Som 11 dní po ovulácii a mám výtoky

reni1512
16. okt 2012

Ahojte kočky, potrebujem radu, s drahým sa snažíme o bábo a tento mesiac sme sa snažili poctivo, som 11 po ovulácii a na wcku som mala ružový toaleťák, síce len trošičku, ale aj na gaťkách pozorujem zmenu, len som mala dnes tmavo sivé tam neviem identifikovať farbu - viete mi poradiť či to môže byť niečo zlé, alebo tu čítam aj o implantačnom špinení....Začínajú ma pobolievať prsia a mám nafúknuté bruško, mrcha by mala prísť 23.10 mám presný 28 dňový cyklus.... keby to tak chcelo vyyyysť...Ďakujeem za každú radu!!!!!

pingu1
18. okt 2012

@reni1512 mozno sa uhniezduje vajicko v maternici

reni1512
autor
18. okt 2012

@katkasofi nemam len dva testy :D si setriiim radsej...noo cysty som tiez mala, ale boli z hormonov, z umelo vyvolanej menopauzy, uz ich nechcem ani vidiet :D

katkasofi
18. okt 2012

@reni1512 ale rano už sprav 😉

katulka1141
18. okt 2012

reni1512 aj mna strasne bolel vajecnik.strasne ma pichal.inak vies presne kedy mas ovulaciu,lebo ak nie to co teraz opisujes moze byt prave ovulacia.skus si urobit ovulacny test.ja som otehotnela vdaka nim.moja ovulacia bola az na 37 den cyklu.testy som si zacala robit od 7 dna cyklu.🙂

reni1512
autor
18. okt 2012

...nakoniec to vyzera tak, ze mi pravdepodobne dorazila mrcha 😔

mojedieta
25. okt 2012

@katulka1141 mna tiez boli vajecnik pri ovulacii..

slava76
26. okt 2012

ahoj.. neviem či už máš výsledky, ale pri prvom tehotenstve som mala to isté ako opisuješ a som ostala tehotná.. 🙂

010peta
22. jan 2014

Ahojte zeny ,mam try dni pred menstruaciou, vcera mi vysli 2 testy pozitivne ale fakt slabe ciarky ale celkom vyditelne, som 10 den po ovulacii a mala som dnes rano ruzovy vytok, uz sa mi vela krat stalo ze mi test ukazal pozitiv a tehu som nebola ,mam pravidelny 28dnovy cyklus.co si o tom myslite? .dakujem za rady 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre