Špinenie a pozitívny test. Mám ísť na pohotovosť?

katttka1981
31. okt 2019

Ahojte dievčatá. Dnes som mala dostať MS, no mam pozitívne tehotenské testy. Dnes ráno som ale mala taký do ružová výtok, potom nič a teraz znovu trochu. Neviem co nám spraviť, či ísť k dr. keď aj na pohotovosť, alebo je to normálne? Bojím sa, aby som niečo nepodcenila.

lenka2710
31. okt 2019

@katttka1981 Ahoj,ja tiež riešim to iste! Mala som dostať MS,miesto toho pozitivny test a spinenie! Išla som k dr, na sone bolo všetko tak ako ma byť a dr mi povedala že to môže byť z toho,že som mala mať v tom čase MS! Že dúfa,že sa babo v brusku udrží a že mám pit citrónovú vodu, jesť kivi a zelenú papriku,že je to proti krvacaniu
Drzim palceky

katttka1981
autor
31. okt 2019

@lenka2710 a nepredpisal ti nic na udržanie? Koľko ti meškali keď si tam šla?

lenka2710
31. okt 2019

@katttka1981 ked som tam bola,tak tuším vyše týždňa, mala som ich dostať v sobotu a nic, o týždeň v nedeľu som si robila test a dve čiarky,šla som hneď na druhý deň,dala mi len kyselinu listovu

vinejka6
1. nov 2019

Hlavne bud v kľude. Stres plodu nepomáha, keď sa má udržať udrží sa. Bohužiaľ, neovplyvnís to. Osobne si myslím, že to nič nie je, že je to v poriadku, pretože aj ja som v čase menzesu mala krv po utretí na WC, slabé špinenie jeden deň áno, druhý zas nie, tretí zas špinenie až som si urobila test nedalo mi to a bola som tehotná. Niektoré ženy to tak proste majú, že v čase menzesu slabo špinia a nemusí to znamenať nič zlé 🙂 ja som mala špinenie dokopy 4dni, potom som sla k dr. V 8tt a už bolo krásne vidieť aj ❤️ zbytočne sa nestresuj, uvidíš, bude tam 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre