Som 11 dní po ovulácii a mám výtoky

reni1512
16. okt 2012

Ahojte kočky, potrebujem radu, s drahým sa snažíme o bábo a tento mesiac sme sa snažili poctivo, som 11 po ovulácii a na wcku som mala ružový toaleťák, síce len trošičku, ale aj na gaťkách pozorujem zmenu, len som mala dnes tmavo sivé tam neviem identifikovať farbu - viete mi poradiť či to môže byť niečo zlé, alebo tu čítam aj o implantačnom špinení....Začínajú ma pobolievať prsia a mám nafúknuté bruško, mrcha by mala prísť 23.10 mám presný 28 dňový cyklus.... keby to tak chcelo vyyyysť...Ďakujeem za každú radu!!!!!

xlucia
16. okt 2012

@reni1512 rada je len jedna. treba pockat a uvidis. este je priskoro na akekolvek uzavery

reni1512
autor
16. okt 2012

@xlucia dakujem lucka, ved cakam a cakaaam a caakaaam 🙂)))

mojedieta
16. okt 2012

Ahoj ja som čítala že ružový výtok mávajú baby ak sa uhniezďuje vajíčko.Držím palce 😉

drobcek11
16. okt 2012

@reni1512 ahoj 🙂 je to individualne ja som pocas prvych tyzdnov nemala ani vytok ani spinenie zacala som trosku spinit a mala som taky slabulinko cerveny skor ruzovy vytok na konci 7 tt,a tehu test som mala pozitivny uz 11 dpo ale ak si potrebujes byt ista odporucam clearblue digitalny, kazdopadne moze ist o hniezdenie 😉 drzim palceky a dufam ze sa k nam coskoro pridas

reni1512
autor
17. okt 2012

@drobcek11 dakujem kraasne 🙂 ja tiez silno dufam 🙂 akurat som si kupila vcera testy, ale ten clearblue mi ani neodporucila len klasicke pruzky, tak dufam ze nieco ukazu, no chcem pockat ci dostanem mrchu alebo nie..krasne tehulkovanie! 🙂

katkasofi
17. okt 2012

@reni1512 no to vyzerá na uhniezdovanie 😉 tak sa radšej šetrí a žiaden sexík pre istotu 😉 a ku clearblue: mne sa osvedčil, presne mi ukazoval týždne tehotnosti. Pred mrchou 1-2tt, deň potom čo meškala 2-3tt a týždeň po meškaní už 3+tt. Takže ja mám s clearblue len a len dobré skúsenosti....držím palce nech Vám to vyjde!!! 🙂

reni1512
autor
17. okt 2012

@katkasofi jeeej katka si zlaticko 🙂 dakujem za presne info! ok tak to skusim teda s clearblue, presne dnes som uvazovala ze kedy si spravit test, ale radsej pockam ci dojde mrcha, leboo to moze byt plany poplach.. este raz vdaka! 🙂

reni1512
autor
17. okt 2012

@katkasofi aaa..katka test mi dnes vysiel uplne negat. tak neviem... 😒

katulka1141
17. okt 2012

ahoj reni1512 ja som sice vytok po ovulacii nemala ziadny,ale uz par dni po otehotneni sa mi zmenili bradavky a strasne ma boleli az palili prsia a citila som sa ako keby som mala byt chora.robila som si asi 4 testy a nic.pozitivny test mi vysiel az 14 dni po ovulacii aj to som si povedala,ze mam fantomove priznaky.potom som si kupila clearblue a bola som 1-2 tyzdne tehotna.implantacia nastava asi 10 dni po ovulacii takze ten vytok by mohla byt implantacia.drzim ti palceky. 🙂 🙂

katkasofi
17. okt 2012

@reni1512 a koľký deň si po ovulácii? Mne 12 dni po ovulke vyšiel clearblue pozitívny. Skús zase zajtra hneď z ranného moču 😉 neboj, vyjde to. My sme skúšali vyše roka s tým že sme snažilkovali každý druhý deň. Potom sme zmenili taktiku a odo dňa pred ovulkou sme išli nato každý deň a zadarilo sa. Robila si si ovulačné testy? Inak keby máš kúpený tak aj ten vyjde pozitívne. Ja som v deň keď som zisťovala tehu robila tri testy naraz: clearblue digital - vyšiel 1-2tt, ovulačný test: vyšla pozitívna druhá čiarka a klasicky prúžkový- biely jak sneh 😉 takže ja mám s testami hoooodne skúseností. A robila som ich až do osmeho tt a minula na ne cca 200 ečiek 😀

reni1512
autor
17. okt 2012

@katkasofi Ovulka mi zacala 5.10. no prave som sa docitala ze 3-5 dni po uhniezdeni si treba urobit test...vies co? ved to je riadny biznis toto tie testy, vcera v lekarni som na nu pozerala ako puk :D za obycajne dva pruzky vyse 5eur... Tak o hodku idem do mesta, kupim si vsetko :D dam na teba...No a s tym snazenim je to tak, ze som mala obrovske problemy, operaciu atd, mala som pauzu a cca od maja sme sa snazili, lenze tak leda-bolo...ale tento mesiac kazdy den :D ci sa nam chcelo ci nie, tak neviem ci tie moje priznaky s tym mozu vobec suvisiet, po tych vsetkych clankoch si zacinam mysliet ze mi uz šibe 🙂

katkasofi
17. okt 2012

@reni1512 no nám každý deň pomohol. Tak tfuj tfuj 😀 A keď si mala ovulku 5teho, nemala by si mrchu dostať. 19teho?? Prečo až 23? Veď ak máš 28 dňovy cyklus tak 14 dni po ovu má prísť mrcha, či?

nelinqua
17. okt 2012

@reni1512 ja som po ovulke asi na 5 den mala vecer taky husty vytok...brutaaalne, nikdy som nic podobne nemala tak som uz tusila ze sa nieco deje...8den som si urobila test..bol negativny..10 den som zacala mat take divne pocity..tiez som to este nezazila dovtedy..tak som testla a bol tam duch...a 11 den rano uz bola pekna ciarocka 😉 drzim palce

reni1512
autor
17. okt 2012

@katkasofi a vies ze ja som pocitala od predchadzajucej 28 dniii a to je presne mrcha na 23? 🙂 alebo co..sibe miii ci co :D

reni1512
autor
17. okt 2012

@nelinqua dakujem neli 🙂 nooo s tym vytokom to bolo podobne, ale neviem presne na ktory den to bolo...uvidime clearblue uz je kupeny 🙂 drzim si prsty :D

katkasofi
17. okt 2012

@reni1512 tak ovulku si mala skorej ako na 14dc.... No skús teda rano tie testy a daj hneeeď vedieť 😉

reni1512
autor
17. okt 2012

@katulka1141 dakujem ti katulka 🙂 veeelmi pekne!

katka_mis
17. okt 2012

@reni1512 Ahojky! Ja mám podobný problém. Ibaže to špinenie mám už 4-5 dní a trocha silnejšie. Neviem čo to môže byť. Začalo mi tiež tak cca 10 DPO. V sobotu mám dostať MS, tak neviem čo bude. Nechcem si nič nahovárať. ☹ Necítim žiadne príznaky iba toto. Neviem či to nie je aj nejaký hormonálny problém... 😖 Tebe držím prsty!!! 😉

reni1512
autor
17. okt 2012

@katka_mis ahoj katka, no ja tu citam uz dva dni o tom a toci sa mi z toho hlava, mam niekedy pocit ze si to uz len nahovaram...u mna to trvalo len v tu chvilku dva krat som bola na wc-ku a viac som papier ruzovy nemala... ked to trva dlhsie moze to byt tiez uhniezdenie, ja som to niekde citala, kde tak to si nepamatam 🙂. Kazdopadne dakujem a daj vediet ak bude nieco nove, ja som sa rozhodla, ze pockam este tych 5-6 dni a tak si spravim novy test.

katka_mis
17. okt 2012

@reni1512 aj ja mám toho už plnú hlavu! 😀 Každý príbeh sa líši, každá holka mala iné tie začiatky... 🙂 A ďakujem, tiež daj vedieť, keby niečo nové! 🙂 Nech vám to vyjde!! 😉

lypka
17. okt 2012

@reni1512 aj ja som na tom podobne, ovulka bola 5.teho, mám veľmi divné pocity, nafúknuté brucho, ale test bol dnes negatívny 😒 tak si tiež počkám do 20. teho či príde mrcha 😕 tebe držím palce, nech to vyjde 🙂

reni1512
autor
17. okt 2012

@lypka jeej tak drzim prsty taktiez 🙂 ...nemam prilis ,,velke oci" ako sa vravi, ale celkom maluuu dusicku ze MOZNO 🙂

lypka
17. okt 2012

@reni1512 neboj nič ak aj nie teraz ono to príde 😉

drobcek11
17. okt 2012

@reni1512 dakujeeeem nam to vyslo ked sme si najmenej davali pozor na plodne dni atd nahodne som pribrala nezapla rifle a bola stale hladna tak som testla pruzkovym a dusik viditelny len pod svetlom ale digi mi uz ukazal 😉 daj potom vediet ako si doapadla, drzkam palceky

reni1512
autor
17. okt 2012

noo zenusky, prave sme sa vratili z koncertu Karla Gotta...neskutocny bol!!! pridem domov a zistim ze dnes mam krasny hnedo-bordovy vytok...ako fakt uz si myslim ze pride mrcha...ci co je to, vajecnik ma boli ako šľak...:(

katka_mis
18. okt 2012

@reni1512 možno tiež uhniezďovanie! 😉 Nezúfaj!!

katkasofi
18. okt 2012

@reni1512 no moja ako? Prišla mrcha? Alebo výrok prestal? Dúfam že to druhé 😉

katka_mis
18. okt 2012

@reni1512 mojej švagrinej keď meškala MS, spravila si test a bol negatívny.. Potom sa jej ešte úplne normálna 7-dňová MS spustila a po nej jej začalo byť nevoľno. Spravila si opäť tesť, ten bol opäť negatívny a týždeň na to už bol pozitívny. Doktor jej potom povedal, že je v 2. mesiaci. 😀 Teraz už má malá 1 a pol roka. 😉 Takže nič nie je nemožné!!!

reni1512
autor
18. okt 2012

@katka_mis
@katkasofi
@katka_mis noo tak test som si rano nerobila, este pockaam ale znova nic, preslo to... ste take ZLATE 🙂 ja som vcera prisla s totalnymi nervami domov, dakujem Vam! 😉

katkasofi
18. okt 2012

@reni1512 no super že to prešlo. Len dufajme že to nebude dáka mrcha cysta... Ale rano už urob. Už by mohol vyjsť pozitívne...ja byt na tvojom mieste robím každý deň, ale ja som huhu, takze nic 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre