Slabý dúšok na tehotenskom teste. Som tehotná?

kamillka100
26. nov 2011

ahojte baby, mozte mi poradit, dnes som si robila TT women secret s citlivostou 10 a vysiel mi slabulinky dusok, ozaj slabucky, som dnes 10 den po ET po predlzenej kult. mam sancu aby som bola v tehu? alebo babo odchadza? dakujem za kazdy jeden nazor 🤐

stela01
26. nov 2011

Myslim si ze sancu urcite mas 🙂 skoda ze si neukazala aj foto 🙂

timmka
26. nov 2011

ked je to ozaj slabulinke, ale je 😒 ,ale nemal by byt silnejsi? vsak po predlzenej.kult. sa uhniezduje skor a kedy vlastne vydava babo HCG, po kolkych dnoch?

bettypo
26. nov 2011

tento test nepoznám, ja som robila mamatesty, ktoré ukázali slabú ale viditeľnú čiarku ale hcg bolo nízke len vyše 20. Aj pekne stúpalo ale nakoniec to nedopadlo dobre. Tu ma MK som čítala, že niektoré žienky nemali pár dní pred krvným testom nič na teste a nakoniec to bolo všetko OK. Určite sa netreba hneď vzdávať

anjelicek26
26. nov 2011

@kamillka100 - mozno sa len uhniezdilo babo neskor, duch je duch, hcg tam nejake bude, a treba drzat prsty, len nech stupa. Pravdu sa dozvies aj tak az o par dni... kazde rano test, ak bude silniet, si tehu, ak nie, tak bohuzial nie :(

nelicefo
27. nov 2011

skus testnut este. 😉

ufa
27. nov 2011

ja som po IUI a teh.test som si robila po dvoch tyzdnoch /uz si mepamatam aky to bol/, vtedy mi oznamili ze som tehotna, vysledky z krvy ale predca som bola zvedava na 2 ciarky a tu pravu nebolo skoro vobec vidiet ale tehu som uz bola. Drzim palce 😉

pimpulienka
27. nov 2011

Taktiež držím palce a skúšaj ešte testovať s nejakym odstupom

monuska342
27. nov 2011

tento test som robila aj ja ukazal mi slabulinkeho ducha a som tehu...dolezite je aby tam ciarocka bola do limitu

michelle1004
27. nov 2011

kamillka100 ahoj.podla mna si tehu.ked som si robila prvy krat test tak som mala tiez len taku slabulinku ciarku,ale vyskusaj si ho urobit tak o 3 dni a uvidis ze ju budes mat silnejsiu.ja ked som si robila po tyzdni druhy tak sa mi ta druha ukazala hned .

kacicqa
27. nov 2011

Kami, neviem ti odpovedat, ale veeelmi veeeelmi drzim packy..

amouramour
27. nov 2011

mne ukazoval test velmi dlho jednu ciarku, az na 14. den meskania slaba druha ciarka🙂drzim prsty

lola77
27. nov 2011

Podľa mňa si tiež tehu 🙂 aj ja som mala slabú čiarošku - tzv. ,,ducha" a dnes som v 9. týždni 🙂 Silno držím palčeky.

kiwi82
27. nov 2011

Aj ja si myslím, že si tehu, aj ja som mala takú slabú čiaročku, držím palce 🙂

evuska32
27. nov 2011

ahoj, myslím si, že si 🙂 ja som mala tiež veľmi slabučkú..no na teste bolo napísané, že nie je dôležité, či je tmavý alebo bledý, ale dôležité je, že ho vidno 😉

hana7778
1. nov 2015

Ahoj baby mala som ms 2 dni apol a na tehotebskom teste mi ukazalo ducha mozem bit tehotna??☺

radinkaaa
1. nov 2015

No ja nic nevidim.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre