Slabá druhá čiarka na tehotneskom teste. Stretli ste sa s tým?

slniecko27
12. aug 2011

Ahojke Snazilky 🙂 Dnes som si okolo obeda robila tehu testik a vysli mi dve ciarky. Ale ta druha ciarka bola velmi slaba, len ten tzv "duch" a po case zmizla. Uz tyzden mi byva zle od zaludka, picha na vajecnikoch a v podbrusku, stale ma boli hlava a prsia. Prsia ma nikdy tak neboleli ako teraz, hlavne bradavky. A vobec nemozem lezat na bruchu a naboku len chvilku, lebo mi je hned zle.... Nechem si nic nahovovat, aby nahodou potom sklamanie neprislo. Ani priatelovi som zatial nic nepovedala. Cyklus mavam 28 dnovy, len niekedy je to 30 dni... tak ak ratam tych 30 dni, tak by som MS mala dostat najneskor v pondelok 15.8.. nie je to aj tak skoro, aby som videla nejaku ciarku? poslednu MS mi zacala 16.7. Uvidime, ci pride. Len ci ste sa niektora uz stretli s tym, ze ste mali slabu ciarku na teste a potom zmizla a potom neskor test ukazal ciarku uz pekne. S priatelom by sme sa velmi babätku potesili 🙂 Pred menstruaciou som totiz nikdy nemala take stavy a pocity ako teraz. Moze byt, ze mi aj menstruacia pride a aj budem tehotna??? Robim v zenskom kolektove a pomaly kazda druha mala menstruaciu aj ked bola uz v 2 mes. ...a az potom nic. Dakujem za rady a skusenosti 🙂)))

escape22819
24. sep 2020

@dmnka mohlo ak bude silniet, skus v piatok.ja mam tiez slabu , ale uz silnejsiu nez v stredu

weru3ka
8. nov 2020

@escape22819 prosim co hovoris na tento test?

sarah16
11. nov 2020

@weru3ka ahoj kolko ti mešká?

weru3ka
11. nov 2020

@sarah16 ahoj uz je silna ciarka a som v 5tt🙂 tak sa tesime,dakujem

sarah16
11. nov 2020

@weru3ka mne meska 3 deň a mám takýto test

weru3ka
11. nov 2020

@sarah16 tak to je parada,gratulujem😍

sarah16
11. nov 2020

@weru3ka ďakujem 🙂

karolina234
17. feb 2021

Ahojte babenky je možné že mám hcg viac poobede okolo 16 tej ako ráno?
Robila som si poobede a bola tam druhá čiarka aj keď slabá ale bola dnes ráno po dvoch dňoch som na teste videla len jednu

marialackova
2. feb 2022

Ahojte baby prosim poradtemi Ms este ne prisla a vcera asi test takto

barborkakr
23. feb 2022

@marialackova ahojky ktory den si po ovulke?

kylie
6. sep 2022

@burina111 dobry den mamičky chcem sa opitat co to znamena vidíte tam aj vi tu slabú čiarku alebo mam halucinácie dakujem

kata1612
6. sep 2022

@kylie ano ja tam vidim 😊 ja som mala taku na 7 den meskania. Dalsie dni uz silnela 🥰

kylie
6. sep 2022

@kata1612 tak potom je to tehotenstvo ne moze byt to omil ?

kata1612
6. sep 2022

@kylie podla mna ano tehotenstvo . Vidim tam druhu ciarku . Skuste si spravit o 2 dni . Z ranneho mocu a uvidite ci bude silniet ciarka 😊

kylie
6. sep 2022

@kata1612 dobre skusim dakujem velmi pekne

burina111
7. sep 2022

@kylie mate ju tam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre