Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

aneta_knezovicova
20. júl 2013

@daanuska
@ematko29
@laska1982
tak dnes dalsie testy.... vsetky odlisne znacky.... tak hadam to bude tehu 🙂

ematko29
20. júl 2013

@aneta_knezovicova ano určite,ten stredný je síce nejaký slabý ,ale to určite nevadí,ten spodný je super.ktory si testovala dnes prrv spodný či stredný?

aneta_knezovicova
20. júl 2013

horny uplne je zo vcera 19,00 a tie dva su z jednej vzorky dnes o 11
@ematko29

ematko29
20. júl 2013

@aneta_knezovicova aha,tak to iné značky tak to všelijako ,dobre že ti mm kupil 2testy bo by si stresovala keby ,len jeden si mala ten slabší.ale vyzerá to super,držím prsty v pondelok 🙂

aneta_knezovicova
20. júl 2013

@ematko29 naschval som mu kazala odlisne a dva a dakujem aj ja som zvedava co bude....

daanuska
20. júl 2013

@aneta_knezovicova super no vidis tak prajem este raz hodne zdravicka Vam obom a krasne bezproblemove tehulkovanie 🙂 to u Vas muselo byt dnes radosti juuj 😎 tak prajem este krasny vecer 🙂

aneta_knezovicova
20. júl 2013

@daanuska radisti??? no nikomu som to nechcela povedat a sme sa dohodli, ze to nejdeme este vraviet kym nebudem aspon v 3 mesiaci a dnes sme mali opekacku a vsetci ma tlacili aby som si vypila tak vela radosti to nebolo ale buduci tatko si to uzil......

aneta_knezovicova
21. júl 2013

@daanuska
@ematko29 dievcata som v nemocnici a krvacam, na sone nic a v krvi este malo hormonov.... uvidime co bude dalej do placu mi je.... vsetko mi je....

ematko29
21. júl 2013

@aneta_knezovicova Och 😖 velmi držím prsty,aby to dobre dopadlo

aneta_knezovicova
21. júl 2013

@ematko29 dakujem

daanuska
21. júl 2013

moja ☹ 😢 velmi drzim prsty - neboj sa bude dobre .... drz sa a neplac aj ked viem ze je to tazke ale snaz sa nemysliet na zle... budem na teba mysliet

aneta_knezovicova
22. júl 2013

@daanuska takze hormon hcg klesol to znamena, ze ak som aj bola tehotna potratila som a menstruaciou sa to "vycisti" samo :-/:-/:-/

daanuska
22. júl 2013

@aneta_knezovicova ach to mi je luto ☹ zrejme sa vajicko dobre neuchytilo ale neboj nabuduce to isto vyjde-budem drzat prsty aby to bolo cim skor 😉 ...

ematko29
22. júl 2013

@aneta_knezovicova aj mne je to lúto ☹ .A ak to bolo tým,že vajíčko sa zle udržalo na to by ti mal pomôcť aj duphaston ak by ti to lekárka nasadila.lebo ak si otehotnela ovulácia tam je,aked sa zle uchytí tak potom je málo progetseronu.Nevzdávaj sa aj ked to znie mkruto,lepšie teraz ako neskôr ☹ Skús ten duphaston vela ženám pomohol

aneta_knezovicova
22. júl 2013

@daanuska
@ematko29 teraz si mame dat dva-tri mesiace pauzu a uvidime co bude dalej

daanuska
22. júl 2013

@aneta_knezovicova presne ako pise ematko29 aj mne pomohol duphaston brala som ho hned ako sme zacali snazilkovat az do ukonceneho 3 mesiaca tehotenstva a tiez kyselina listova je velmi dobra

aneta_knezovicova
22. júl 2013

@daanuska kyselinu lustovu papam od januara

lienka2407
22. júl 2013

@aneta_knezovicova to mi je luto :( drzim prsty nech vam to vyjde coskoro

erika246
22. júl 2013

ahojte kočky🙂 mne menstruacia meska cca 7 dní...robila som si 3-4 testy a na každom slabý pasik...a dnes som začala krvácat...teploty si nemeriam...čo mam robit? ist s tým k dr...alebo som dostala normálnu menstruáciu? mam dve detičky ale pri nich som toto nemala...dakujem za rady

cukrik580
23. júl 2013

@erika246 chod k dokymu mne nasadil utrogestan a na druhy den bolo dobre a dnes sme 10+1 😉 drzim pasticky

emilia25
23. júl 2013

@erika246 mne sa toto stalo pred mesiacom prave dnes je to mesiac a cakam vlastne aj dnes menstruaciu ale asi nedojde.ja som zacala slabo krvacat tak som sla na pohotovst a tam mi potvrdili 4mm gestacny vacok a v pondelok som bola u svojho gynekologa a ten uz nevidel nic uplne maternica prazdna a bez akych kolvek zmien keby mu nedonesiem papiere od pohotovsti tak by mi aj povedal ze si to namyslam a jedna sa o normalnu menstruaciu.

nikikeke
6. aug 2013

@zuzana84 ahoj ano robila a uz bol negativny... takze ta obla ciarka bola len chyba 🙂

sisy222
14. aug 2013

Ahojte...uz dllho tuzim po pozitívnom tehu teste...a neviem,ci vidím ducha,alebo je to len falošný poplach...

marycz
14. aug 2013

@sisy222 Ahoj sisy, ja tam tiež ducha vidím, myslím, že to nie je len falošný poplach, ale radšej sa otestuj napr. zajtra ráno... ja dnes mám ten istý problém...teda dúfam, že to bude krásny problém, mám pocit, že je tam druhá čiarka slabunká, teda duch...skús sa na to pozrieť, ďakujem.

sisisi
14. aug 2013

@marycz tehotna 🙂

jesi25
14. aug 2013

@sisy222
@marycz tiez si myslim,ze ste obe tehu,ja som mala vcera taky isty a dnes uz bola ciarka silnejsia🙂

marycz
14. aug 2013

@sisisi dúfam,že máš pravdu, ráno určite testujem a ešte skočím kúpiť nejaké iné značky a uvidím... 😉

sisisi
14. aug 2013

@marycz je tam ruzova ciarka, nie je o com 🙂

emilia25
14. aug 2013

aj mne taky vyssiel ale ja mam do ms este 11 dni tak dufam ze do vtedy bude uz len silniet.ja som si ich robila pod vecer este skusim rano a potom az 25.

laska1982
14. aug 2013

@sisy222 vidiiim ciarocku...drzim palceky a gratulujem 🙂
@marycz aj u teba vidiiim...taktiez gratulujem...nech vam to, baby, dopadne len a len dobre...drzte sa 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre