Som 8 dní po ovulácii a urobila som si test. Črtá sa tam niečo?

zuzka1090
31. jan 2022

Ahojte.
Som len 8dpo, ale nevydržala som a skúsila som test. Môj priateľ vraví, že sa mi to len zdá, lebo si to veľmi želám, dlhšie sa už snažíme.
Myslite si, že je to len kanalik alebo naozaj sa tam črta niečo?

zmrzlinka2021
31. jan 2022

Urcite tam nenajdes odpoved. Musis si pockat, kym ti bude meskat menstruacia.
Preco sa tak skoro testujes?

karhu
31. jan 2022

nic sa tam necrta, prestan takto tlacit na pilu, skodis si

zuzka1090
autor
31. jan 2022

@zmrzlinka2021 pretože sa dlho snažíme a už proste chcem vedieť či sa podarilo. Proste sa nám nedarí

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzka1090
autor
31. jan 2022

@bambulienka25 zo tri roky určite

sense
31. jan 2022

Žiaľ nič nevidno ale nezúfaj, počkaj par dni a skus znova

zuzka1090
autor
31. jan 2022

@karhu asi nevieš pochopiť aká veľká túžba môže byt túžba po bábätku keď sa nedarí. Ale asi máš pravdu

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaskolka
31. jan 2022

Bohužiaľ test je úplne negatívny. Ja chápem, že túžis po bábätku, ale ozaj takto sa len zbytočne vopred stresujes, 8 DPO je veľmi málo, aj keby si bola tehotná, tak test ešte ti nič neukáže.

zuzka1090
autor
31. jan 2022

@bambulienka25 lebo môj drahý odmieta ísť, ja som bola a som úplne v poriadku

zmrzlinka2021
31. jan 2022

@zuzka1090 ty a tvoj manzel - boli ste na vsetkych vysetreniach?

zuzubb007
31. jan 2022

To co je ze chlap odmieta k doktorovi, chce s tebou dieta alebo nie? Ak nieje ochotny ist k doktorovi nezabijala by som s nim cas, ak ma problem mozte sa snazit aj 20 rokov a nebudes tehotna tento test neukazuje absolutne nic

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
helus888
31. jan 2022

@zuzka1090 na teste nič nevidím ale Úplne ťa chápem prešla som ai úplne tým istým. Manžel odmietal ísť na vyšetrenie bolo to pre neho ponizujuce. 3 aj pol roka bez šance. Keď som ho k tomu dokopala a objednala na vyšetrenie, našla som si dve ciarky na teste. Chcem ti len povedať že nemám strach. Ono sa to podarí naozaj v tej chvíli keď a tým ozaj neratas. Prajem ti veľa síl

karhu
31. jan 2022

@zuzka1090 aaale prosim ta, nie si jedina co toto riesi🙄
skor sa sustred na vazny rozhovor s partnerom, nema zmysel dufat a snazit sa ked on odmieta vysetrenia, kym neporiesite muza, dalej sa nepohnete
mozno je ok a mozno nie, to sa budes trapit dalsich x rokov a nakoniec on uplne neplodny, alebo by stacil vitamin a je to tam..treba zistit co je vo veci
prajem pevne nervy a vela deti

helus888
31. jan 2022

@helus888 preklep. Nemaj strach

helus888
31. jan 2022

@karhu vieš vždy je všetko o 2 ľuďoch. Ak nechce ísť sám od seba nemôže ho do toho tlačiť. Rozhovor možno pomôže teda umna pomohol no nakoniec mal pravdu môj muž a prilis som na to tlačila. Zadarilo sa aj bez vyšetrenia

karhu
31. jan 2022

@helus888 to ze vam sa zadarilo i bez vysetrenia je sice pekne, ale mnohym parom sa to nepodari
po 3r snazenia sa by sa hadam uz i milujuci partner mohol trosku prekonat😕

wikiwiki
31. jan 2022

Verím, že keď sa tak snažíte, tak si praješ aby tam niečo bolo, ale keď na to budeš takto tlačiť...

jaskolka
31. jan 2022

@zuzka1090 ale keď sa najmenej tri roky snažíte, ty si v poriadku, ako vravíš, tak jednoznačne treba vyšetriť aj jeho. Chce on vôbec vaše dieťa?
Lebo ak je problém u neho, tak môžte sa do aleluja snažiť, a nič z toho
..

jaskolka
31. jan 2022

@helus888 nuž ale keď on ma problém nejaký, trebárs nepohyblive spermie, alebo málo, tak nepomôže im, že "budú dúfat, že to príde samo" lebo nepríde.
A okrem toho, keby sa snažia pol roka, rok, no ok. Ale 3 roky a pre neho je to "ponižujúce?" no sorry, ale aby sa len nezblaznil chudáčik 😁😁... Žena podstupuje pri liečbe a diagnostike oveľa náročnejšie postupy a on ma problém dat jeden plný pohárik? No teda... 🙈🙉

bebotka
31. jan 2022

@zuzka1090
Nuž po troch rokoch snaženia je načase, aby aj on išiel na vyšetrenie. Sa čudujem aj tvojej ženskej, ak teda máš podrobené všetky vyšetrenia okolo, že najprv neriešila spermiogram keďže ty môžeš naháňať duchov aj každý mesiac, keď on ma zle výsledky. Je možné, že sa boji, že on bude tá príčina, ale darmo bude strkať hlavu do piesku keď sa ďalej nepohnete. Aj môj muž ťažko znášal, keď mu povedali, že nič moc bez ivf to nepôjde, ale prežil to a vedeli sme na čom sme.

7lenka11
31. jan 2022

nám sa nedarí už tretí rok a tehotenské testy nekupujem už vyše polroka.. mala som asi 30 negatívnych testov, preto si vždy radšej počkám na menzes a vďaka tomu každý mesiac ušetrím na testoch aj zbytočnej depke

zuzka1090
autor
31. jan 2022

Nehnevajte sa na mna, chcela som odpoved áno alebo nie a nie aby ste všetky rozoberali moju blbosť, hystériu a môjho partnera a hrali sa na lekárov. Tých pravidelne navstevujem. Som dosť frustrovaná aj bez vás, tak vás prosím, Premyslite si, čo a akým štýlom komu píšete, možno ublížite už dosť sklamanemu srdiečku. Ďakujem a majte sa tu pekne.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sonka333
31. jan 2022

@zuzka1090 ahoj 8dpo je skoro 😊a nechcem ti dávať falošnú nádej ale ja na tvojom mieste si určite robím test ...tak po páru dňoch znova ....je tam taký mini dúšik....ale je to ešte skoro...držím ✊a daj vedieť ako si dopadla 🙂

7lenka11
31. jan 2022

@zuzka1090 toto je otvorené diskusné fórum a žiaľ, musíš počítať so všetkými druhmi reakcií.. myslím, že viaceré skúsené ženy ti len chceli pomôcť, pretože 8DPO je naozaj veľmi skoro.. keby som sa ja opýtala môjho lekára túto otázku, čo ty, tak ma pošle kade ľahšie.. on nechce ani počuť o tom, že si robím tehotenský test pred menštruáciou
inak držím palce.. viem, ako sa cítiš, nachádzam sa v podobnej situácii

helus888
31. jan 2022

@jaskolka čo ti na to povedať. Asi len to že máš pravdu aj keď to pre autorku kruté čo plne chápem

rachel36a
31. jan 2022

@zuzka1090 ak sa vam tri roky nedari, ty si ok, tak asi je problem u partnera a zbytocne si robis testy...tehotna nebudes.. je to krute, ale je to tak...my sme cakali na druhe dieta cca 6 rokov...uz po roku neuspechu sme boli u lekara

bebotka
31. jan 2022

@zuzka1090 nikto sa tá nechcel dotknúť, ale tie ženy maju pravdu. My sme sa roky trápili, chodila som od lekára k lekárovi, môj muž síce na vyšetrenie šiel, aké len k obyčajnemu urologovi, a velice sa tešil ako má všetko super. So mnou sa gynekológ trápil, posielal kade tade, dokonca diagnosticku laparoskopiu mi robil a nič. Keď sme po dvoch rokoch skončili v centre tak hneď prvý spermiogram taký, že záver vy vlastné deti prirodzene nikdy mať nebudete a bolo vymaľované. Síce sa ich tvrdenie nenaplnilo vďaka Bohu, ale na prvé sme čakali skoro 12 rokov.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre