Som tehotná?

lulu54
27. okt 2011

Dobrý deň mam 20 rokov menstruaciu mavam pravidelnu a raz za cas mi dlhsie meska. inokedy tak max 2 dni. ale teraz je to uz 2 a pol tyzdna co som nedostala a mam naozaj strach.citim bolesti v podbrusku a vyteka zo mna stale nejaka vodicka. robila som si 3 tehotenske a vsetky negativne....prosiiim poradte..ma niekto skusenosti?

katey
27. okt 2011

@lulu54 Ahoj,
tak takuo skusenost nemam, ale podla mojho gynekologa by dospela zena mala mat pavidelny maximalne 35 dnovy cyklus. Vsetky nepravidelnosti by si mala konzultovat. tak good luck 🙂

lucka1987
27. okt 2011

@lulu54 mam dojem ze na Mk som nevidela este nikoho kto na dialku dokaze diagnostikovat tehotenstvo.. tak sup sup za lekarom.. kedze testy si mala neg. moze ist o hormonalnu poruchu alebo zapal. alebo cystu... moze to byt vselico.. treba to riesit s lekarom

skvele
27. okt 2011

@lulu54 mna testy nikdy neoklamali. Testy hovorili vacsinou nie nie a ja som si vzdy myslela ze ano ano 🙂 Na prichod menstruacie ma velky vplyv aj stres, by si neverila aky.

ikke
27. okt 2011

s vytekajucou "nejakou vodickou" a 2.5 tyzdna meskajucim cyklom je najvyssi cas zajst za gynekologom. ale tipujem, ze tehotenstvom to nebude...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre