Slabý menzes a točenie hlavy. Môžem byť tehotná?

miselinka33
2. jan 2013

Ahojte žienky. S priateľom mávame chránený pohlavný styk cca od 12.12.2012 každý druhý deň až po včerajšok, takže kedy a ak vôbec došlo k oplodneniu sama neviem. Medzitým som mala menzes, ale iba slabučký. Posledné 4 dni sa mi neskutočne točí hlava, uplne na odpadnutie a stále aj keď sedím. Nemám citlivé prsia, ale bolí ma v podbrušku ako na menzes a ten mám dostať až o ťýždeň a pol. Na test je pravdepodobne skoro a gynekológ ma dovolenku. Viem, že 100%tnú odpoved tu nedostanem, ale chcem aspoň počuť Vaše skúsenosti. Ďakujem.

anjelicek26
2. jan 2013

@miselinka33 - myslim, ze si si sama odpovedala.. na test je skoro.. na spekulacie tiez... musis pockat 🙂

pingu1
2. jan 2013

otazka je, ci chces byt tehu, alebo nie...... potom sa bud tes, alebo stresuj..neviem sama... este je skoro robit zavery

stanislava2
2. jan 2013

@miselinka33 nechápem tvojej otázke ako možeš byt tehotná ked mate chráneny pohlavny styk?a za druhe kedy si mala ten menzes?

zuzi0911
2. jan 2013

@miselinka33 takto bolo aj mne pred dvoma tyzdnamy.ale asi nejaka fajna viroza lebo tehu nie som.trvalo to vyse tyzdna. v den ms mozes skusit test a uvidis

peta1510
2. jan 2013

Nemozes mat plodne dni?Vtedy byvaju bolesti a hlava sa ti moze tocit z cohokolvek,si myslim,ze na tehu priznaky by bolo aj tak este skoro,ci?

miselinka33
autor
2. jan 2013

@stanislava2 Lebo kondóm nefunguje na 100% vlastne žiadna antikoncepcia nieje stopercentná. Iba nemať sex.

miselinka33
autor
2. jan 2013

@zuzi0911 Aj to ma napadlo. Či niesom chorá. Neostáva mi nič iné len čakať.

miselinka33
autor
2. jan 2013

@peta1510 Plodné dni nemám, keď ja mám taký zvláštny pocit a ten ma metie.... Neviem, nebola som ešte tehotná, ale čítala som už všeličo. Sú aj také ženy, čo po oplodnení aj 5ty deň mali príznaky.

stanislava2
2. jan 2013

@miselinka33 pytaš sa kedy prišlo k oplodneniu ved vtedy ked Vám zlyhal ten kondom

peta1510
2. jan 2013

Tie bolesti mavam aj ja a tieto dva dni sa mi tiez paradne toci hlava,mozno je cosi len vo vzduchu.Tazko povedat,musis vydrzta a uvidis.

zuzi0911
2. jan 2013

@miselinka33 ono aj niektore testy su ze od 5 dna po oplodneni ale ci naozaj ukazu to neviem bo je to skoro.ale mozes ist k obvodnej s tym ze sa citis malatne atd a ona ti zobere krv na hcg adpon mne to tak urobila. 🙂

miselinka33
autor
2. jan 2013

takto to asi vyriešim. to by som mala už istotu nie?

kveta
2. jan 2013

@miselinka33 Mimomaternicove tehotenstvo sa moze takto prejavovat, ale neviem, ci tak skoro po oplodneni..

macka254
23. okt 2013

Ahojte,chcem sa Vás tiež opýtať na nazor.Meška mi MS 5den po celých týchto dní mam bolesti v podbrušku a rano mi býva zle že mi ani nič nechuti jesť, ale dnes som začala slabo špiniť,čim by to mohlo byť Mohla by som byt tehu??dakujem

kvietok210
31. dec 2013

Ahojte mám jeden problem .Pred mojimi Kramamy sa mi vždy kruty hlava.Aj počas nich.Potom to prestane.Určite niesom Tehotna.Lebo som z nikim nespala je to normalne.Alebo by som mala isť k Doktorovi.Dakujem za odpoved.Dana

tut
2. apr 2015

ahojte žjenki jasom tehotna mesjac prečo sa somnov stale toči hlava a mam bolesti po bruchom je to normalne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre