Som tehotná?

xxxxxnnnnn
31. aug 2016

Ahojte. Vzhľadom na to, že dnes sme uzamkli 797 stranovú diskusiu, do ktorej ste vkladali Vaše otázky ohľadom možného tehotenstva, tak zakladáme novú. Čiže všetky dohady ohľadom možného tehu, tehotenské testy ...............sem 🙂

bebabetka
3. sep 2016

Ahojte snažilky a mamičky 😊 Tak konečne som našla odpoved prečo to niekomu ukáže na teste skôr a niekomu neskôr 😉 http://www.podpora-plodnosti.cz/tehotensky-test...

mailinka4
3. sep 2016

@mbabika ahojky moja 🙂 ozyvam sa po dlhej odmlke,uz sme z dovci 2 tyzdne doma a zarezavam,bleeeh.Inak vobec som neriesila posledny mesiac ovulacku atd,proste som oddychovala a dovolenkovala.Ale mam taky problem,ze som mala predvcero, silny hnedy vytok,ale odvtedy nic.MS by mala prist v tychto dnoch,ale neviem povedat kedy,kedze je to nepravidelne a naposledy som mala ten 43.dnovy cyklus.Tak cakam, ci sa to rozbehne 🙂 A ty akoo?Aka bola dovcaa? 🙂

nivea777
3. sep 2016

@ale_na mas cas si az 7tt+0 a neskor..uz bude vidiet srdiecko,ale chapem ze sa ti cakat nechce..pre mna je hrozne cakanie od kontrol :(

ale_na
3. sep 2016

@nivea777 to teraz je to pre mna ako vecnost ale bojim sa aj sklamania ze to nebude tehu.priatel uz stym pocita ze je to to tak uvidime 🙂 uz ma 7den boli stale pod bruskom a hlavne rano viacej a potom uz len kus 🙂

nivea777
3. sep 2016

@ale_na zbytocne tam pojdes teraz..ak si tehotna babo sa len uhniezduje..doktorka tam mozno nic neuvidi a budes viac smutna.. pockaj do MS ak bude meskat sprav test. vela zien si robi test uz 10dpo kde im ukaze ducha a nakoniec pride MS.potom su smutne.nechapu preco mali dve ciarky a MS prisla..Vo vela pripadoch sa babo neudrzi alebo ide o biochem. tehu..Som nazoru radsej nevediet ze si bola tehu ako potom byt smutna ze si bola a odislo to..asi nie som moc citliva ale som uprimny clovek a nerada hovorim sladke recicky

ale_na
3. sep 2016

@nivea777 ved prave toho sa bojim ze nieze test ukaze ducha a na koniec nic 🙂

ale_na
3. sep 2016

@nivea777 lebo mi to pride take divne 28sme mali styk a pozerasla som si ten ms kalendar a na vtedy som msla silne plodne dni a uz od druheho dna ma pobolieva v podbrusku :-\ sem tam pichne. Neviem ci to moze byt stoho

nivea777
3. sep 2016

@ale_na to ze kalendar ti ukazal,neznamena ze to tak bolo .2 dni po styku nemozes mat priznaky,nie je iste ze sa vajicko oplpdnilo uz a nie to este uhniezdilo...to ze si predtym nemala bolesti pri ovu neznamena ze tento cyklus to nebol znak ovu. kazdy cyklus je iny..mna pichavalo aj mimo ovu aj mimo MS.. vsetko tam je zive,nie je to tak ze to spi a prebudi sa na MS a ovu. po cely mesiac organy pracuju..pojdes tam skoro...

ale_na
3. sep 2016

@nivea777 no ved prave niesom si ista aj sa bojim kus

nivea777
3. sep 2016

@ale_na coho sa bojis? nic
nezmenis a k lekarke pojdes zbytocne,ja som volala uz ked mi meskala MS a lekar mi povedal,ze by som skoro prisla..a nic by nebolo vidiet

ale_na
3. sep 2016

@nivea777 ja by som velmi chcela mat babo :-\ ale ajtak nezmenim to uvidime nechame sa prekvapit 🙂

snazilka19993
3. sep 2016

@simuska99 neviem preco ale aj som si priblizila fotku a ja tam tu druhu / vidim :/ .. Alebo som uz slepa 😀

simuska99
3. sep 2016

@snazilka19993 áno na tom to bola druha čiarka ale na dalších dvoch nebola vobec tak som z toho zmetena

nivea777
3. sep 2016

@snazilka19993 rozpity test sa neda povazovat za ciarku..keby tam bol obrys kde by ciarka mala byt tak som tisko..radsej povazovat za negativny..pondelok spravit dalsi .ziaden mamatest..najlepsie pepino za 1,5 je spolahlivy a ked tam bude // tak sa zacat tesit

marcopollo
3. sep 2016

@lienocka54 ahoj ako si na tom dostala si ms dnes

ale_na
3. sep 2016

@nivea777 este mam blbu otazku teraz ked neviem ci som alebo nie mozem si dat vinko ? 🙂 😀

nivea777
3. sep 2016

@ale_na urcite ze hej,dokonca cervene vino je dobre na krvinky.. ale opijat sa pod stol nemusis :D

snazilka19993
3. sep 2016

@ale_na ja som si chcela dat tiez cervene vinko..a mama mi nedovolila,povedala,ze ked chcem cim skor privolat ms tak nech si v klude dam.. Jedna moja znama boha tehu podla testu (ale o nu treba opriet iba trenky a uz je v tom 3x bola na potrate a este ma 3deti.. Financie jej devolia mat dalsie a hlavne su este vo veku 6,8,10) .. Mala aj meskanie tak si dala horuci kupel 30min. a vypila vo vani skoro celu flasku cerveneho vina :D na druhy den dostala taku silnu pff hned do sprchy aj postel musela surovat :D

nivea777
3. sep 2016

@snazilka19993 ak je ale tehotna tak si MS neprivola..
@ale_na

snazilka19993
3. sep 2016

@nivea777 pozor,moze potratit.. Som pisala aj jeden pripad.. To je moja sestra len som to nechcela moc vytahovat..ale vsak kludne kazdy je zodpovedny sam za seba.. Biele vinko kludne ale ja by som si cervenu v ziadnom pripade nedala.. Skor by som neriskovala 🙂 .. V tehu sa moze alr aj to iba v malom mnozstve.. Ale aj o tom viem ze ked uz je tak v pokrocilom stadiu .. Ale ako som povedala kazda si roby svoje..ja som povedala iba svoj nazor 😉

nivea777
3. sep 2016

@snazilka19993 mne zas cervene vino odporucali na krvinky a ze kludne decko,dve mozem a babu neublizim..ale kedze nepijem alkohol tak u mna to zbytocna rada.. Mnohe baby ani nevedia ze su tehu a piju a nic sa nestane.. Ak sa ma stat,tak sa stane aj bez alkoholu

ale_na
3. sep 2016

@snazilka19993 dakujem za radu cervene barz nechcem nieze si privolam kedze este mam pred ms tak radsej nejdem riskovat s nicim 😀 pre isotu 🙂

snazilka19993
3. sep 2016

@nivea777 jasne 🙂 ale radsej si dam pozor a dam si cistu vodu 😉 @ale_na niekto ti to odporuca,niekto nie 🙂 .. Hovorim ze mas nato chut kludne si daj... Ja som len napisala co si o tom myslim a tiez viem co vsetko moze sposobit .. Sestre to pomohlo a bola tehu 😀

ale_na
3. sep 2016

@snazilka19993 radsej nerysknem ani barz nemam chut na neho 😀 len s priatelom ideme vonku sadnut tak ze keby mi ponukli tak ci je lepsie dat ci nie 🙂

snazilka19993
3. sep 2016

@ale_na radsej si daj biele vinko 🙂 alebo nieco ine 🙂

lienocka54
3. sep 2016

@marcopollo este nie ati ako si na tom

marcopollo
3. sep 2016

@lienocka54 ahoj tiež nie cyklus som mala 25 dňový , zatiaľ nič, tí si mala jakého poslednú menštruáciu

lienocka54
4. sep 2016

@marcopollo poslednú 8.8

lienocka54
4. sep 2016

@lienocka54
@marcopollo počkám do konca týždňa a si spravím test

marcopollo
4. sep 2016

@lienocka54 ja 9.8 ti si už testovala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre