Špinenie alebo menzes?

labanka
29. aug 2011

ahojte baby...chcem sa opytat, ake mate skusenosti so spinenim v case ocakavanej menstruacie? lebo v piatok som mala dostat menzes a namiesto toho mam spinenie dodnes....moze to byt tehu? 😉

bullinka
28. aug 2013

@ennynka tak my len 4 cyklus, kedze od februara som ich mala len tolko. Ano spinim, cca 2 dni, potom sa to na dva dni rozbehne a potom za 2-3 dni spinenim konci

marycz
28. aug 2013

@bullinka no moja, nám sa podarilo minulý cyklus, no predčasne to skončilo...test bol pozitívny (14.8.), tak som sa chystala k lekárovi, no po dvoch dňoch som dostala MS, bola som aj v nemocnici a tam mi povedali, že sa to vyplaví s MS, vraj sa to neudržalo...ale verím, že v blízkej dobe to príde, telo je nabudené...uvidím, ako tento cyklus, akurát mám obdobie ovulky, tak sa tulítkujeme :D
Dúfam, že to u Teba nebude nič vážne 😉

bananik85
28. aug 2013

Ahojte baby, ide sa aj ja s vami poradiť.. Tiez neviem, co si mam mysliet o mojom spineni.. Mavam dost nepravidelny cyklus, v podstate skoro nikdy mi nechodia na cas.. Raz su take raz take, slabe, silne.. Tento mesiac som mala dostat 18.teho a 19.teho som zacala spinit. Som si vravela, Ze to ani nie je mozne, zeby som dostala presne?? Trvalo to cely tyzden, tak som to ratala ako menstruaciu, lenze doteraz ma stale pobolieva v podbrusku.. Akoby som mala dostat, pritom spinenie uz nemam.. Ale ani ine priznaky tehotenstva nemam, prsia ma nebolia, zle mi nie je.. S priatelom sa snazime o babatko, ale co februari som bola na kyretazi :( test som si nerobila, uz som sa zaprisahala, ze si testy robit nebudem, lebo vzdy mi vyjdu negativne.. :( mohlo by to byt tehotenstvo? Alebo si zasa namyslam??

bullinka
28. aug 2013

@bananik85 to vobec netusim, niesom v tomto zbehla. Ja by som pockala asi do dalsieho terminu menstruacie a ak by sa to zopakovalo isla by som ny gyndu. Ak by to boli uplne normalne kramy tak by som to nechala tak

lu17
28. aug 2013

@bananik85 Urcite si urob test,mozno budes prekvapena😀 Priznaky,nemusis mat ziadne a mozes byt tehu 😉

bullinka
28. aug 2013

@marycz ahoj, to mi je luto. Nabuduce to uz bude fajn 🙂
No ja tiez teraz som po ovulke, aspon dufam. Tulit sa nam darilo par dni predtym aj by som povedala ze dost pravidelne, ale ako obvykle, potom sa uz manzelikovi moc nechcelo. Tak uvidime, co z toho.
Jaaaj a ten prolaktin, no uvidime o mesiac na kontrlnom odbere. Dnes som uzila prvy tabletku, ale do hodiny mi prislo tak zle, ze som musela zdrhnut z roboty. Takze uvidim, ako to cele budem znasat.
Drzim palceky 🙂

bananik85
29. aug 2013

Ahojte, ma tak napadlo, ze aj teplotu by som si mohla zmerat, ta by tie mozmo ukazala.. Myslim bazalnu samozrejme.. Vaxainou pri tehotenstve je vyssia a ja mam dva dni po sebe 36, 2 takze asi z toho nix nebude :(

marycz
5. sep 2013

@bullinka Ahoj Bullinka,
ako sa máte? Snaženie vo veľkom? 😉 Mám otázočku, ak teda budeš vedieť trošku poradiť...Ovulku som mala 28-29.08.(podľa štipľavej bolesti vo vaječníku a podľa hlienu)...V utorok, 3.9., čo bolo 5-6 DPO som mala veľmi slabé špinenie, žiadna jasná krv, iba taký tmavší ako keby výtok (aj na papieri, aj na nohavičkách), skončilo to 4.9. ráno, teda včera....dnes už vôbec nič...ale od pondelka 2.9. cítim také bolesti v podbrušku, nie stále, ale občas, ako keby som mala dostať a som na PN pre bolesti v krížoch (myslela si Dr.,že mám prechladnuté záda, tak uvidím). No a od včera 4.9. ma neskutočne páli záha, mám pocit ako keby mi netrávilo a mám zvýšené grganie a ja teda vôbec negrgám...Minulý cyklus, keď "to nevyšlo" som mala presne to isté...myslím to špinenie na 6DPO a o týždeň už som mala pozitívny test....žeby "sa podarilo"? Mám vnútorný pocit, že áno, no nechcem predbiehať, aby som sa nesklamala...Zajtra idem ku gynekológovi na preventívnu prehliadku, aby som sa uistila, či je všetko v poriadku po minulom cykle, tak snáď mi povie, že sa možno teraz zadarilo...vidieť tam určite ešte nič nebude, ale možno nejaké veci mu napovedia 😉

katulik1108
6. sep 2013

Ahojte,potrebujem poradit ☹ dnes som zacala spinit a to som mala ms dostat az za 3dni.cele 2 tyzdne predtym som mala dost neprijemne bolesti v podbrusku a teraz nic.keby som nesla na wc tak ani neviem ze spinim.ked som robila test bol negativny.mozno je este skoro ja neviem som zmatena.velmi sa snazime o babo.

bullinka
11. sep 2013

@marycz ahoj, samozrejme, ze to mohlo byt implementacne, baby tu na forach o tom veeela pisu. Ale dnes uz je 11teho tak asi nema vyznam Ti pisat, alebo nie, asi to uz vies. Prepac ze pisem tak neskoro, no moc casto tu nechodim, lebo by som len panikarila 🙂 Kazdopadne drzim palce, ak to vyslo, aby sa to udrzalo 🙂 Pocej, ale chcella som sa opytat, minule ked to nevyslo, bola si aj na nejakom cisteni, ci to samovolne vyslo von, ked to bolo tak skoro?

bullinka
11. sep 2013

@katulik1108 ahoj, to moze byt aj zaciatok mestruacie. Ja bezne mavam 2 dni spinenie, mala som uz aj 5, a potom sa to rozbehlo. Drzim paluchy v snazeni 🙂

marycz
12. sep 2013

@bullinka čistenie nebolo potrebné, vyplavilo sa to samo, presne ako si napísala, bolo to skoro...takto vraj končí 80% oplodnených vajíčok, keď žena netestuje, ani nevie, že bola tehotná. No a neviem, či to bolo implantačné špinenie, odvtedy to je celé akési divné...také isté úplne slabulinké som mala aj v sobotu, teda 23DC a od pondelka 25DC som mala silnejšie tmavohnedé špinenie, tak som si myslela, že začína MS a včera 27DC to akosi skončilo...dnes som 28DC, zatiaľ nič, tak čakám, kedy už konečne príde MS...asi to všetko robí tá cysta bláznivá :/

katulik1108
12. sep 2013

@bullinka no ved uvidime🙂to je tak ze kazda to ma inak.nechame sa prekvapit 🙂

zuzana256
10. apr 2015

ahojte ja som mala dostat ms 8.4 a aj som dostala trosku krvi a slabulinko hnede avsak len jeden den a kazdy mesiac mavam tri styry dni prsia ma nebolia bolievaju ma krize a som dost unavena v ustach mam cudnu chut a nic mi nechuti jest,a opytam sa spinenie kolko dni trva?dakujem

8zabicka
17. jan 2016

Ahojte chcem sa opytat ci sa niekomu stalo nieco podobne.menstruaciu som mala 29.novembra a to my prislo len prvy den slabo ruzovy vytok s hnedim sfarbenim a to som mala iba vten den rano a potom nic.celi december som nedostala menstruaciu.a 12.nanuara som sla na gyndu pichol mi vyvolavacku ze na sone nic zatial neni vidno.po vyvolavacke nic az na 5ti den som spala s priatelom a spustil my menzes.stalo sa to uz niekomu.

bonita123
21. feb 2016

Ahojte 29januara som mala poslesne kramy . 1-7 som mala plodne dny 7 som mala pohlvny styk s priatelom . Kramy som mala dostat 20frebuara
Ale dostala som skor 16 . 3dny som krvacala 20 nic a zase 21 som dostala slabe krvcanie neviem co to je
Robila som vcera test bol negativny

misel0806
21. feb 2016

@bonita123 ak bol test negat este pockaj a potom ho urcite opakuj. Nemusi to byt hned tehu ked to mas prerusovane moze to byt stres psychika choroba.. 😀

zlatulienka70
29. feb 2016

Ahojte mam otazku pred 6dnami som dostala mrchu a bola ina mala som o dost slabsie bolesti ako mavam . mavam mrchu styri dni dnes je 6-ty den a stale ju mam . lenze ide o to ze od vcera som asi iba spinila bolo to tmavo hnede a teraz som bola na wc a zase krvacam neviete mi poradit co by to mohlo byt , dakujeemmm

januska2511
13. mar 2016

Ahojte baby potrebujem radu pokusame sa o druhe babatko prisiel mio dva tyzdne skor menzes a taky iny skor spinenie ale aj krvacanie moem byt tehotna nikdy mi toto nespravilo moem byt tehotna?

vero671
22. mar 2016

Ahojte baby, mávam pravidelný cyklus 28 dní, no teraz mi mrcha meškala 4 dni tak už som sa tešila, že môžem byť tehu, no na piaty deň som dostala slabé hnedé špinenie, ktoré trvalo 5 dní, myslela som že je to možno príznak tehotenstva, no dnes, na 6sty deň sa mi spustil menzes, beriem inofolic už druhý mesiac, nechápem či mi to mohli ovplyvniť tieto vitamíny?už som z toho nešťastná, o bábätko sa snažíme pol roka. Ďakujem za každú radu, či podobnú skúsenosť.

matka00000
6. máj 2016

Ahojte babulky, ja mam podobný problém.. Som rok po pôrode a mrchu som mávala vzdy nepravidelnú aj po pôrode no ostalo mi to do teraz. Minuly mesiac som mala problém s ladvinami a krízami a mrcha mi teraz meška, mala som síce s mužom nechránený ťutumuťu aj Som si robila tri testy kazdy druhy den boli všetky negatívne.. A este jedna vec, meškajú mi 8 dni a mam uz tretí den mierne spinenie občas krv tak teraz neviem ci som tehu alebo ma prísť mrcha.. Žeby mi nechodila koli tým ladvinam? Babulky poraďte ak máte niektorá spoločný problém. Dakujem :*

anickakacaniova
15. nov 2016

Ahojte prosim vas poradte mi lebo moj doktor ma dovolenku ....mala som mat menzes ale na miesto nej mam hnede spinenie ,a dajako sa mi prsia zvecsili obcas sa aj pobolieva brusko len tak slabo...mozem byt v tom test som si este nerobila je to len 5dni ..ja uz dieta mam bude mat 1rok premna je prilis skoro mat druhe poradte mi

karmela
15. nov 2016

@anickakacaniova správ si test môže to byt tehu aj nemusí

slnecnica333
15. nov 2016

@anickakacaniova priznaky mas akoby si bola ale nato ze len 5dni tak to by bolo skoro.mozno si to len nahovaras.ale ak mas rocne dieta pokial neporodis tak to bude mat skoro 2roky a to zvladnes.a ja mam podobny problem akurat ze nedostala som vobec sice meskaju len jeden den ale mne nezvyknu vobec.tiez mam male dieta dokonca mensie ako ty.stale rozmyslam preco ich este nemam ak nie som tehotna a ak som tak ich uz marne cakam a budem to mat tazke lebo moje male je velmi aktivne nemozem ani na chvilu z neho spustit oci

anickakacaniova
19. nov 2016

To aj ja som podobne natom moj mali nechce ani cez den spavat takze si vobec nemam cas si ani oddychnut......a dakujem

pamelita
22. nov 2016

Ahojte dievčata..☺ mám menši problem , mali s partnerom pohl styk bez ochrany. Po styku som mala vytok taky ružovo hnedy skoro ako kramy len neboli červene ale ružove a o dva dni som už nemala nič. O tri dni nato som mala dostať menz. Zatial som nedostala ..prosim o rady dakujem 😂

sibalka21
22. nov 2016

@pamelita co tak test?

pamelita
22. nov 2016

Zatial som test neskušala , nepocitujem žiadne priznaky tehotenstva.len mam take 5 minutove bolesti brucha na lavej strane . a dakujem 🙂

sibalka21
22. nov 2016

@pamelita Tak pokial si neskusala test, nemame ti ako poradit, lebo to moze byt hocico

pamelita
22. nov 2016

Menz som do dnes nedostala tak si asi vyskusam ten test..ty si mala dake priznaky ? Od vtedy ako sme mali s partnerom styk ubehlo 9 dni tak neviem možno este dostanem menz ..take niečo sa mi stalo prvy krat tak som stoho mimo trošku ..a maš krasneho chlapčeka 😃

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre