Používame cookies. Viac informácií tu. OK
pukavica
5. mar 2019

Nemohla si prechladnut napriklad? Alebo nebola si chora? Vies na ms moze mat vplyv vselico. No ak ti test ukazal, ze tehu nie si, tak si treba jednoducho este pockat a ked tak si testovanie zopakuj

mrssweet
5. mar 2019

Môžeš byť kľudne tehotná, aj keď ti test hneď neukazuje... Skús test zopakovať po pár dňoch 🙂

janynyna
5. mar 2019

Ja som mala v čase manstruacie tiež len špinenie dvadni. Test som si urobila až po týždni meškania. To už mi test ukázal že som tehotná

janynyna
5. mar 2019

A zabudla som dopísať, že ma hrozne ale hrozne boleli prsia. Ináč žiadne príznaky som nemala a nepoznám a k co sú to ranné nevoľnosti.

fazulka22
autor
5. mar 2019

nebola som chora...a aj mna bolia prsia, teda bradavky

fazulka22
autor
5. mar 2019

skusim teda vydrzat par dni, aj ked je to na nervyyyyy

beata_ra
5. mar 2019

Treba este chvilku pockat a skusit si spravit test neskor. Je mozne, ze tehotenstvo je este len na zaciatku a ze test sa zmylil. Drzim palce 🙂

fazulka22
autor
5. mar 2019

@beata_ra dakujem.dufam ze bude pozitivny

nika3136
5. mar 2019

@fazulka22 alebo si urob inú značku testu. Nie všetky majú vysokú citlivosť. Za mňa odporúčam GS mamatest, ten ma nesklamal a ukázal presne v deň, kedy mi mala prísť MS

prabinka
6. mar 2019

Aj mňa napadla tá varianta, že treba vyskúšať zmeniť test. Nejakú inú značku skús kúpiť lebo nie všetky sú dosť citlivé

natallys
6. mar 2019

Neskúšala si si ho dneska spraviť? No ale ako ti tu baby radili, treba testy aj meniť, keďže majú rozdielnu citlivosť

fazulka22
autor
6. mar 2019

@natallys ja som videla v dr max len dva druhy a zobrala som ten s vacsou citlivostou

fazulka22
autor
6. mar 2019

@prabinka neviem, lebo ked som citala ine forum tam kocka pisala ze este pred prichodom ms si robila a bol pozitivny..a ja so robila "po"tom ako mala pris ms

verca888
7. mar 2019

@fazulka22 ale kazda zena to ma inak. fakt si skus vyskusat este jeden test a ked aj ten bude negativny, tak ti ms len meska a tehotna nie si

domcci72
12. mar 2019

aj si na nieco prisla? testovala si sa este

fazulka22
autor
12. mar 2019

@domcci72 ano prisla dnes....ze mi prisli ☹

Tu začni písať odpoveď...

Odošli