Slabá druhá čiarka na tehotneskom teste. Stretli ste sa s tým?

slniecko27
12. aug 2011

Ahojke Snazilky 🙂 Dnes som si okolo obeda robila tehu testik a vysli mi dve ciarky. Ale ta druha ciarka bola velmi slaba, len ten tzv "duch" a po case zmizla. Uz tyzden mi byva zle od zaludka, picha na vajecnikoch a v podbrusku, stale ma boli hlava a prsia. Prsia ma nikdy tak neboleli ako teraz, hlavne bradavky. A vobec nemozem lezat na bruchu a naboku len chvilku, lebo mi je hned zle.... Nechem si nic nahovovat, aby nahodou potom sklamanie neprislo. Ani priatelovi som zatial nic nepovedala. Cyklus mavam 28 dnovy, len niekedy je to 30 dni... tak ak ratam tych 30 dni, tak by som MS mala dostat najneskor v pondelok 15.8.. nie je to aj tak skoro, aby som videla nejaku ciarku? poslednu MS mi zacala 16.7. Uvidime, ci pride. Len ci ste sa niektora uz stretli s tym, ze ste mali slabu ciarku na teste a potom zmizla a potom neskor test ukazal ciarku uz pekne. S priatelom by sme sa velmi babätku potesili 🙂 Pred menstruaciou som totiz nikdy nemala take stavy a pocity ako teraz. Moze byt, ze mi aj menstruacia pride a aj budem tehotna??? Robim v zenskom kolektove a pomaly kazda druha mala menstruaciu aj ked bola uz v 2 mes. ...a az potom nic. Dakujem za rady a skusenosti 🙂)))

sonicka1306
25. máj 2019

@karmela v každom prípade ďakujem za podporu 😉 :*

sonicka1306
5. jún 2019

@karmela ahoj, to som zas ja 🙂 ten predosli testik čo som sem zdieľala mi ( podľa mňa ) zachytil ovulaciu 25.5. 🙂 dnes, nakoľko mi ms stále mešká , som si urobila ráno test, bola som na krvi u endokrinologicky nakoľko mi je už týždeň od žalúdka zle a napína ma a tak či tak potrebujem výsledky z MR 🙂 tak som ju poprosila aj o hladinu hcg, čakáme 🙂 dnešný testik porobila toto, len neviem či si namyslam :D polovička sa už smeje :D tak píšem po názor sem 🙂

karmela
6. jún 2019

@sonicka1306 ahoj no ťažko povedať či je to slabá druha čiarka alebo otlacena farba.Blba foto rozmazana ale držím palčeky nech silnie

nicolenicki
24. jún 2019

Vidím že táto debata už dlho fičí a aktívne 🙂 tak sa skúsim pripojiť aj ja, v sobotu a včera ráno som si robila test, nakoľko mi meškajú krámy, pár sekúnd a takto krásne mo zasvietil 😅🤷🏽‍♀️ Dnes mám termín u doktorky tak buď mi to potvrdí alebo vyvráti. Každopádne ai myslím že som aj keď nemám ziadne príznaky (zatiaľ) iba meškajúce krámy.

gabinka03
8. júl 2019

Ahojte tak idem si skusit aj ja po radu co myslite baby je tam daco ci mam vidiny 😂😂

nicolenicki
8. júl 2019

@gabinka03 Ahoj,

teda za mňa, ja tam vidím len jednu čiarku

maznoskamoja
29. aug 2019

Ahojte kočky čo si mam o tomto mysliet som s toho jeleň teraz neviem na čom sme 😯

nicolenicki
29. aug 2019

@maznoskamoja no ja by som to dala tak 50 na 50 🙂 tú druhú čiarku tam skoro ani nevidno..urob si ráno ešte jeden a prípadne choď k lekárke. Ja som do tejto diskusie pridávala príspevok asi pred 2 mesiacmi (viď. foto vyššie), robila som si tento istý testik a boli tam krásne 2 čiarky, no nič nieje na 100 percent tak som ešte v ten deň isla k lekárke ktorá mi potvrdila že čakám bábo ❤👶🏼 lekár je jediný čo ti to môže na 100 percent potvrdiť, predsa poznám aj prípady kedy baba mala negatívny test a nakoniec bola tehotná

maznoskamoja
29. aug 2019

@nicolenicki Ďakujem no sama neviem čo a ako ale máš pravdu doktor je doktor 🙂 ale uz sedem dni mi meškajú a bolia ma prsia na dotyk uz mam dve deturence a test som si robila prvy krat ale dakujem 🙂 snad sa nam podarilo po 9rokoch

karmela
2. sep 2019

@maznoskamoja no ja si myslím že je to pekný pozitívny test aj keď je druha čiarka akoby menej farbiva a rozpyta farba.Tak verím že sa podarilo 😊

maznoskamoja
5. sep 2019

Áno áno kočky bola som u svojho doktora a som v 5týždni 🙂

janik1973
10. nov 2019

Dobry den robila som si test a jedna ciarka bola silny a druha slaba mozem byt ci mam cakat 😀😀

karmela
14. nov 2019

@janik1973 a nie je to ovulacny test?

adita7777
19. nov 2019

Ja mám ten istý problém

karmela
20. nov 2019

@adita7777 treba skúsiť opäť testik naj obyc tycinkovy vyzerá to byt na slabú druhu čiarku ak bude silnieť je to na dobrej ceste 😊

luciarasto
7. dec 2019

Ahojte dievčence potrebujem poradiť vidíte tam niečo ja už neviem ci mi šibe alebo tam ozaj ten duch je. Test som robila len tak zo srandy ale z muzikom sa snažíme o babo. Test robený pravdepodobne 5dpo. Ďakujem za všetky odpovede

kata1612
8. dec 2019

@luciarasto ja tam vidim 😉.jemnu čiarku . Treba par dni pockat a zopakovat

luciarasto
17. dec 2019

Kata1612 o pár dní som spravila znova ale stále len duch a navyše som včera zvracala a mala neskutočne kŕče v podbrušku a dnes došiel menzes alebo aspoň čosi ako menzes, ráno o 4tej som si merala bazalnu a mala som ju až moc vysoko 37,8 deň predtým 37,2 bola som na gynekológii pozrela ma a povedala len ze sa mi začína menzes ale vzala mi aj krv na možné tehotenstvo ale do papiera mi dala že sliznica je 10/2mm tak neviem na com som. Je možné byť tehotná aj keď mam menzes a bolesti v podbrušku presne ako pri menzese? A navyše s tak nízkou sliznicu.

mia091
3. jan 2020

Baby, čo myslíte? Dve týždne po menštruáci sa mi naliali trochu prsia, za sladké by som aj vraždila...len som myslela že som asi rozožrata z Vianoc. Cyklus ani neriešim,meškalo mi to 50 dní ale to je u mňa ok. Všetky výsledky mám fajn,len je proste telo tak nastavené.

mia091
3. jan 2020
paulimauli
3. jan 2020

@mia091 ja tam vidim slabeho ducha take niwco som aj ja mala a uz mam doma 7tyzdnovu krasku 🙂

mia091
4. jan 2020

@paulimauli robila som si ešte 3 testy a nič.. ale nevadí,zatiaľ sa nesnažíme 😊

sonicka1306
6. jan 2020

Ahojte babulky, máte niektorá skúsenosti s tt z ebay? Konkrétne one step. Ms mi mala prísť dnes podľa ovu a včera podľa dní takže hore dole 1-2 dní mi sramotia...slabú čiarku mi robieva pri ovulacii ( čo je super) no mám strašne jemnucko hnedé spinenie na krčku...test je slabucko pozitívny, foto nie moc kvalitná nakoľko mi blbne blesk 🙂 iné príznaky nepíšem, nakoľko môžu byť aj predmenstruacne 😂

karmela
10. jan 2020

@sonicka1306 na tie testy by som sa veľmi nespoliehala mala som s nimi osobnú skúsenosť aj pár báb pozerám že ti to netmavne.Su tám dušikovia ale na týchto testoch som ich zažila a neobišlo to tehu.Ale treba skúsiť test s lekárne ešte držím prsty

sonicka1306
10. jan 2020

@karmela ďakujem krásne 🙂 pôjdem si zajtra poň nakoľko včera mi prišli normálne krámy...dnes už malo a zajtra budem končiť ... Zo srandy som si teraz urobila test,ktorý je síce silnejší o kúsok, no neverím im...síce moja maminka, keď bola somnou tehotná mala do 5m menzes...ani o mne nevedela 🙂 zistila to týždeň predtým ako som sa pohla 😊 no ale neverím , že by sme mali takéto šťastie 🙂

lala0948
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
siemi1812
22. sep 2020

Ahojte baby. Chcela by som sa spýtať ci mate niektorá skúsenosti. Som 19 DPO a na teste som mala slabého ducha, je možné že som tehu? Ďakujem za každú odpoveď. 🙏

nela6
22. sep 2020

@siemi1812 urob opakovany test po 5 dnoch, skor bude rozdiel minimalny, uvidis, ci stupa hcg

dmnka
23. sep 2020

Ahojte myslíte si že by to mohlo byt tehu?

escape22819
24. sep 2020

Ahojte. Testik 8. den po ket .. ciarka silnejsia nez vcera. Co mysliste? Dufam ze to uz tentokrat vyjde konecne .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre