajicko uhniezdovalo mohla si spinit... neboj, tes sa :slight_smile: neverim ze by ti takto ten test ukazal a nic-ja som pouzivala vzdy tento test a snazili sme sa 2 roky a nikdy mi neukazal 2 ciarky az vtedy raz ked bola malinka v brusku :wink: a aku mas teplotu? ja som mala len 0,3stupna vyssiu ako pred ovulaciou ale napriek tomu ze som mala akurat dostat mrchu teplota mi neklesala tak som spravila test a boli tam 2ciarocky :wink:
20. júl 2013 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok