Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Som tehotná?

nihan33
8. feb 2019

Ahoj, mešká mi to 8 dní, zvykne mi meškať bežne, ale tento raz je to iné. V strede januara som jeden den slabo krvácala, bola to len krvavá voda, pred dvoma tyzdnami rovnako. Som veľmi unavená a mam taky pocit. Už v polke januara som dostala taky pocit akoby som menstruaciu tento mesiac memala dostat. Robila som si testy, ale nejak cudne mi to ukazuje, neviem si to vysvetliť. Ten s dokreslenym naznačujucim kruzkom jezo 6.2 a druha fotka je z 8.2, obe ranajsi moč.
Poprosim o radu, k doktorovi idem az o tyzden.

lucka12399
8. feb 2019

@nihan33 je to zle urobeny test.. aj ked tam druha ciarka je urobila by som este jeden

tosomja
8. feb 2019

Ta druha ciarka je nejak nízko. Skus este jeden.

dzulli1980
8. feb 2019

Podľa mňa si moc hlboko ponorila testovací prúžok ... treba urobiť ďalší test.

zuzipolo
8. feb 2019

@nihan33 chybný test alebo si si zle urobila testy

frerik
8. feb 2019

@nihan33 ten druhy je OK, vyzera to ze si tehotna. Druha ciarka je uplne jasna. Prvy test je asi chybny

river_song
8. feb 2019

Test je negatívny , ta ciarka nieje ciarka, ale len nahromadené farbivo v zlepenej casti testu, to nieje ani na tej hladkej casri testu kde by sa mali čiarky objaviť..

3petka
8. feb 2019

@nihan33 testy sú určite chybne neplatne. Mne presne prvé testovanie v živote vyšlo takto chceli sme babo tak som si namyslala. O mesiac som len trosku test ocikala a v sekunde boli 2 čiarky blízko seba.

river_song
8. feb 2019

@3petka podla mna sú testy uplne normalne, hento je hranica kde je ta nalepena folia a ta hladka cast testu kde sa maju objavit ciarky.. ak by odlepila na druhej strane tu zelenu foliu kde je pisane "hcg hcg hcg" tak tam bude tiež takato "ciarka"... Nieje to chybný test, je to uplne normálny negatívny test

klarissa25
8. feb 2019

nie je to chybný test, len je negativny...

lucka12399
8. feb 2019

@klarissa25 je to chybny test ved je uplne rozliaty.. to je jasne vidiet.. taky test akurat vyhodit a urobit znova dalsi

klarissa25
8. feb 2019

@lucka12399 je to uplne normály negatívny test, presne ako píse kočka vyššie, je to len hranica kde je ta folia... ale nejdem sa s nikým hadať...

nihan33
autor
8. feb 2019

@nihan33 všetkym vam pekne ďakujem 🙂 test zopakujem

barbican
1. mar 2019

Ahojte vidite tam Nieco??

klarissa25
1. mar 2019
barbican
1. mar 2019

@klarissa25 na zivo tam vidim slabu ciarku hore

beky1813
1. mar 2019

@barbican nic tam nie je

klarissa25
1. mar 2019

@barbican kde hore ? Ja na tom teste vidím iba jednu čiarku...

barbican
1. mar 2019

@klarissa25 uplne taka slaba je. na foto to asy nie je vidno tak Ako na zivo

Tu začni písať odpoveď...

Odošli