Som v tom?

monca23
21. nov 2012

Čaute baby chcem sa Vás spýtať či ma niekto skúsenosť alebo mi vie poradiť môžem byť tehotná? O týždeň mám dostať MS ale v pondelok som si robila test mamatest 10 a bol negativný a dnes ráno som si robila ďalší a objavila sa mi tam slabučká čiarka...

ematko29
21. nov 2012

Ahoj,vyzerá to nádejne,ale ja by som takto skoro netestovala,lebo sa to nemusí udržať apotom budeš sklamana velmi.skus testnuť až ked ti nedôjde menzes.

xenicka13
21. nov 2012

ano, aj slabucka ciarka nevznikne len tak

luciaalex
21. nov 2012

neviem aka odpoved ta potesi, preco to chces vediet tak skoro - chces sa hned tesit alebo to potrebujes / musis rychlo riesit? si predstav ze sa ma to pytal moj dr. lebo aj ja zakazdym (zatial dva krat) utekam so slabymi ciarkami k lekarovi. no a mam dve deticky 🙂 slaba ciarka je ciarka a na tehoteste je to jasna odpoved

zuzi0911
21. nov 2012

Je jedno skej intenzity je ciarka hlavne je ze tam je. ale pre istotu sa testni aj neskor.

nasta197
21. nov 2012

AHoj ajˇso m si tiež robila test a bola tam uplne slabucka čiarka a bola som v tom 🙂) teraz sa tesím s takmer 2r. chlapceka .)

monyccka
21. nov 2012

pravdepodobne ano, ale neznamena to, ze v tom budes aj o tyzden. Testni sa po termine ocakavanej menstruacie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre