Som tehotná?

xxxxxnnnnn
31. aug 2016

Ahojte. Vzhľadom na to, že dnes sme uzamkli 797 stranovú diskusiu, do ktorej ste vkladali Vaše otázky ohľadom možného tehotenstva, tak zakladáme novú. Čiže všetky dohady ohľadom možného tehu, tehotenské testy ...............sem 🙂

neznama321
1. feb 2022

@zuzka1090 urob si test ráno, o dva dni cca, ale za mňa skôr nič

tulipanicek
1. feb 2022

@zuzka1090 A inak 8 dpo je skoro. Skús najskôr 10 dpo

zuzka1090
2. feb 2022

@tulipanicek dnes som 10dpo a test takýto. Keď sa na neho pozriem, zdá sa mi, že tam niečo vidím, ale asi naozaj kanalik. 😔 aj tak ďakujem, že si napísala. Baby majú pravdu, tlacim na pílu veľmi a vidím to, lebo to vidieť chcem

tulipanicek
2. feb 2022

@zuzka1090 Ver mi, poznám to príliš dobre. Tiež som minuly cyklus videla všade niečo 😔🥴 Tehotná som nebola. Takze to úplne chápem. Ja som dnes 8 (možno 9) dpo. Už to tiež vidím že na každom svojom teste budem vidieť niečo aj ja 🤦‍♀️ A to si proste myslim, že to nevyslo ale veľmi veľmi by som chcela..
Btw, na prvom nevidím nič. Na druhom sa mi niečo zdá. Skús rovnaký test zajtra/pozajtra.
A ešte, podľa čoho vieš koľko si dpo?

zuzka1090
2. feb 2022

@tulipanicek pravdu? Neviem, riadim sa aplikáciou menštruačný kalendár 😁🤷‍♀️ Ale keď mi to tam vychádza, mávam bolesti v podbrušku a taký iný výtok, tak si myslím, žeby to mohlo sedieť. Ak sa ti bude zdať, ze na svojim nieco vidíš, hod ho sem 😁

tulipanicek
2. feb 2022

@zuzka1090 Vieš čo, asi radšej nič nebudem pridávať. Už tu toľkokrát videli aj baby niečo na mojom teste a pritom to nič nebolo..
Aha. Ale to môže byt ovu pokojne aj o niekoľko dni neskôr. Tak to nevešaj hlavu. Skús pripadne další cyklus aspoň ovu testy robiť. Kedy máš mat MS?

zuzka1090
2. feb 2022

@tulipanicek o 4 dni

kvietok2021dt
8. feb 2022

@nikolsos vauuu ako dlho ste sa prosim vas snazili prajem vsetko dobre

ivanusko
23. feb 2022

Ahojte baby. Chcem Vás poprosiť o Vás názor. Som od pôrodu 11mes..kojim,ale ms som ešte vôbec nemala. No obávam sa,že som znovu tehotná...viem ,možno je tam veľmi malá nádej,ale predsa sa mohlo stať. Snáď mi poviete Vás názor. Mám bolesti v podbrušku,v krížoch nie silné,mám výtok sfarbený do žltá,nechutí mi zrazu jesť,som viac unavená. Mala ste niektorá,takéto príznaky ,keď ste kojili a nemali ms? Alebo to môže byť predzvesť toho,že príde ms? Test som robila pred tromi dňami a negatívny. Ďakujem za odpoveď

ali999
27. feb 2022

@ivanusko ja síce nekojim,ale príznaky mam na vlas rovnaké práve 🙂 tak tiež som zvedavá co s toho bude. Ja som od pôrodu 9mesiacov 🙂 😀

zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivanusko
21. apr 2022

Ahojte baby. Vidíte tam niečo?

zuzka1090
21. apr 2022

@ivanusko žiaľ, nevidím nič 🙁

ivanusko
21. apr 2022

Takto vyzerá po uschnuti

babovka2321
21. apr 2022

@ivanusko uz tu spominala nejaka baba, ze tieto strasne "duchuju". Skusila by som iny test.

gabca295
21. apr 2022

presne som mala takéto ciarky na tomto teste. Urobila som ich 4 a vzdy tam hola takato ciarka. Tehotna som nebola. Skus inu značku testu.

martinka152
18. máj 2022

Zdravym vas je toto duch Dakujem pekne som 11dni dpo ale inak ziadne priznaky okrem trocha krvy fakt minimalnej na papieri ale mam len tlak na podbrusku .

martinka152
18. máj 2022

@martinka152 je to test pepino

anazuz20
23. jún 2022

Ahojte žienky z manželom sa snažíme o bábo 2roky no zatiaľ bez úspechu ,čo test to jedna / ,je to deprimujúce pre každu jednu ženu ktorá chce mať bábo no ale k veci dnes ráno som si robila test a vidím tam čiarku alebo mám halucinácie,do ms mám 3dni ,2dni som vracala tak preto sa pýtam mám sa veľmi potichučky tešiť alebo plakať do vankúša? Vyše týždňa beriem kyselinu listovú
Ps: Blbé komenty si nechajte 🙂prikladám foto,posledná je po zaschnutí

sebastian2009
23. jún 2022

@anazuz20 ešte treba počkať a zopakovať si test držím palce 🙏

anazuz20
23. jún 2022

@sebastian2009 Ďakujem za povzbudenie tým ktoré tam vidia somnou

sebastian2009
23. jún 2022

@anazuz20 držím palce

anazuz20
23. jún 2022

@sebastian2009 Ďakujem veľmi pekne

neznama321
23. jún 2022

@anazuz20 ja tam bohužial druhú čiarku nevidím, a myslím si, že radšej prijať, že je negatívny jak si robiť falošné nádeje a potom byť sklamaná.. skúste sa prestať snažiť, nemyslieť nato a ono to príde nečakane 🙂 to funguje najviac

anazuz20
23. jún 2022

@neznama321 snažím sa no ale tak si myslím že po 2 rokoch už by to mohlo prísť

kvietok2021dt
27. jún 2022

@anazuz20 my s manzelom sme sa snazili 3roky SNAZILI,UPÍNALI no potom som si povedala kaslem na to liecim sa na stitnu zlazu ideme si uzivat leto bazeny dovolenky alebo hoc len tak nejake chatovacky , a ono div sa svetu to prislo prislo to ako blesk z jasneho neba kedy ma nahanal len moj muz a ja len som si to uzivala nic viac , zrazu tehotenske pozitivne a bum som v 4 mesiaci a cakame nase prve dievcatko. Fakt sa nesnazte psychicky to je vycerpavajuce a vela to blokuje . Ako pomaha , vazne tiez dom preplakala a neskutocne vzdy som bola taka ze ideme a musime a pritom ani ovu nebola 🙂 nic mala som potvrdene PCOS S INZULINOVOU REZISTENCIOU 🙂 vysoky inzulin a po pol roku liecby zabral ovu nabehla podotykam v tom mesiaci povedali ze ovu ani nebude a bum bola prisla praskol folik a na konci mesiaca nam uz blikalo srdiecko na ultrazvuku ver mi ze aj ta negativna sprava moze byt pozitivnou ked povedali ze ovu nebude tak som sa usmiala a povedala dobre nevadi ideme dalej a vtedy sa to stalo 🙂 ani nevieme ako. Drzim palce nadej umiera posledna prajem to kazdej jednej zene ktora nedokazala alebo nedokaze mat deticky a verte ze to pride len ten hore sa rozhodne kedy . Na dobre sa dlho caka . Pekny den baby

martinahm
22. júl 2022

Ahoj, myslite si,že sa môžeme tešiť? Po 13m čakania, neúspešnom plánovanom styku aj IUI, mesiac na to, prirodzene, zároveň otázka pre skúsenejsie, myslite,ze testy tmavnu primerane? Dnes je to 17DPO

anazuz20
22. júl 2022

@martinahm ja si myslím že sa môžeš tešiť potichučky 🥰🥰

martinahm
22. júl 2022

@anazuz20 dakujem 🥰